2

@Kgorecki2500
Cytując klasyka - Wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej

1

@gumaz
Lol xD

0

@Szmulek
Memchester United

1

Antony strzela Amorimowi na zwolnienie
2-2

1

Ten Hag gotuje w nowym klubie xD

0

@Encore
Jak tak dalej pójdzie, to Pep go kupi drugi raz za ponad 100mln tylko po to żeby go wykastrować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato
To sam odejdzie

1

@Eklerek
Wildcard wleciał i Pedro na kapitanie xD

2

@Laminedependencia
Typowy wpier#ol 0-0

1

Za pięknie to wyglada.
Nawet jesli brać pod uwagę, że Bruno gra niżej u Amorima
https://zapodaj.net/images/84bf352afe220.png

@Encore @Eklerek @Patrykl145 @Luciano99

4

To co @Kessie ?
Ponapier***amy się jutro trochę?

1

@Eklerek
No bo jak wrócił do United to automatycznie
skillsy - 20% xD

3

Trochę przypał xD
W sumie to sam siebie wyeliminował z LM :D

No, ale zachował profesjonalizm do samego końca


2

@barcelonaLM no właśnie o to chodzi.

Oni więcej przepali zdecydowanie w ostatnich latach i mają taką kadrę xD

0

0

@BorzyKrzys
No i namowiłeś

1

@blakkudium
No właśnie.
Tu anulujmy pięknego gola Nuneza, tu dajmy CRkowi karniaczka i tak to leci

1

@blakkudium
Tak
50% ponoć

1

@blakkudium
Nie duża.
Ponoć mają zachować jakiś % od sprzedaży ewentualnej

2

@Popitek12
Ale jajca

1

@escarabajo Ja nie muszę udawać nikogo

0

@messi33
Wieczysta awansuje do ekstraklapy i majstra zgarnia 26/27 - champions league wita xD

1

@escarabajo
No jak go okradli to co zrobić.
Już widać komu pomagają od początku i eliminują konkurentów w drodze do króla strzelców

3

Nunez zabaw


1

@escarabajo
Mówiłem, król strzelców

1

Fajny gest.
Kibice i zawodnicy Arsenalu zobaczą sobie na żywo jak wygląda
@Kessie @Eklerek @zgiru @Czajka90


3

@Kgorecki2500
Sprzedałeś naród polski za 13zł

4

@Zoker
Rozpoczynać dzień jak ja już 8 godzinę na nogach jestem :D


11

@MeMyselfAndI
No i Pięknie madryciak złapany na wędkę
Brawo @Kessie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?