Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@escarabajo
Tylko Al Hilal.
Od dzieciaka im kibicuje
1
@Filipem
Szkoda tylko, że Yamal nie został wybrany najlepszym zawodnikiem Ani Ligi mistrzów, ani Ligi w której grał.
Jak zatem ma zostać wybrany najlepszym zawodnikiem na świecie
1
@Eklerek
A ja ten sam monitor 3 dni temu zwróciłem do nich.
Spadł mi kilka razy na podłogę, ale ostatecznie przyjęli go.
Niech Ci służy.
16
@Gaucho
Spokojnie, niech mały skończy chociaż te 16 lat
2
Komentarz usunięty
1
@reloaded
Brzmi dokładnie na gościa, który sprzeda jego organy na czarnym rynku w przypadku 1 dniowego opóźnienia w zdaniu samochodu xd
0
@Eklerek
Nie no ja nic nie ruszam.
Najwyżej podwójna darmowa zmiana w 3 kolejce wleci, ale jak już to raczej w 4 zrobię podwójna, a na drugą może tylko rezerwowego zmienię. Trzecia bez transferów
3
@Eklerek @JimMorrisonFCB @Encore
Panowie, nie ma innego wyjścia xD
Trzeba wrócić na szczyt xD
1
@Transu96
Jedyny Magnum jakiego znam to @Kessie
6
Także nie narzekaj @Eklerek xD
12
Sen o Warszawie w wykonaniu zawodnika Legii xD
1
@Kessie
I to właśnie Jedyna twoja szansa na wygraną xD
Jak rywal sam się znokautuje
1
@Hshdhrhdh
Nie chodzi bo to nie będzie walka tylko egzekucja
3
@Kessie patrz na co się dzisiaj zapisałem.
Po zajęciach potestuje na tobie nowe ruchy
https://x.com/sernique_/status/1957394962804260870
0
@Starrk
Reinkarnacja nie istnieje
0
@Hshdhrhdh
@lucca87 i mi oddaj te 200zl przy okazji
24
2010rok.
Dorosły już @Luciano99 składa hołd lenny swojemu staremu i staje się jego wasalem
https://zapodaj.net/images/b4ecde2f5ab49.jpg
5
@Hshdhrhdh l
- kibice Realu
- poważni kibice
Wybierz jedno
1
@Kgorecki2500
@FcPortoFan1999 Oscar co ty na to
4
Pretty crazy to był wynik końcowy ich meczu z Espanyolem
5
@Shad0wK1ng
Neymara
7
Biały Vinicius xD
0
@Laminedependencia
+ Zupełnie inna presja obecnie i oczekiwania
5
@Safrani
https://zapodaj.net/images/eb9b668fea264.jpg
@FCB24
:D
4
@FCB24
Ja tam się nie dałem nabrać na żaden ich hype.
Wypraszam sobie xD
5
@Laminedependencia
Już odkładając śmiechy na bok to jeszcze dobrze nie zaczął grać, a już leci mega nagonka w internecie i szydzenie.
Teraz pytanie czy szybko odpowie czy wpadnie w to jeszcze bardziej, będzie brał do siebie, a na końcu przemieli go to niesamowicie
5
Highlightsy z wczorajszego debiutu w premier league
@Czajka90 @Kessie @Eklerek
4
Ale co by nie mówić United jest co raz bardziej stabilne i nie schodzi poniżej pewnego poziomu
Ubiegły sezon zakończyli na 15 miejscu.
Obecnie również 15 lokata w lidze
0
@Patrykl145
Dla nich porażka tylko 0-1 z Arsenalem to jak wygrana xD
1
Lepiej, że Arsenal wygrywa.
Wolę mieć ich jako rywali o tytuł bo i tak prędzej czy później się zesrają xD