Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kessie
Czego koniec?
Najpierw musi być początek więc zacznijcie zdobywać jakieś sensowne tytuły, a nie tylko te srebrne medale xD
2
Kapitalny, komplenty, najlepszy, genialny Arsenal już tylko 4 punkty przewagi nad drugim City co chwilę tracącym punkty oraz trzecią A.Villa
Niesamowite
0
Komentarz usunięty
0
Spokojnie jeszcze rozgrzewka przed meczem.
0
@maroon
To TY nie ogarnąłeś tej dyskusji, ale nie będę tłumaczył xD
0
@maroon
Idź spać
1
@maroon
A co mnie to obchodzi?
2
@Kessie
A kogo ta liga obchodzi bo na pewno nie mnie
0
@partymaker
Chyba po złoty rzut karny
1
@RozowaPantera
mniej niz City, Arsenal, United i Chelsea w ostatnich latach.
A w obecnym sezonie wydal najwiecej tylko dzieki temu, ze w poprzednim wydal praktycznie najmniej wygrywajac przy tym lige angielska.
nie ma za co
1
Trudny wyjazd, to sadza na lawie Ekitike.
Chyba sam chce wyleciec z roboty Slot
3
@Kgorecki2500
To co @Kessie podbijamy
7
@barcanawieki
Ale jak go odprowadzi to już będą
1
@vangoor
A ty Vangoora
0
@vangoor
Wreszcie jakis sensowny wpis z twojej strony.
Łap herba
3
@Roobo
Tez mi cos, @Kessie mial klocka na nodze zanim to bylo modne
3
@Sysia11
jupi jej
2
@Hosh
A do wioski przybyl 40 lat temu
1
@marcin62
no wlasnie ja nigdy nie bede gral na asyscie bo co to za gra?
Bezesnsu dla mnie.
Ja lubie wlasnie celowac myszka itd.
Lata w Csie zrobily swoje
0
@cules100pro
nie mierz wszystkich swoja miara
1
@macio_944 @marcin62
lepiej to ogrywac na PC na padzie czy klawiatura + myszka?
Ja ogolnie nie lubie strzelac z uzyciem pada
2
@Criss18Barca
City w ramach wsparcia LGBT pieknie sie ostatnio wypieło Czerwonym Diabłom
1
@Rastafarnianin
Reszty pracowników u Ciebie również
1
@Eklerek
On zajęty obecnie
2
@Eklerek
Ja próbujący ugrać rankeda w Lola 1vs9
5
@LAMC_10
Bytom > Warszawa
6
@gumaz
po tym festiwalu pizzy objetosc @clyde zblizy sie do objetosci miasta Poznań
7
Katowice > Poznań
1
@Bilon87
A tu uj 998 bramka i kontuzja wykluczajaca go z gry na rok.
Wiadomo - nie zycze tego nikomu, ale co to by byl za chichot losu
2
@esem91
Są pod ścianą bo dali dupy w poprzednim meczu gdzie wygrana miała być formalnością.
Są slabiutcy obecnie i tyle