0

@Derean
A co ty głupka udajesz?
Serio mam to tłumaczyć?

Isak wchodzi do praktycznie każdego zespołu na 9tke i ma z miejsca 1 skład.

Jeśli nie zauważyłeś, to odeszli
Jota ( wiadomo )
Diaz
Nunez

I Ciebie dziwi, że chcemy Isaka czyli najlepszą 9tke na rynku jaka jest do wyjścia? który wyraził chęć przejścia do nas?

Głębia składu cos Panu to mówi?

3

@Eklerek potwierdzam

1

@blakkudium
Z kimś się im uda na pewno.
Isak do Liverpoolu to kwestia czasu i mogą sobie tam pier**lić co chcą i tak tego nie zmienią

0

@Herato
To by złapał kontuzje na kadrze i być może Real nie wygrałby którejś LM

0

@clyde
Tego gówna to bym za 50gr nie kupił.
Jak już się truć to prawdziwa Coca-Cola lub Pepsi

2

@Matheu12
Co mnie obchodzi zdanie alkusów xD

Lecą już na otwarcie i kupują na kilka kart moja biedronka xD

54

Ależ oczywiście, że troska o zdrowie xD
A już w ten weekend zapraszamy do biedronek na promocję 12 piw + 12 piw gratis


2

@Eklerek
Jeszcze kontuzje mam bo rozwaliłem rękę na twarzy @Kessie 'go

3

@Eklerek
Już Ci wyjaśniam:
Gra na gitarze.

Pozdrawiam

2

@Rastafarnianin
No i przy wygranej 1-0 będzie dogrywka

0

Nie skreślajmy jeszcze Lecha.
Moim zdaniem nie pokazali jeszcze wszystkiego na co ich stać.

Myślę, ze spokojnie jeszcze ze trzy mogą stracić

2

@Destroyer_of_Worlds
Chyba nie znasz znaczenia słowa perfekcyjny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jedyne teczki jakie są na @Kessie 'go to te SOR'u z jego dokumentacja medyczną po spotkaniach z moją pięścią

0

@Sysia11
Zwłaszcza pod skrzydłami ten Haga xD

2

@Luciano99
Do zrobienia libacji

1

Jeśli ktoś jeszcze nie dołączył, to zapraszam

⚽ LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv

1

@draxidox
Gada jakby przyjął zagrywkę od Leona na łeb

0

@RoberDzik
A myślałem, że Oszukać przeznaczenie

1

@Filipem
Filmy Z lektorem oglądają tylko placki

2

@Bocheno1
Żaden film z lektorem nie jest dobrym filmem.
Zamykam dyskusje

1

@Faro

Usain Bolt

3

@blakkudium

@Kessie 'go najłatwiej złapać w siatke

1

@clyde czasem się poleje

8

@clyde
5mln polowań ?
sam @wpwelement robi jakieś 6mln polowań na bana

15

Komentarz usunięty

0

@Herato
Santa Cruz.
Zamykam dyskusje

1

@Bocheno1
Rocznik 93

6

@Kessie "rower skradziony przez użytkownika"
Klasyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?