Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Derean
A co ty głupka udajesz?
Serio mam to tłumaczyć?
Isak wchodzi do praktycznie każdego zespołu na 9tke i ma z miejsca 1 skład.
Jeśli nie zauważyłeś, to odeszli
Jota ( wiadomo )
Diaz
Nunez
I Ciebie dziwi, że chcemy Isaka czyli najlepszą 9tke na rynku jaka jest do wyjścia? który wyraził chęć przejścia do nas?
Głębia składu cos Panu to mówi?
3
@Eklerek potwierdzam
1
@blakkudium
Z kimś się im uda na pewno.
Isak do Liverpoolu to kwestia czasu i mogą sobie tam pier**lić co chcą i tak tego nie zmienią
0
@Herato
To by złapał kontuzje na kadrze i być może Real nie wygrałby którejś LM
0
@clyde
Tego gówna to bym za 50gr nie kupił.
Jak już się truć to prawdziwa Coca-Cola lub Pepsi
2
@Matheu12
Co mnie obchodzi zdanie alkusów xD
Lecą już na otwarcie i kupują na kilka kart moja biedronka xD
54
Ależ oczywiście, że troska o zdrowie xD
A już w ten weekend zapraszamy do biedronek na promocję 12 piw + 12 piw gratis
2
@Eklerek
Jeszcze kontuzje mam bo rozwaliłem rękę na twarzy @Kessie 'go
3
@Eklerek
Już Ci wyjaśniam:
Gra na gitarze.
Pozdrawiam
2
@Rastafarnianin
No i przy wygranej 1-0 będzie dogrywka
0
Nie skreślajmy jeszcze Lecha.
Moim zdaniem nie pokazali jeszcze wszystkiego na co ich stać.
Myślę, ze spokojnie jeszcze ze trzy mogą stracić
2
@Destroyer_of_Worlds
Chyba nie znasz znaczenia słowa perfekcyjny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jedyne teczki jakie są na @Kessie 'go to te SOR'u z jego dokumentacja medyczną po spotkaniach z moją pięścią
0
@Sysia11
Zwłaszcza pod skrzydłami ten Haga xD
2
@Luciano99
Do zrobienia libacji
1
Jeśli ktoś jeszcze nie dołączył, to zapraszam
⚽ LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv
1
@draxidox
Gada jakby przyjął zagrywkę od Leona na łeb
0
@RoberDzik
A myślałem, że Oszukać przeznaczenie
1
@Filipem
Filmy Z lektorem oglądają tylko placki
2
@Bocheno1
Żaden film z lektorem nie jest dobrym filmem.
Zamykam dyskusje
1
@Faro
Usain Bolt
3
@blakkudium
@Kessie 'go najłatwiej złapać w siatke
1
@clyde czasem się poleje
8
@clyde
5mln polowań ?
sam @wpwelement robi jakieś 6mln polowań na bana
5
@Hshdhrhdh
xD
https://zapodaj.net/images/dd8d7f3f51c0c.jpg
15
Komentarz usunięty
0
@Herato
Santa Cruz.
Zamykam dyskusje
1
@Bocheno1
Rocznik 93
6
@Kessie "rower skradziony przez użytkownika"
Klasyk