Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Eklerek
Co za chorzy ludzie
0
Komentarz usunięty
1
Z okazji zbliżającego się nowego roku chciałbym złożyć następującym użytkownikom serdeczne życzenia i wszystkiego co najlepsze:
@Frimpong
3
@Comfortable_
Arteta nie trenuje United, coś Ci się pomyliło
3
Arsenal ewidentnie chce dopilnować by Aston Villa rozgościła się na 3 miejscu i wtedy spokojnie mogą już zakończyć sezon na bezpiecznej 2 pozycji
3
@Kessie
Dzisiaj zmotywowany bo na szali rower xD
4
@Luciano99
To przynęta
6
Jadę po Ciebie @Kessie
0
Wolves niby wilki, ale sa w tym sezonie jak zraniony Lew, a takie sa najgrozniejsze i przekonuje sie o tym dzisiaj Manchester United.
1
@Kessie
A i tak padasz xD
5
Moje ulubione Petardy?
Te na łeb @Kessie 'go
0
@ZuczekFCB1899
Tyle
4
@Kessie
Weź to motto do siebie pod Orlenem, a najlepiej to i po Orlenie
https://zapodaj.net/images/3e86ff1010255.jpg
3
@Kozinho.
Tutaj się nie znają.
Diaza też od placków wyzywali
4
@Eklerek
Tutaj to jak nigdy czuję izi win Arsenalu
9
@Bocheno1 nie martw się i nie poddawaj.
Może Pedri się zgodzi
https://zapodaj.net/images/2de2f37009f22.jpg
6
@Kessie @Eklerek opinia
0
@Eklerek ma wybaczone bo ostatnio lepiej się prezentuje na boisku
5
@michaleu
@Luciano99 jak skarb.
A skarby zakopuje się pod ziemią wiadomo
@clyde
4
@Eklerek
@Luciano99 w tamtej dyskusji zapomniał aż odpisać przez te walenie gruchy
1
@Kessie
Grunt, że jako pierwszy skumałeś :D
7
@clyde
( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@LAMC_10
Pocałunek z języczkiem i rozeszli się każdy w swoją stronę
6
@mekston
A w namiocie kolejnych dwóch czekających na ratunek tj @Kessie i @Bocheno1
1
@Hasszz
Gyökeres
4
No i nie odzobacze już tego xD
2
@blakkudium
A tak szczerze, to koło uja mi lata ten Yildiz.
Nie jestem jakims jego mega fanem, a wręcz uważam, że jest przehajpowany na ten moment
4
@Luciano99
On jest już nasz
To przecież fan Liverpoolu
2
@Eklerek @Kessie
Oddychajcie koledzy.
17
@Eklerek
Bo to jest hit.
Dostał dosłownie nagrodę za to, że został przyłapany na dopingu.
Bo przecież bez tego nie byłoby powrotu