Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kgorecki2500
Cytując klasyka - Wygląda jak gówno, a smakuje jeszcze lepiej
1
@gumaz
Lol xD
0
@Szmulek
Memchester United
1
Antony strzela Amorimowi na zwolnienie
2-2
1
Ten Hag gotuje w nowym klubie xD
0
@Encore
Jak tak dalej pójdzie, to Pep go kupi drugi raz za ponad 100mln tylko po to żeby go wykastrować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Herato
To sam odejdzie
1
@Eklerek
Wildcard wleciał i Pedro na kapitanie xD
2
@Laminedependencia
Typowy wpier#ol 0-0
1
Za pięknie to wyglada.
Nawet jesli brać pod uwagę, że Bruno gra niżej u Amorima
https://zapodaj.net/images/84bf352afe220.png
@Encore @Eklerek @Patrykl145 @Luciano99
4
To co @Kessie ?
Ponapier***amy się jutro trochę?
1
@Eklerek
No bo jak wrócił do United to automatycznie
skillsy - 20% xD
3
Trochę przypał xD
W sumie to sam siebie wyeliminował z LM :D
No, ale zachował profesjonalizm do samego końca
2
@barcelonaLM no właśnie o to chodzi.
Oni więcej przepali zdecydowanie w ostatnich latach i mają taką kadrę xD
0
Ale średniacy xD
https://x.com/_RedDevils_PL/status/1961371935637373101
0
@BorzyKrzys
No i namowiłeś
1
@blakkudium
No właśnie.
Tu anulujmy pięknego gola Nuneza, tu dajmy CRkowi karniaczka i tak to leci
1
@blakkudium
Tak
50% ponoć
1
@blakkudium
Nie duża.
Ponoć mają zachować jakiś % od sprzedaży ewentualnej
2
@Popitek12
Ale jajca
1
@escarabajo Ja nie muszę udawać nikogo
0
@messi33
Wieczysta awansuje do ekstraklapy i majstra zgarnia 26/27 - champions league wita xD
1
@escarabajo
No jak go okradli to co zrobić.
Już widać komu pomagają od początku i eliminują konkurentów w drodze do króla strzelców
3
Nunez zabaw
1
@escarabajo
Mówiłem, król strzelców
1
Fajny gest.
Kibice i zawodnicy Arsenalu zobaczą sobie na żywo jak wygląda
@Kessie @Eklerek @zgiru @Czajka90
3
@Kgorecki2500
Sprzedałeś naród polski za 13zł
4
@Zoker
Rozpoczynać dzień jak ja już 8 godzinę na nogach jestem :D
11
@MeMyselfAndI
No i Pięknie madryciak złapany na wędkę
Brawo @Kessie