4

@escarabajo
Tylko Al Hilal.
Od dzieciaka im kibicuje

1

@Filipem
Szkoda tylko, że Yamal nie został wybrany najlepszym zawodnikiem Ani Ligi mistrzów, ani Ligi w której grał.

Jak zatem ma zostać wybrany najlepszym zawodnikiem na świecie

1

@Eklerek
A ja ten sam monitor 3 dni temu zwróciłem do nich.
Spadł mi kilka razy na podłogę, ale ostatecznie przyjęli go.

Niech Ci służy.

16

@Gaucho
Spokojnie, niech mały skończy chociaż te 16 lat

2

Komentarz usunięty

1

@reloaded
Brzmi dokładnie na gościa, który sprzeda jego organy na czarnym rynku w przypadku 1 dniowego opóźnienia w zdaniu samochodu xd

0

@Eklerek
Nie no ja nic nie ruszam.
Najwyżej podwójna darmowa zmiana w 3 kolejce wleci, ale jak już to raczej w 4 zrobię podwójna, a na drugą może tylko rezerwowego zmienię. Trzecia bez transferów

3

@Eklerek @JimMorrisonFCB @Encore
Panowie, nie ma innego wyjścia xD
Trzeba wrócić na szczyt xD


1

@Transu96

Jedyny Magnum jakiego znam to @Kessie

6

Także nie narzekaj @Eklerek xD


12

Sen o Warszawie w wykonaniu zawodnika Legii xD


1

@Kessie
I to właśnie Jedyna twoja szansa na wygraną xD
Jak rywal sam się znokautuje

1

@Hshdhrhdh
Nie chodzi bo to nie będzie walka tylko egzekucja

3

@Kessie patrz na co się dzisiaj zapisałem.

Po zajęciach potestuje na tobie nowe ruchy
https://x.com/sernique_/status/1957394962804260870

0

@Starrk
Reinkarnacja nie istnieje

0

@Hshdhrhdh

@lucca87 i mi oddaj te 200zl przy okazji

24

2010rok.
Dorosły już @Luciano99 składa hołd lenny swojemu staremu i staje się jego wasalem

https://zapodaj.net/images/b4ecde2f5ab49.jpg

5

@Hshdhrhdh l
- kibice Realu
- poważni kibice

Wybierz jedno

1

@Kgorecki2500

@FcPortoFan1999 Oscar co ty na to

4

Pretty crazy to był wynik końcowy ich meczu z Espanyolem


5

@Shad0wK1ng
Neymara

7

Biały Vinicius xD


0

@Laminedependencia
+ Zupełnie inna presja obecnie i oczekiwania

4

@FCB24
Ja tam się nie dałem nabrać na żaden ich hype.
Wypraszam sobie xD

5

@Laminedependencia
Już odkładając śmiechy na bok to jeszcze dobrze nie zaczął grać, a już leci mega nagonka w internecie i szydzenie.

Teraz pytanie czy szybko odpowie czy wpadnie w to jeszcze bardziej, będzie brał do siebie, a na końcu przemieli go to niesamowicie

5

Highlightsy z wczorajszego debiutu w premier league

@Czajka90 @Kessie @Eklerek

4

Ale co by nie mówić United jest co raz bardziej stabilne i nie schodzi poniżej pewnego poziomu

Ubiegły sezon zakończyli na 15 miejscu.
Obecnie również 15 lokata w lidze

0

@Patrykl145
Dla nich porażka tylko 0-1 z Arsenalem to jak wygrana xD

1

Lepiej, że Arsenal wygrywa.
Wolę mieć ich jako rywali o tytuł bo i tak prędzej czy później się zesrają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?