6

Javier Tebas o rozgrywaniu Superpucharu Hiszpanii w Arabii Saudyjskiej: Po kilku przelewach uważam, że to bardzo odpowiednie miejsce

3

@AmigoBlancos
I kij im w oko

0

@escarabajo

Ale juz patrzac przez pryzmat LM wlewa troche nadziei w serca fakt, ze jednak z tymi najmocniejszymi potrafia ugrac wynik XD

10

Pochwale sie bo mi fajny dubelek dzisiaj wszedł

Fifa online 1.80 ✅️
Fifa online 3.60 ✅️

Stawka 100zł -> 570,24zł wygrane

@WiernyKatalonii

1

@Peciak

Bałwana z kolegami pod blokiem bedziecie lepic?

0

@Czajka90
Tak, ale fajnie, ze zwrocil na to uwage bo latwiej bylo pojsc za tlumem i wieszac na nim psy.

0

@escarabajo

Cos pozytywnego mozna szybciej.
4pkt zdobyte na Arsenalu i 0 bramek straconych przeciwko najlepszej ekipie Arsenalu od lat przez pograzony w kryzysie Liverpool:P

3

@esem91

El klasyko naszych czasów to @Frimpong vs @Kessie na estadio de orleno

5

@Frimpong



@Kessie

4

Mega ruch i jestem bardzo ciekaw jak się spisze otoczony znacznie lepszymi zawodnikami

10

Spoko zachowanie i wypowiedź Slota
@Kessie @Eklerek @Czajka90 @zgiru



▪️"Nie znam osobiście Gabriela, ale wydaje się sympatycznym gościem.
Jego problemem, a właściwie aktualnie całego futbolu jest to, jak często pojawia się kradnięcie czasu przez rywali. To potrafi być bardzo irytujące, gdy próbujesz zdobyć decydującą bramkę, a zawodnicy udają uraz, by tylko zyskać czas.
Nie mogę oczekiwać od niego, że w 94. minucie, w doliczonym czasie gry, przy tylu emocjach zrozumie, że Conor doznał urazu. W takiej chwili zawodnicy nie myślą racjonalnie. Jestem w 100% przekonany, że gdyby wiedział, jak poważna jest to kontuzja, z pewnością by się tak nie zachował. Jestem w stanie go zrozumieć, bo sami spotykaliśmy się z takimi sytuacjami wiele razy".

▪️Gabriel Martinelli w swoich mediach społecznościowych opublikował krótkie oświadczenie:

"Skontaktowałem się z Conorem i przeprosiłem go. W tamtej chwili nie zdawałem sobie sprawy z jego urazu.
Chciałbym bardzo przeprosić za moje zachowanie. Trzymam kciuki za Conora i życzę mu jak najszybszego powrotu do zdrowia "

3

@Sulimo

Trzeba się było na mnie krzywo nie patrzeć.
Następnym razem się zastanowisz dwa razy

0

@AmigoBlancos
Słaby kupon.
Zawiodłem się.

Kiedy będzie coś z FIFA online?

3

@mmaciass
Chyba tylko dzieci przejmują się/ przeżywają ten ranking.

Nie wierzę, że dorosły rozwinięty człowiek może się na serio bulwersować tym gównem.

To samo tyczy się rankingu FIFA reprezentacji

2

@mekston @Kessie
Goat


4

Ostatni bastion walczy xD
@Eklerek @Kessie


6

@Jakchcesz
Na trzeźwo to nie jazda.
Zero emocji

3

@gumaz
Oski to pewnie 6/7

1

@Eklerek
On woli pieski i kotki

1

@Eklerek
Wiedział, że Szwed i tak straci

7

Słodziaki :3


6

@blakkudium
Darwin Nunez kontra Cristiano Ronaldo.

Ależ starcie

5

@FcPortoFan1999

Pokaz gry defensywnej i piłkarskich szachów.
Akurat ty powinieneś to docenić

3

@Eklerek i gdzie te 3-0 lub 4-0.

4pkt zdobyte w lidze na najlepszym Arsenalu dekady przez żałosny Liverpool :P

Ale mistrza i tak chyba nie przegracie patrząc co te City zrobiło w ostatnich kolejkach + patrząc na nich to prędzej stracą kolejne 4 punkty do was zamiast zyskać chociażby 2
Liverpool to byle w top4 niech skończy, a czelsiaków to nawet nie liczę xD

1

@Gary
Dzięki, dygnął mi

7

Oglądacie jakieś 2 żałosne Ekipy, a za 30min prawdziwe meczycho

0

@Laminedependencia

@clyde co ty taka zła

0

@Faro
dzie dzieki

1

@Czajka90
Z braku laku.


6

@Safrani

Nie bede Ci psuł dnia i nie powiem co robił z tą dziurą w oponie.
ale tak - starał sie oj starał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?