Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie no co to ma być do Uja xD
@Transu96 @Encore @Eklerek
1
Zizi bałagan xD
0
@loswariatofano
Pamiętam, zielona.
0
@pafcioxxx
Nie tylko w TV*
3
Gdy robisz ustawkę z @Kessie a ten kolejny raz pada na liścia
https://zapodaj.net/images/8272f8f3669ce.jpg
5
@Kessie
A ty go nie zaczepiaj bo ja Cię bronic nie mam zamiaru później
8
@Pablozeusz
Czego ty oczekujesz po madryciakach?
Ich to by nawet aniagotuje nie nauczyła gotować
13
@Kessie jak już wystawiasz coś na internecie, to chociaż pisz prawdę.
1. Jakie lekko
2. Jakie nie kradzione
https://zapodaj.net/images/24ba70fb4a97a.jpg
2
@Katalończyk 99
Po oklepie xD
5
Lekki przypał, ale co tam już mógł odpowiedzieć xD
0
z Leeds to i moja babka by załadowała hat tricka, a Floperesz ma dopiero jedno trafienie przypominam
1
@Czajka90
Te co w ubiegłym sezonie.
Nad wami
1
@Eklerek
Ja tylko błagam o czyste konto.
Mam 2 obrońców Arsenalu + bramkarza xd
5
Nie no jak ten Arsenal tak będzie sobie poczynał w tej lidze, to chyba w tym sezonie szybciej zapewnią sobie te 2 miejsce.
3
@PatrychoO
Po Polsku zdrowaś maryjo
9
@Kessie
A mówili, że nie pasujesz do Warszawy.
Jak widać znajdzie się i miejsce dla Ciebie
14
Efekt modlitwy xD
6
Teraz tylko czekam w Arabii na prawdziwe mecze
All Hilal Darwin Nunez vs Al Alhy @Kessie
Ronaldo niestety przespał ostatnią szansę na trofeum w Arabskiej pilce
3
@Michael24
Chłopie to początek 2 kolejki ligowej, a ty już stwierdzasz, że City nie walczy realnie o tytuł xD
2
@gumaz
@Wietnamczyk93 opinia
0
@Derean
No dzisiaj wygrali dlatego i następny wtopią z mocniejszym przeciwnikiem tj Bournemouth
3
@Faro
Zabrakło mu twojej przebojowości
1
@Eklerek
I po co robią nadzieję, że kupon wejdzie?
Tak źle i tak nie dobrze
1
@4drian0
Amatorze... xD
Ale mógłby dla City też coś pokazać w sumie.
2
@Eklerek tu akurat dobrze bo mi over 2.5 kartki w tym meczu otwiera kupon xD
Bardzo dobra decyzja sędziego
0
@Who_you_mam
A po co
0
@Encore
Cherki to i tak coś czuję straci 50% polotu pod wodzą Pepa
1
@Faro
Odpowiem Ci po kolejce, a nie w trakcie amatorzy wy
3
@DariaFCB
Z pierwszej ławki po lewej
6
@Konradowskyy
A tą nutkę ktoś pamięta?