2

@blakkudium

W Żabce chyba była promocja na wielosztuki tiktaków, że @Kessie taki odważny

9

1

@Bocheno1
I czemu finalnie nie oznaczyłeś swojego przyjaciela?

3

@Kessie
Ustawkę to możecie zrobić z Nottingham w następnej kolejce i podzielić się jednym punktem

3

@Kessie
Faktycznie ostatnio Cię za bardzo przemieliłem skoro już nawet pamięć straciłeś

1

@Magneta

Tatar z @Kessie 'go

2

@mekston
Też tak uważam :)

16

4

@Who_you_mam
I to za szrot dostali 300mln.
Niebywale xD

12

@esem91
Może, ale nie musi.

To taka złota myśl ode mnie.

6

@fcbarcafan19
Sam miałem z niego bekę gdy grał w United.
Koniec końców fajnie, że będąc Memem na cały internet potrafił znaleźć swoje miejsce na ziemi, odżył w Betisie, a kibice go pokochali.

Fajna historia

4

Teddy Boys 95 z Łazienkowskiej xD



@fart niezła macie ekipę :D

1

@lithotripter
Frimpong?
Mega pozytywny śmieszek.

Dobrze mieć takiego w drużynie.
Dlatego też nie miał najmniejszych problemów z zaaklimatyzowaniem się w ekipie.

2

@Deviler
Dokładnie tak.
To był taki wychowawczy klaps na wagę 3 punktów

2

Zbita piona ✅
Zbity Arsenal ✅

Tak się żyje



@Kessie

0

@JohnKennedy
Żeby znaleźć twoje przeciwieństwo

0

@Arkon
Co dal Ciała?
Miał go siła zaciągnąć?

Crystal Palace wysypał się transfer Igora i zadecydowali jak zadecydowali.
Co miał Liverpool zrobić?
Przystawić im Glocka do skroni?

Mówię tylko i wyłącznie o sytuacji z Guehie bo napisales, że dali ciała nie kupując go.

4

Andros Townsend vs Manchester City


0

@Kozinho.
Nie no proszę Cię xD

0

@partymaker
Tam jeszcze z 4 wlecą xD

1

@partymaker
Szybka odpowiedz na moj dzisiejszy zakup :D

Ta zniewaga krwi wymagaŁA? :D

9

Ale to trzeba być podludziem żeby wgl nie mieć oporu opluć innego człowieka.

Jeszcze bohater opluł jakiegoś dziadka co mu sięga do ramion.


1

@kiper09
Rayo pewnie też nie może przeżyć tych setek wyjętych przez waszego bramkarza.

Jak dziwnie by to nie brzmiało, to nie macie co narzekać PO spotkaniu na ten jeden punkt.

Przed meczem wiadomo - apetyt i oczekiwania były zupełnie inne.

5

@July_6_BcN
Nigdy.
Nie będę do obcej kobiety mówił mamo.
To samo tyczy się Teścia

Nawet jeśli poznamy się dzięki relacji z ich córką

1

0

@Ku84fcb

Chyba samego siebie

1

@Vegeta88
Tak Ci się tylko wydaje :P

0

@lithotripter
Bez nazwiska i numeru

4

Teraz tylko czekać na dostawę ❤️
https://zapodaj.net/images/52e8e3cde34f1.png

@Kessie @zgiru @Eklerek
Oczywiście ze złota naszywka za wygranie PL

6

@Kessie
Szkoda tylko, że grałeś z odłączonym padem.
No... ale Grunt, że miałeś frajdę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?