Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@MeMyselfAndI
No i Pięknie madryciak złapany na wędkę
Brawo @Kessie
8
@Gaucho @lithotripter
Z drugiej strony dobrze wiecie jakie te błazny zadają pytania wieśniackie raz za razem.
To samo często na kadrze kopaczy było.
Jadą na konferencję i jedyne o co potrafi zapytać to o jakieś warkoczyki czy koraliki.
Litości xD
0
Ciekawe ile Legia zapłaciła za takie losowanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kubix05
Akurat Solskjaer jak pokazał czas radził sobie bardzo dobrze w tym syfie, a tak po nim cisneli
5
@Popitek12
U mnie taki sam plan
0
@Transu96 dobrze, że przypomniałeś xD
4
xD Tusk
0
@Faro
Woltemade noname?
1
@Faro
Legię, Wieczystą i Radomiaka
1
@Czajka90
Darwin Núñez podpisał kontrakt z Al-Hilal w sobotę, 9 sierpnia 2025 roku, dołączając do drużyny z Arabii Saudyjskiej na trzyletnią umowę.
5
Ale mi chat gpt avek ugotował.
https://zapodaj.net/images/7235208e2dcb2.png
Opinia koledzy
@Kessie @escarabajo @Eklerek @blakkudium @Czajka90
1
@D10SLEO
@Kessie opinia
2
@Lionel_Messi10
Leonardo to niech stanie gdzieś na boisku i po prostu nie przeszkadza Darwinowi.
Reszta już pójdzie gładko
4
@escarabajo
Reprezentaci drużyn Arabskich na La rambli;
- @Kessie Al Alhi
- @Frimpong Al Hilal
- @Popitek12 Al Nassr
4
@Zoker
@Kessie cwaniaczkuje bo po 8 miesiącach pracy mógł sobie w sierpniu pozwolić na ten pakiet i to tylko dlatego, że mu dołożyłem do niego 29zł
0
@Filipem
W podziemiu
0
@GeneralXavi
Nie mogą.
Jeśli uchodzą i chcą dalej uchodzić za poważny serwis, to nie mogą jawnie wspierać nielegalnych źródeł transmisji.
Może jeszcze będą sami wstawiać linki do aukcji z podróbkami koszulek fcbarcelony.
Jak ty to sobie wgl wyobrażasz.
1
@blakkudium
Nie pamiętam więc chyba tak
2
@Omoziu
Moich też.
Kolejnym jest Morientes - chyba mój ulubiony piłkarz za dzieciaka.
Akkurat grał w Monaco.
Miedzy innymi z Rothenem, Giuly'm czy Prso
0
@gumaz
Tak korzystam.
Oglądam reklamy
4
@MusicFreak456
Chłopie tutaj ludzie mają problem żeby opłacić sobie dostęp do spotkań swojej ulubionej drużyny i szukają co 3dni/ co tydzień działającego linku z nielegalnego źródła.
Na co liczysz? xD
0
@Czajka90
Po prostu już mnie męczy te jego gadanie.
Branie tego na siebie było fajne przez pierwsze miesiące, ale po roku i presezonie + wzmocnieniach wiecznie pieprzy to samo
5
@July_6_BcN
Widocznie coś ukrywasz przed nami, a jednak spersonalizowane reklamy znają Cie lepiej kolego.
4
Ależ to był napadzior.
3 miejsce w złotej pilce jedynie za plecami Cristiano Ronaldo i Leo Messiego nie wzięło się znikąd w 2008roku
0
@barcelonaLM
To niech sobie daruje te gadki smętne bo to już się zrobiło żałosne
0
To pokaż klase i sam odejdź, a nie wiem na co on liczy?
Że ktoś go jeszcze po plecach poklepie i będzie go pocieszać?
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1960834301005623435
1
A mi się bardzo podobają reklamy i oby więcej ich było.
0
@messi33
Chyba Ci się odkleiło coś chłopaczku xD
Robicie z rezerwowego jakiegoś kocura wartego 100mln
1
@Ryse
Nie no Liverpool mógłby na Barce trafić