3

@Kessie
Czego koniec?
Najpierw musi być początek więc zacznijcie zdobywać jakieś sensowne tytuły, a nie tylko te srebrne medale xD

2

Kapitalny, komplenty, najlepszy, genialny Arsenal już tylko 4 punkty przewagi nad drugim City co chwilę tracącym punkty oraz trzecią A.Villa

Niesamowite

0

Komentarz usunięty

0

Spokojnie jeszcze rozgrzewka przed meczem.

0

@maroon
To TY nie ogarnąłeś tej dyskusji, ale nie będę tłumaczył xD

0

@maroon
Idź spać

1

@maroon
A co mnie to obchodzi?

2

@Kessie
A kogo ta liga obchodzi bo na pewno nie mnie

0

@partymaker
Chyba po złoty rzut karny

1

@RozowaPantera
mniej niz City, Arsenal, United i Chelsea w ostatnich latach.

A w obecnym sezonie wydal najwiecej tylko dzieki temu, ze w poprzednim wydal praktycznie najmniej wygrywajac przy tym lige angielska.

nie ma za co

1

Trudny wyjazd, to sadza na lawie Ekitike.
Chyba sam chce wyleciec z roboty Slot

3

@Kgorecki2500

To co @Kessie podbijamy

7

@barcanawieki
Ale jak go odprowadzi to już będą

1

@vangoor
A ty Vangoora

0

@vangoor
Wreszcie jakis sensowny wpis z twojej strony.
Łap herba

3

@Roobo

Tez mi cos, @Kessie mial klocka na nodze zanim to bylo modne

3

@Sysia11
jupi jej

2

@Hosh
A do wioski przybyl 40 lat temu

1

@marcin62
no wlasnie ja nigdy nie bede gral na asyscie bo co to za gra?
Bezesnsu dla mnie.

Ja lubie wlasnie celowac myszka itd.
Lata w Csie zrobily swoje

0

@cules100pro
nie mierz wszystkich swoja miara

1

@macio_944 @marcin62
lepiej to ogrywac na PC na padzie czy klawiatura + myszka?

Ja ogolnie nie lubie strzelac z uzyciem pada

2

@Criss18Barca
City w ramach wsparcia LGBT pieknie sie ostatnio wypieło Czerwonym Diabłom

1

@Rastafarnianin
Reszty pracowników u Ciebie również

1

@Eklerek
On zajęty obecnie


2

@Eklerek
Ja próbujący ugrać rankeda w Lola 1vs9

5

@LAMC_10
Bytom > Warszawa

6

@gumaz
po tym festiwalu pizzy objetosc @clyde zblizy sie do objetosci miasta Poznań

7

Katowice > Poznań

1

@Bilon87
A tu uj 998 bramka i kontuzja wykluczajaca go z gry na rok.
Wiadomo - nie zycze tego nikomu, ale co to by byl za chichot losu

2

@esem91
Są pod ścianą bo dali dupy w poprzednim meczu gdzie wygrana miała być formalnością.

Są slabiutcy obecnie i tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?