11

@MeMyselfAndI
No i Pięknie madryciak złapany na wędkę
Brawo @Kessie

8

@Gaucho @lithotripter
Z drugiej strony dobrze wiecie jakie te błazny zadają pytania wieśniackie raz za razem.

To samo często na kadrze kopaczy było.

Jadą na konferencję i jedyne o co potrafi zapytać to o jakieś warkoczyki czy koraliki.
Litości xD

0

Ciekawe ile Legia zapłaciła za takie losowanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubix05
Akurat Solskjaer jak pokazał czas radził sobie bardzo dobrze w tym syfie, a tak po nim cisneli

5

@Popitek12
U mnie taki sam plan

0

@Transu96 dobrze, że przypomniałeś xD

4

xD Tusk


0

@Faro
Woltemade noname?

1

@Faro
Legię, Wieczystą i Radomiaka

1

@Czajka90
Darwin Núñez podpisał kontrakt z Al-Hilal w sobotę, 9 sierpnia 2025 roku, dołączając do drużyny z Arabii Saudyjskiej na trzyletnią umowę.

5

1

@D10SLEO

@Kessie opinia

2

@Lionel_Messi10
Leonardo to niech stanie gdzieś na boisku i po prostu nie przeszkadza Darwinowi.

Reszta już pójdzie gładko

4

@escarabajo

Reprezentaci drużyn Arabskich na La rambli;

- @Kessie Al Alhi
- @Frimpong Al Hilal
- @Popitek12 Al Nassr

4

@Zoker

@Kessie cwaniaczkuje bo po 8 miesiącach pracy mógł sobie w sierpniu pozwolić na ten pakiet i to tylko dlatego, że mu dołożyłem do niego 29zł

0

@Filipem
W podziemiu

0

@GeneralXavi

Nie mogą.
Jeśli uchodzą i chcą dalej uchodzić za poważny serwis, to nie mogą jawnie wspierać nielegalnych źródeł transmisji.
Może jeszcze będą sami wstawiać linki do aukcji z podróbkami koszulek fcbarcelony.

Jak ty to sobie wgl wyobrażasz.

1

@blakkudium
Nie pamiętam więc chyba tak

2

@Omoziu
Moich też.

Kolejnym jest Morientes - chyba mój ulubiony piłkarz za dzieciaka.
Akkurat grał w Monaco.
Miedzy innymi z Rothenem, Giuly'm czy Prso

0

@gumaz
Tak korzystam.
Oglądam reklamy

4

@MusicFreak456
Chłopie tutaj ludzie mają problem żeby opłacić sobie dostęp do spotkań swojej ulubionej drużyny i szukają co 3dni/ co tydzień działającego linku z nielegalnego źródła.
Na co liczysz? xD

0

@Czajka90
Po prostu już mnie męczy te jego gadanie.
Branie tego na siebie było fajne przez pierwsze miesiące, ale po roku i presezonie + wzmocnieniach wiecznie pieprzy to samo

5

@July_6_BcN
Widocznie coś ukrywasz przed nami, a jednak spersonalizowane reklamy znają Cie lepiej kolego.

4

Ależ to był napadzior.

3 miejsce w złotej pilce jedynie za plecami Cristiano Ronaldo i Leo Messiego nie wzięło się znikąd w 2008roku


0

@barcelonaLM
To niech sobie daruje te gadki smętne bo to już się zrobiło żałosne

0

To pokaż klase i sam odejdź, a nie wiem na co on liczy?
Że ktoś go jeszcze po plecach poklepie i będzie go pocieszać?
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1960834301005623435

1

A mi się bardzo podobają reklamy i oby więcej ich było.

0

@messi33
Chyba Ci się odkleiło coś chłopaczku xD
Robicie z rezerwowego jakiegoś kocura wartego 100mln

1

@Ryse
Nie no Liverpool mógłby na Barce trafić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?