3

Tak postrzegam 90% dewotek osiedlowych


0

@JohnKennedy
Bym Ci powiedział co jest straszne, ale i tak zgłosisz ;)

0

@JohnKennedy
Z tobą nie dyskutuję więc zawijaj się

0

Do 7 kolejki max i jak to nie ruszy w United to wywalić Amorima.
Nie ma co czekac uj wie na co jak z Ten Hagiem.
Eksperymentować mógł w tamtym sezonie, miał presezon teraz, a zaraz znów będzie szorowanie dołu tabeli.

Już się skończyły wymówki i usprawiedliwianie

0

@UriBoyka
Kasa by go skusiła, a jak nie jego to kogoś innego.

Tak samo waszego Garcie z Espanyolu przed przejściem do Barcy mogli ozlocic

1

@Eklerek
Oni wydają po 80 baniek na byle kogo, a grają z Onana na bramce.
I to ponoć specjaliści tam pracują to samo trener.

Nie mogę tego zrozumieć i nie zrozumiem xD

4

Powiedzcie mi te głąby z United wydają pierdylardy $ i oni nie chcieli wyjąć chociażby Donnarummy albo powalczyć o jakiegoś topowego bramkarza przecież to jest niepojęte xD

0

@FcPortoFan1999
Co do Cunhi się nie zgodze

0

@Encore
Podobnie o Ten Hagu mówiłeś :P

0

@Encore
Już mu się okres ochronny oraz wymówki skończyły Enkor

1

@Encore
I UJ z tego mają xD
17 miejsce w lidze na ten moment xD

3

Bruno takiego samego strzeli w półfinale MŚ
@Popitek12

0

@BHAFCB
Wygląda jak 40 letnia Helga z Niemiec

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@A4ron na jakim buku

3

@FcPortoFan1999
Wyzwanie rowerowe @Kessie 'go ukraść 10 rowerów w godzinę > te twoje wymysły

1

@DTMisTheBest
Nie moda tylko ostatnie było

5

Ale fart,
Wróciłem przed chwileczką z Żabki i co? ostatnia sztuka i to jeszcze zimniutkie prosto z lodówki
https://zapodaj.net/images/b07ab0ea65273.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FcPortoFan1999
Już przygotowany jest na swojaka bo wie, że oklep od Liverpoolu się zbliża xD

0

@wawrzyn1
Brighton over 1.5 gola i over 3.5 kartki w meczu

26

to niezły kierunkowskaz xD


7

@Kozinho.
Cieć

0

@Ricc
Jeśli ktoś jeszcze nie dołączył, to zapraszam

⚽ LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv

19

@Popitek12 opinia xD


1

@Kessie
Tylko po co dawałeś na bramkę i obronę zawodników Leeds.

Zawsze miałeś łeb do interesów

2

@Kessie
Dobrze, że mam Ciebie za znajomego to mi pomożesz z wytłumaczeniem tego.

W końcu co sezon jako kibic Arsenalu musicie szukać wymówek.

5

@Kessie jeszcze sobie dał 3 z burnley do pomocy xD

5

Nie no co to ma być do Uja xD
@Transu96 @Encore @Eklerek


1

Zizi bałagan xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?