7

@Kessie w trakcie nocnej warty na La rambli

https://zapodaj.net/images/89192cbe8526c.jpg

3

@blakkudium
Z klocem to on już przychodzi na Orlen xD

2

@Kessie

Ale zyskałem 50% siły jak widać

3

@Kessie
Aż taka lepe Ci wypłaciłem, że dolecisz do rosario?

Zaczynam się sam siebie bać

2

@Kessie
Równowaga we wszechświecie musi być zachowana.
Arsenal kończy zmagania ligowe na 2 pozycji

2

Komentarz usunięty

5

@BorzyKrzys
Koksik się wczuł w nutę bo na samym końcu nuci "mimo wolnie" xD

@Kessie

4

Świąteczny Vibe


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@urbipl
Atletico to wgl cisza o nich na świecie, a przepalają niebotyczne kwoty i co sezon gówno osiągają

0

@626
Są, ale wiadomo nie ma gwarancji jak w niektórych paczkach / setach

0

@626

Tak jak @RobiS pisze plus bez jakiś dziecinnych punktów ataku, obrony.

Bardziej jak takie kolekcjonerskie wyglądają według mnie.

1

@626
Topps > Panini

6

@Kessie

Tylko, że jak zwykle wszystko pokreciles i to ty wąchasz bąki od @Comentateiro , a to raczej mu w niczym nie pomoże

Aczkolwiek powodzenia w terapii chłopaki

16

@Bocheno1 i co byłeś już u tego psychiatry?


2

I cyk na dobitkę bigos, pajda z masłem X4 i krokiety z pieczarkami.

7

@Szklaner
To tez odpowiem cytując wersy

"Je*ać trudniejszą drogę, skaczmy z okien, nie ma lekko
Zostawimy list po sobie, że przeżywaliśmy piekło
Bliscy będą płakać za nami
Niech kur*a cierpią
Nam na szyi z pętlą i tak to zwisa Już wszystko jedno"

4

@macio_944

@Danny Gaucho Macio Cie zaczepia

10

No i wreszcie jakieś reklamy pod użytkowników La rambli.
Dla każdego coś się znajdzie

https://zapodaj.net/images/464823e9f6c56.png

7

@Bocheno1

Nie przeszkadzaj teraz bo @macio_944 podziwia w RDR2 jak konikowi kurczą się dzwonki od mrozu

1

@Luciano99
A tam zaraz, że nie możesz powiedzieć.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

I te komentarze.
Z góry było wiadomo jakie będą xD


1

@Herato

Czyli Idealny mecz abyśmy stracili punktu xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Luciano99
Ja go widzę w Legii Warszawa w przyszłym sezonie w meczu wyjazdowym Betclic 1 Liga z Chrobrym Głogów

5

@PatrychoO
Czemu czub?

Kręci hajs jak szalony, nikogo nie okrada

LATINO KiNG xD

1

W imie ojca i syna oby policja się nie natrafiła


6

I tak właśnie zaczęła się przyoda @Kessie 'go z kibicowaniem Arsenalowi


1

Bajera na sorze


24

Najgorzej


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?