2

@Safrani

Mam 5 letnia córkę.

Wchodzimy dla inwalidów i małych dzieci zazwyczaj.

A do galerii z córką jak już to idę w 99% przypadków również z żoną.
Wtedy Żona idzie z nią do damskiej

0

@sokot
Czyli tak jak w LoLu.
Możesz orać enemy, ale jak przychodzi co do czego to nie potrafisz wycarrować bobów xD

0

@Barca_bwo

Zeszli po podyktowanym słusznie karnym

0

@escarabajo @Sergio_Devils
Może i wywala, ale wlaliscie nadzieję do ich bialych serduszek w tym mega trudnym okresie wewnątrz klubu

2

@escarabajo
Fajna też postawa Sadio Mane zamawiającego żeby wracali na murawe



1

@Hosh
To to najpierw zacznij buty sam wiązać, a później coś rozwiązuj

0

@escarabajo
A tak całkiem na serio to w najgorszym momencie ich podlączyliscie.

1

@Konradowskyy

Grali dopóki gracz Realu nie wykona rzutu karnego xD

2

@malicinho
A moim zdaniem powinien być walkower od buta i tyle.
To może zapoczątkować właśnie taki trend i to nie zawsze gdy drużyna schodząca będzie miała rację, a będą wywierać presję na sędziach w ten sposób

3

Ale podaliscie tlen Realowi w rozsypce.
Najgorzej

1

@Adran360
Jaki farfocel hahaha

0

Pierogi od ukrainki czy Kebab od araba?

1

Wyciekł filmik z after party po gali złotej piłki.
Przed wami
@Luciano99 oraz @clyde

https://streamable.com/gd5dka

4

@BojanKriKicz
Bez Dodiego Lukebakio

0

@budel17
Nie, kolejne wcielenie Jasia Fasoli La rambli

0

@Encore
Poszedł na raz.
Szkoda tylko, że nie obrońca

1

@Kgorecki2500
Ty serio jesteś gejem?

1

@clyde

@Luciano99 patrz cuckoldzie co twoja dziunia wypisuje xD

3

@clyde

Trymer też Ci podbiera?

14

@clyde
A to nie było ataku nuklearnego na Poznań?
Czyli wy tam tak po prostu żyjecie, tak?

2

@lukaszmatusiewicz @NeroTFP1 @gumaz @Gary
0-4 na Anfield w półfinale LM

5

@NeroTFP1
Teraz jednak taka akcja w meczu premier league staje się viralem, a cofnąć się troche do ubiegłych lat i Barca robiła takie klepki kilka razy w ciągu jednego spotkania.

Wymowne

2

@4drian0
Widzę, że kolega nie wie, że nie ma niczego bardziej męskiego niż miłość mężczyzny z mężczyzną

8

Coś dla was Barceloniaki


3

@gumaz

Idziesz na kebaba, a tam @wpwelement w okienku przegląda La ramble. Co robisz?

14

@LionelKessie

Dziecko @Kessie i @Lionel_Messi10

Moja ulubiona Para rodziców

15

@gumaz
Przecież to normalna sprawa u facetów

34

Dzień dobry



@Who_you_mam @blakkudium @Luciano99 @Comentateiro @Kessie @mekston

0

@CLS63AMG
Co z tego jak prędzej City straci kolejne 7pkt niż odrobi

8

@Popitek12
Może Francja?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?