1

2

@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?

0

@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca

1

@Batys
Nie wiem kto wymyślił żeby Barcelona grala w białych koszulkach, które od zawsze kojarzą się z Realem.

Nie wiem jak wam podoba się ten zamysł i wykonanie, ale dla mnie tragedia

0

@lajcior

Siedzieć to będziecie wy jak wasze przekręty wyjdą na światło dzienne xD

0

@lajcior @Eklerek

Oczywiście domówka z takim o to pięknym nadrukiem
https://zapodaj.net/images/d5822546b667d.png

Pozdrawiam
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Eklerek
Ja jeszcze muszę kupić te zielonkawe/ morskie z obecnego sezonu bo domówkę już mam.

Ogólnie ostatnie lata kibice the Reds nie mogą narzekać na trykoty.
Arsenal zresztą również

3

Ło Jezuniu piękne by były


1

@Danny Gaucho
Tak?
To podaj nick którego nie usunąłem.

4

@July_6_BcN
Tak to już jest po 30tce

3

@escarabajo
La rambla jak Bank, lepiej mieć kilka kont

0

@clyde
Szczerze?
Nie pamiętam xD

4

@clyde

Boje się, że może to Ci popalić styki, ale już wyjaśniam:

Z internetu.


PS. Ale żeś mnie wmontowała w towarzystwo madryciaków

0

@gumaz

@Kessie jak Arsenal dzisiaj zero trofeów.

Albo będzie jak w ZP Za ubiegły sezon i rozdziela głosy między @Kessie i @Luciano99 niczym Raphinha i Yamal, a wygra ktoś trzeci

3

@gumaz

El Jarek to @July_6_BcN ?

12

Polish Striker i uj
@Eklerek @Kessie @mekston @fart


1

@ranger3120
Po karnym dla Realu

4

@macio_944
Gej musi być zdecydowanie bardziej aktywny w tym meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale by tu teraz Nunez wszedl i pozamiatał towarzystwo

0

@Faro
No słabe by to było usuwać konto przez takie coś

7

@4drian0

Przez kogo był jechany?
Prościej będzie jak sobie wejdziesz w profil @Kessie i tam masz zakładkę obserwowani

1

@escarabajo
Tak się składa, że akurat wiedziałem o tym.

2

@escarabajo
Z tym, że te włoskie zespoły są z włoskich miast to mnie zaskoczyłeś akurat

1

@Gibbon_FCB nie ladnie tak kopać leżącego

4

@blakkudium
Już widzę jak tam idzie xD

3

@clyde
W Al Nassr, a Ronaldo do Interu Miami i jazda

0

@bartekvisca
Ciekawe czy Mbappe zabroni Arbeloi i sztabowi zrobienia szpaleru dla Viniego na treningu

2

@Sysia11
Na takich wybitnych jeszcze sie nie znam

5

@Sysia11
Gdybym mial opisac ambasade argentyny jednym postem, to wybralbym wlasnie ten

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?