2

0

@Derean
No dzisiaj wygrali dlatego i następny wtopią z mocniejszym przeciwnikiem tj Bournemouth

3

@Faro
Zabrakło mu twojej przebojowości

1

@Eklerek
I po co robią nadzieję, że kupon wejdzie?

Tak źle i tak nie dobrze

1

@4drian0
Amatorze... xD

Ale mógłby dla City też coś pokazać w sumie.

2

@Eklerek tu akurat dobrze bo mi over 2.5 kartki w tym meczu otwiera kupon xD

Bardzo dobra decyzja sędziego

0

@Who_you_mam
A po co

0

@Encore
Cherki to i tak coś czuję straci 50% polotu pod wodzą Pepa

1

@Faro
Odpowiem Ci po kolejce, a nie w trakcie amatorzy wy

3

@DariaFCB
Z pierwszej ławki po lewej

6

@Konradowskyy
A tą nutkę ktoś pamięta?


1

@Konradowskyy
A pamiętam, zaraz sobie ja puszczę w samochodzie

1

@Kessie
No siemka,
Szkoda tylko, że ty się posypałeś mentalnie przed samym pojedynkiem
https://zapodaj.net/images/8c01d083733f7.jpg

3

@pt9
Wieś tańczy i śpiewa.

Mówi to Panu coś?

6

@Rastafarnianin
Oj tam Nie narzekaj ja jeszcze pamiętam te 3 dni w środku tygodnia

0

@gumaz
Myślę, że dałbym radę usunąć

0

@MsBarca
To i to

0

@Encore
Nie sporo jak na transfer wewnątrz ligi angielskiej.

5

@Bobo25
Przecież w Hiszpańskiej nie gwiżdżą pod Widzew

1

@Faro vice kapitan nic nie daje.
Chyba, że kapitan nie zagra

2

J.Pedro gol i asysta.
I to mi się podoba, o to chodzi

2

@Faro
Weź skrytykuj Salaha w dniu meczu z Arsenalem
@Kessie

1

@Kessie
Pod filarem to ty żebrałeś wczoraj na browara

0

@Encore ja to samo

1

@Faro xD haha i kto ma rację xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eklerek
Frimponga nie mogę wywalić bo to filar drużyny

3

Pedro ratuj mego fpla, a Palmer wypad robi ze składu kasztan za 10.5 mln

1

@Kessie
Lepsze Chelsea bezalkoholowe niż Arsenal beztrofeowy

0

@escarabajo
To idź tam oglądaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?