2

@Eklerek
Co za chorzy ludzie

0

Komentarz usunięty

1

Z okazji zbliżającego się nowego roku chciałbym złożyć następującym użytkownikom serdeczne życzenia i wszystkiego co najlepsze:


@Frimpong

3

@Comfortable_
Arteta nie trenuje United, coś Ci się pomyliło

3

Arsenal ewidentnie chce dopilnować by Aston Villa rozgościła się na 3 miejscu i wtedy spokojnie mogą już zakończyć sezon na bezpiecznej 2 pozycji

3

@Kessie
Dzisiaj zmotywowany bo na szali rower xD

4

@Luciano99
To przynęta

6

Jadę po Ciebie @Kessie


0

Wolves niby wilki, ale sa w tym sezonie jak zraniony Lew, a takie sa najgrozniejsze i przekonuje sie o tym dzisiaj Manchester United.

1

@Kessie
A i tak padasz xD

5

Moje ulubione Petardy?
Te na łeb @Kessie 'go

0

@ZuczekFCB1899

Tyle


4

@Kessie

Weź to motto do siebie pod Orlenem, a najlepiej to i po Orlenie
https://zapodaj.net/images/3e86ff1010255.jpg

3

@Kozinho.

Tutaj się nie znają.
Diaza też od placków wyzywali

4

@Eklerek

Tutaj to jak nigdy czuję izi win Arsenalu

9

@Bocheno1 nie martw się i nie poddawaj.
Może Pedri się zgodzi

https://zapodaj.net/images/2de2f37009f22.jpg

6

@Kessie @Eklerek opinia


0

@Eklerek ma wybaczone bo ostatnio lepiej się prezentuje na boisku

5

@michaleu

@Luciano99 jak skarb.
A skarby zakopuje się pod ziemią wiadomo

@clyde

4

@Eklerek

@Luciano99 w tamtej dyskusji zapomniał aż odpisać przez te walenie gruchy

1

@Kessie
Grunt, że jako pierwszy skumałeś :D

7

@clyde

( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@LAMC_10

Pocałunek z języczkiem i rozeszli się każdy w swoją stronę

6

@mekston
A w namiocie kolejnych dwóch czekających na ratunek tj @Kessie i @Bocheno1

1

@Hasszz
Gyökeres

4

No i nie odzobacze już tego xD


2

@blakkudium
A tak szczerze, to koło uja mi lata ten Yildiz.

Nie jestem jakims jego mega fanem, a wręcz uważam, że jest przehajpowany na ten moment

4

@Luciano99

On jest już nasz
To przecież fan Liverpoolu


2

@Eklerek @Kessie
Oddychajcie koledzy.


17

@Eklerek
Bo to jest hit.
Dostał dosłownie nagrodę za to, że został przyłapany na dopingu.

Bo przecież bez tego nie byłoby powrotu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?