3

Ło Jezuniu piękne by były


1

@Danny Gaucho
Tak?
To podaj nick którego nie usunąłem.

4

@July_6_BcN
Tak to już jest po 30tce

3

@escarabajo
La rambla jak Bank, lepiej mieć kilka kont

0

@clyde
Szczerze?
Nie pamiętam xD

4

@clyde

Boje się, że może to Ci popalić styki, ale już wyjaśniam:

Z internetu.


PS. Ale żeś mnie wmontowała w towarzystwo madryciaków

0

@gumaz

@Kessie jak Arsenal dzisiaj zero trofeów.

Albo będzie jak w ZP Za ubiegły sezon i rozdziela głosy między @Kessie i @Luciano99 niczym Raphinha i Yamal, a wygra ktoś trzeci

3

@gumaz

El Jarek to @July_6_BcN ?

12

Polish Striker i uj
@Eklerek @Kessie @mekston @fart


1

@ranger3120
Po karnym dla Realu

4

@macio_944
Gej musi być zdecydowanie bardziej aktywny w tym meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale by tu teraz Nunez wszedl i pozamiatał towarzystwo

0

@Faro
No słabe by to było usuwać konto przez takie coś

7

@4drian0

Przez kogo był jechany?
Prościej będzie jak sobie wejdziesz w profil @Kessie i tam masz zakładkę obserwowani

1

@escarabajo
Tak się składa, że akurat wiedziałem o tym.

2

@escarabajo
Z tym, że te włoskie zespoły są z włoskich miast to mnie zaskoczyłeś akurat

1

@Gibbon_FCB nie ladnie tak kopać leżącego

4

@blakkudium
Już widzę jak tam idzie xD

3

@clyde
W Al Nassr, a Ronaldo do Interu Miami i jazda

0

@bartekvisca
Ciekawe czy Mbappe zabroni Arbeloi i sztabowi zrobienia szpaleru dla Viniego na treningu

2

@Sysia11
Na takich wybitnych jeszcze sie nie znam

5

@Sysia11
Gdybym mial opisac ambasade argentyny jednym postem, to wybralbym wlasnie ten

7

@Luciano99
Real Madryt to wieksi zlodzieje od @Kessie 'go

to mowi wiele o tym klubie

0

A czy dodali "good pressing Vini" ?

0

@Fog_W_1899

No ok, Poszczekaj sobie.

1

@escarabajo
No właśnie bo ciężko zawsze się coś znajdzie by podważyć ten wybór

0

@Fog_W_1899 dobra pal gume, nie będę na Ciebie trafił czasu przecież zwłaszcza, że pierd**isz jakieś osobiste wycieczki nie na temat dyskusji.

0

@K1ngKong7
Może trochę moja antypatia do niego też działa :P

0

@escarabajo
To podaj swój typ.
Zawsze będzie to jakaś kontrowersje bo tak jak pisałem - nie możesz wybrać placka do takiej kategorii tylko raczej gracza mega dobrego, ale wciąż przecenionego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?