0

@derus
Tak myślałem, nie potrafiłeś odpowiedzieć i zmiana tematu.

2

@derus

I co w związku z tym?

6

Nunez swoj chłop.
Koło uja mi lata czy gra gorzej od jakiegoś czasu.
Kto powiedział, że trzeba kibicować tylko tym najlepszym

@Kessie @Rewolucja123 @escarabajo


0

@escarabajo
Zacznijmy od tego, że dali dupy i musieli grać z tym Kongo żeby się dostać do kolejnych baraży.

A taka to wielka paka.

Czaisz?

0

@escarabajo

Tego jak nie zakwalifikować się z taką paką na MŚ w USA też się mają od nich uczyć?

Taka paka i odpadli z demokratyczna Republika Kongo w walce o jakieś baraże xD

8

Opinia?


0

@Encore
To teraz Ten Hag powrót syna marnotrawnego?

3

@Lanosss @Kessie
Już się bałem, że Nuneza z kawałkiem koszulki trafił

23

@Lionel_Messi10

Na UJ mu te plackowate Miami?

Może jeszcze niech weźmie ślub z Messim?
Zastanów się człowieku xD

5

@MaziFCB
Mi to wygląda na dwóch spoceńców grających w to gówno o 6 rano :D

2

Ronaldo myślał, że w tym sezonie wygra lige xD


2

@blakkudium
I cyk kolejny kontrakt mu wyplaca do kieszeni.
Tak to można żyć

1

@michaleu
wez to skasuj hm

3

@FcPortoFan1999 @escarabajo
Akurat sie Liverpool posypal po jego odejsciu.
Przypadek?

0

Spalony Wengera zastosowany, a kibice Arsenalu mają jakieś wonty jeszcze
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Popitek12
Henryk Larsson

2

@Kessie
Klasyk to jest jak leżysz na plecach pod Orlenem

4

@Eklerek szkoda strzępic ryja xD

2

Idziemy na akademię Pana Kleksa @Kessie ?


1

@clyde

Zgadza się.
Również polecam

4

@Czyhrynski

Arne Slot

3

@AmigoBlancos
Podmień z FIFA online ✅ i okej

0

@Natenczas
On nie musi niczego ustąpić.

Garcia go pozbawił złudzeń swoją grą

8

Maduro xD


0

A już w następnej kolejce ligowej tak


1

@FcPortoFan1999

Nawet zaczyna się na literę A tak samo jak Amica Wronki

1

@Frimpong
Żarcik

4

No i mamy 3-3
@Kessie

0

@Peciak
Szoboszlai w top3

0

@FcPortoFan1999
Bez szans żeby tutaj stracili zwycięstwo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?