Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jakchcesz
A rzut rożny -
https://zapodaj.net/images/deac03a8a50e5.jpg
2
@Faro
Jak to nie chce takiego kocura?
0
@Gall
Spoko, ale dla mnie to akurat nic nie zmienia w tej kwestii, że biali - Real, a bordowo granatowi - Barca
1
@Batys
Nie wiem kto wymyślił żeby Barcelona grala w białych koszulkach, które od zawsze kojarzą się z Realem.
Nie wiem jak wam podoba się ten zamysł i wykonanie, ale dla mnie tragedia
0
@lajcior
Siedzieć to będziecie wy jak wasze przekręty wyjdą na światło dzienne xD
0
@lajcior @Eklerek
Oczywiście domówka z takim o to pięknym nadrukiem
https://zapodaj.net/images/d5822546b667d.png
Pozdrawiam
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Eklerek
Ja jeszcze muszę kupić te zielonkawe/ morskie z obecnego sezonu bo domówkę już mam.
Ogólnie ostatnie lata kibice the Reds nie mogą narzekać na trykoty.
Arsenal zresztą również
3
Ło Jezuniu piękne by były
1
@Danny Gaucho
Tak?
To podaj nick którego nie usunąłem.
4
@July_6_BcN
Tak to już jest po 30tce
3
@escarabajo
La rambla jak Bank, lepiej mieć kilka kont
0
@clyde
Szczerze?
Nie pamiętam xD
4
@clyde
Boje się, że może to Ci popalić styki, ale już wyjaśniam:
Z internetu.
PS. Ale żeś mnie wmontowała w towarzystwo madryciaków
0
@gumaz
@Kessie jak Arsenal dzisiaj zero trofeów.
Albo będzie jak w ZP Za ubiegły sezon i rozdziela głosy między @Kessie i @Luciano99 niczym Raphinha i Yamal, a wygra ktoś trzeci
3
@gumaz
El Jarek to @July_6_BcN ?
12
Polish Striker i uj
@Eklerek @Kessie @mekston @fart
1
@ranger3120
Po karnym dla Realu
4
@macio_944
Gej musi być zdecydowanie bardziej aktywny w tym meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale by tu teraz Nunez wszedl i pozamiatał towarzystwo
0
@Faro
No słabe by to było usuwać konto przez takie coś
7
@4drian0
Przez kogo był jechany?
Prościej będzie jak sobie wejdziesz w profil @Kessie i tam masz zakładkę obserwowani
1
@escarabajo
Tak się składa, że akurat wiedziałem o tym.
2
@escarabajo
Z tym, że te włoskie zespoły są z włoskich miast to mnie zaskoczyłeś akurat
1
@Gibbon_FCB nie ladnie tak kopać leżącego
4
@blakkudium
Już widzę jak tam idzie xD
3
@clyde
W Al Nassr, a Ronaldo do Interu Miami i jazda
0
@bartekvisca
Ciekawe czy Mbappe zabroni Arbeloi i sztabowi zrobienia szpaleru dla Viniego na treningu
2
@Sysia11
Na takich wybitnych jeszcze sie nie znam
5
@Sysia11
Gdybym mial opisac ambasade argentyny jednym postem, to wybralbym wlasnie ten