Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani
Mam 5 letnia córkę.
Wchodzimy dla inwalidów i małych dzieci zazwyczaj.
A do galerii z córką jak już to idę w 99% przypadków również z żoną.
Wtedy Żona idzie z nią do damskiej
0
@sokot
Czyli tak jak w LoLu.
Możesz orać enemy, ale jak przychodzi co do czego to nie potrafisz wycarrować bobów xD
0
@Barca_bwo
Zeszli po podyktowanym słusznie karnym
0
@escarabajo @Sergio_Devils
Może i wywala, ale wlaliscie nadzieję do ich bialych serduszek w tym mega trudnym okresie wewnątrz klubu
2
@escarabajo
Fajna też postawa Sadio Mane zamawiającego żeby wracali na murawe
1
@Hosh
To to najpierw zacznij buty sam wiązać, a później coś rozwiązuj
0
@escarabajo
A tak całkiem na serio to w najgorszym momencie ich podlączyliscie.
1
@Konradowskyy
Grali dopóki gracz Realu nie wykona rzutu karnego xD
2
@malicinho
A moim zdaniem powinien być walkower od buta i tyle.
To może zapoczątkować właśnie taki trend i to nie zawsze gdy drużyna schodząca będzie miała rację, a będą wywierać presję na sędziach w ten sposób
3
Ale podaliscie tlen Realowi w rozsypce.
Najgorzej
1
@Adran360
Jaki farfocel hahaha
0
Pierogi od ukrainki czy Kebab od araba?
1
Wyciekł filmik z after party po gali złotej piłki.
Przed wami
@Luciano99 oraz @clyde
https://streamable.com/gd5dka
4
@BojanKriKicz
Bez Dodiego Lukebakio
0
@budel17
Nie, kolejne wcielenie Jasia Fasoli La rambli
0
@Encore
Poszedł na raz.
Szkoda tylko, że nie obrońca
1
@Kgorecki2500
Ty serio jesteś gejem?
1
@clyde
@Luciano99 patrz cuckoldzie co twoja dziunia wypisuje xD
3
@clyde
Trymer też Ci podbiera?
14
@clyde
A to nie było ataku nuklearnego na Poznań?
Czyli wy tam tak po prostu żyjecie, tak?
2
@lukaszmatusiewicz @NeroTFP1 @gumaz @Gary
0-4 na Anfield w półfinale LM
5
@NeroTFP1
Teraz jednak taka akcja w meczu premier league staje się viralem, a cofnąć się troche do ubiegłych lat i Barca robiła takie klepki kilka razy w ciągu jednego spotkania.
Wymowne
2
@4drian0
Widzę, że kolega nie wie, że nie ma niczego bardziej męskiego niż miłość mężczyzny z mężczyzną
8
Coś dla was Barceloniaki
3
@gumaz
Idziesz na kebaba, a tam @wpwelement w okienku przegląda La ramble. Co robisz?
14
@LionelKessie
Dziecko @Kessie i @Lionel_Messi10
Moja ulubiona Para rodziców
15
@gumaz
Przecież to normalna sprawa u facetów
34
Dzień dobry
@Who_you_mam @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @Kessie @mekston
0
@CLS63AMG
Co z tego jak prędzej City straci kolejne 7pkt niż odrobi
8
@Popitek12
Może Francja?