5

Nie no co to ma być do Uja xD
@Transu96 @Encore @Eklerek


1

Zizi bałagan xD


0

@loswariatofano
Pamiętam, zielona.

0

@pafcioxxx
Nie tylko w TV*

3

Gdy robisz ustawkę z @Kessie a ten kolejny raz pada na liścia
https://zapodaj.net/images/8272f8f3669ce.jpg

5

@Kessie
A ty go nie zaczepiaj bo ja Cię bronic nie mam zamiaru później

8

@Pablozeusz
Czego ty oczekujesz po madryciakach?

Ich to by nawet aniagotuje nie nauczyła gotować

13

@Kessie jak już wystawiasz coś na internecie, to chociaż pisz prawdę.

1. Jakie lekko
2. Jakie nie kradzione
https://zapodaj.net/images/24ba70fb4a97a.jpg

2

@Katalończyk 99
Po oklepie xD

5

Lekki przypał, ale co tam już mógł odpowiedzieć xD


0

z Leeds to i moja babka by załadowała hat tricka, a Floperesz ma dopiero jedno trafienie przypominam

1

@Czajka90
Te co w ubiegłym sezonie.
Nad wami

1

@Eklerek
Ja tylko błagam o czyste konto.

Mam 2 obrońców Arsenalu + bramkarza xd

5

Nie no jak ten Arsenal tak będzie sobie poczynał w tej lidze, to chyba w tym sezonie szybciej zapewnią sobie te 2 miejsce.

3

@PatrychoO
Po Polsku zdrowaś maryjo

9

@Kessie
A mówili, że nie pasujesz do Warszawy.
Jak widać znajdzie się i miejsce dla Ciebie

14

Efekt modlitwy xD


6

Teraz tylko czekam w Arabii na prawdziwe mecze
All Hilal Darwin Nunez vs Al Alhy @Kessie

Ronaldo niestety przespał ostatnią szansę na trofeum w Arabskiej pilce

3

@Michael24
Chłopie to początek 2 kolejki ligowej, a ty już stwierdzasz, że City nie walczy realnie o tytuł xD

2

0

@Derean
No dzisiaj wygrali dlatego i następny wtopią z mocniejszym przeciwnikiem tj Bournemouth

3

@Faro
Zabrakło mu twojej przebojowości

1

@Eklerek
I po co robią nadzieję, że kupon wejdzie?

Tak źle i tak nie dobrze

1

@4drian0
Amatorze... xD

Ale mógłby dla City też coś pokazać w sumie.

2

@Eklerek tu akurat dobrze bo mi over 2.5 kartki w tym meczu otwiera kupon xD

Bardzo dobra decyzja sędziego

0

@Who_you_mam
A po co

0

@Encore
Cherki to i tak coś czuję straci 50% polotu pod wodzą Pepa

1

@Faro
Odpowiem Ci po kolejce, a nie w trakcie amatorzy wy

3

@DariaFCB
Z pierwszej ławki po lewej

6

@Konradowskyy
A tą nutkę ktoś pamięta?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?