Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ło Jezuniu piękne by były
1
@Danny Gaucho
Tak?
To podaj nick którego nie usunąłem.
4
@July_6_BcN
Tak to już jest po 30tce
3
@escarabajo
La rambla jak Bank, lepiej mieć kilka kont
0
@clyde
Szczerze?
Nie pamiętam xD
4
@clyde
Boje się, że może to Ci popalić styki, ale już wyjaśniam:
Z internetu.
PS. Ale żeś mnie wmontowała w towarzystwo madryciaków
0
@gumaz
@Kessie jak Arsenal dzisiaj zero trofeów.
Albo będzie jak w ZP Za ubiegły sezon i rozdziela głosy między @Kessie i @Luciano99 niczym Raphinha i Yamal, a wygra ktoś trzeci
3
@gumaz
El Jarek to @July_6_BcN ?
12
Polish Striker i uj
@Eklerek @Kessie @mekston @fart
1
@ranger3120
Po karnym dla Realu
4
@macio_944
Gej musi być zdecydowanie bardziej aktywny w tym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale by tu teraz Nunez wszedl i pozamiatał towarzystwo
0
@Faro
No słabe by to było usuwać konto przez takie coś
7
@4drian0
Przez kogo był jechany?
Prościej będzie jak sobie wejdziesz w profil @Kessie i tam masz zakładkę obserwowani
1
@escarabajo
Tak się składa, że akurat wiedziałem o tym.
2
@escarabajo
Z tym, że te włoskie zespoły są z włoskich miast to mnie zaskoczyłeś akurat
1
@Gibbon_FCB nie ladnie tak kopać leżącego
4
@blakkudium
Już widzę jak tam idzie xD
3
@clyde
W Al Nassr, a Ronaldo do Interu Miami i jazda
0
@bartekvisca
Ciekawe czy Mbappe zabroni Arbeloi i sztabowi zrobienia szpaleru dla Viniego na treningu
2
@Sysia11
Na takich wybitnych jeszcze sie nie znam
5
@Sysia11
Gdybym mial opisac ambasade argentyny jednym postem, to wybralbym wlasnie ten
7
@Luciano99
Real Madryt to wieksi zlodzieje od @Kessie 'go
to mowi wiele o tym klubie
0
A czy dodali "good pressing Vini" ?
0
@Fog_W_1899
No ok, Poszczekaj sobie.
1
@escarabajo
No właśnie bo ciężko zawsze się coś znajdzie by podważyć ten wybór
0
@Fog_W_1899 dobra pal gume, nie będę na Ciebie trafił czasu przecież zwłaszcza, że pierd**isz jakieś osobiste wycieczki nie na temat dyskusji.
0
@K1ngKong7
Może trochę moja antypatia do niego też działa :P
0
@escarabajo
To podaj swój typ.
Zawsze będzie to jakaś kontrowersje bo tak jak pisałem - nie możesz wybrać placka do takiej kategorii tylko raczej gracza mega dobrego, ale wciąż przecenionego