Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Javier Tebas o rozgrywaniu Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej: Po kilku przelewach uważam, że to bardzo odpowiednie miejsce
3
@AmigoBlancos
I kij im w oko
0
@escarabajo
Ale juz patrzac przez pryzmat LM wlewa troche nadziei w serca fakt, ze jednak z tymi najmocniejszymi potrafia ugrac wynik XD
10
Pochwale sie bo mi fajny dubelek dzisiaj wszedł
Fifa online 1.80 ✅️
Fifa online 3.60 ✅️
Stawka 100zł -> 570,24zł wygrane
@WiernyKatalonii
1
@Peciak
Bałwana z kolegami pod blokiem bedziecie lepic?
0
@Czajka90
Tak, ale fajnie, ze zwrocil na to uwage bo latwiej bylo pojsc za tlumem i wieszac na nim psy.
0
@escarabajo
Cos pozytywnego mozna szybciej.
4pkt zdobyte na Arsenalu i 0 bramek straconych przeciwko najlepszej ekipie Arsenalu od lat przez pograzony w kryzysie Liverpool:P
3
@esem91
El klasyko naszych czasów to @Frimpong vs @Kessie na estadio de orleno
5
@Frimpong
@Kessie
4
Mega ruch i jestem bardzo ciekaw jak się spisze otoczony znacznie lepszymi zawodnikami
10
Spoko zachowanie i wypowiedź Slota
@Kessie @Eklerek @Czajka90 @zgiru
▪️"Nie znam osobiście Gabriela, ale wydaje się sympatycznym gościem.
Jego problemem, a właściwie aktualnie całego futbolu jest to, jak często pojawia się kradnięcie czasu przez rywali. To potrafi być bardzo irytujące, gdy próbujesz zdobyć decydującą bramkę, a zawodnicy udają uraz, by tylko zyskać czas.
Nie mogę oczekiwać od niego, że w 94. minucie, w doliczonym czasie gry, przy tylu emocjach zrozumie, że Conor doznał urazu. W takiej chwili zawodnicy nie myślą racjonalnie. Jestem w 100% przekonany, że gdyby wiedział, jak poważna jest to kontuzja, z pewnością by się tak nie zachował. Jestem w stanie go zrozumieć, bo sami spotykaliśmy się z takimi sytuacjami wiele razy".
▪️Gabriel Martinelli w swoich mediach społecznościowych opublikował krótkie oświadczenie:
"Skontaktowałem się z Conorem i przeprosiłem go. W tamtej chwili nie zdawałem sobie sprawy z jego urazu.
Chciałbym bardzo przeprosić za moje zachowanie. Trzymam kciuki za Conora i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia "
3
@Sulimo
Trzeba się było na mnie krzywo nie patrzeć.
Następnym razem się zastanowisz dwa razy
0
@AmigoBlancos
Słaby kupon.
Zawiodłem się.
Kiedy będzie coś z FIFA online?
3
@mmaciass
Chyba tylko dzieci przejmują się/ przeżywają ten ranking.
Nie wierzę, że dorosły rozwinięty człowiek może się na serio bulwersować tym gównem.
To samo tyczy się rankingu FIFA reprezentacji
2
@mekston @Kessie
Goat
4
Ostatni bastion walczy xD
@Eklerek @Kessie
6
@Jakchcesz
Na trzeźwo to nie jazda.
Zero emocji
3
@gumaz
Oski to pewnie 6/7
1
@Eklerek
On woli pieski i kotki
1
@Eklerek
Wiedział, że Szwed i tak straci
7
Słodziaki :3
6
@blakkudium
Darwin Nunez kontra Cristiano Ronaldo.
Ależ starcie
5
@FcPortoFan1999
Pokaz gry defensywnej i piłkarskich szachów.
Akurat ty powinieneś to docenić
3
@Eklerek i gdzie te 3-0 lub 4-0.
4pkt zdobyte w lidze na najlepszym Arsenalu dekady przez żałosny Liverpool :P
Ale mistrza i tak chyba nie przegracie patrząc co te City zrobiło w ostatnich kolejkach + patrząc na nich to prędzej stracą kolejne 4 punkty do was zamiast zyskać chociażby 2
Liverpool to byle w top4 niech skończy, a czelsiaków to nawet nie liczę xD
1
@Gary
Dzięki, dygnął mi
7
Oglądacie jakieś 2 żałosne Ekipy, a za 30min prawdziwe meczycho
0
@Laminedependencia
@clyde co ty taka zła
0
@Faro
dzie dzieki
1
@Czajka90
Z braku laku.
6
@Safrani
Nie bede Ci psuł dnia i nie powiem co robił z tą dziurą w oponie.
ale tak - starał sie oj starał