0

@Ogorinho1974
Występ kompletny

2

Strzelają dopóki ktoś nie trafi w światło bramki chyba bo na bramkarzy nie ma co liczyć xD

2

@esem91
Łosoś i dorsz

9

@Kessie zakupy świąteczne zrobione
Za 20min u Ciebie będę z chłopakami @Bocheno1 i @Deviler


Szykuj się
https://zapodaj.net/images/b4a00f6876f35.jpg

1

@Sinirsey
No kto by pomyślał, a takie nadzieję były przed jej premierą

( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Mateonvious
My za to wyszliśmy rezerwowym atakiem xD

To jest jeszcze bardziej groteskowe w tym wszystkim.
Klopp ukręcił bata z gówna w tym meczu, a ponoć nie da się tego zrobić

1

@marcin62
Właśnie dużo wskazuje na to, że Marvel chce "wymazac" to co było po endgame i dużą część tego syfu który wypuścili po prostu puści w niepamięć.

Syf typu she Hulk itd

3

@gumaz
Krótkie Spodenki i tshirt

2

@FcPortoFan1999
Aż tak źle życzysz temu pieskowi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Romario87

Nieźle to wyliczyłeś.
Jestem pod wrażeniem

@Danny Gaucho rośnie Ci konkurencja

3

Romero człowiek wielu talentów
@Sysia11 @Faro


12

Wyjaśnione


0

@mekston l
Guler, Endrick, Bellingham

0

@kulek22
I co?
W następnym meczu przeciwnicy też beda polować na niego skoro to działa i ma być sciagany z boiska?

0

@Esteban_
To wracaj tam biały rycerzyku

1

@Commando
Orlen?

Gdzie i kiedy.
Send me location

0

@vivalaice21
Ja coś kojarzyłem, ale nie byłem pewny czy to właśnie to

0

@dmcteam
Ok, luz

2

@dmcteam
Ja nie pytam sarkastycznie

1

@dmcteam
To ten drop z Pepco?

0

7

A ja dzisiaj tak,
Lepsze to niż te śmieszne drwale z McDonalda

https://zapodaj.net/images/24fe71f9db231.png

Zdrówko @Luciano99 @Kessie

1

@Wossi61FCB

Obaj trochę przehypowani na ten moment według mnie.

Nie zrozumcie mnie źle - tak, są kocurami

Ale jak widzę, że już się ich równa z takim Yamalem, który w wieku 18lat w ubiegłym sezonie zrobił taki sezon o którym być może ta dwójka może tylko pomarzyć przez całą swoją karierę...
No nie wiem

1

@escarabajo tym bardziej trzeba pomóc koledze ze strony

1

@MessiForeverTheBest
Draniu Bez serca

2

La rambla już nie raz pokazała swoją moc.
Może i tym razem się uda?


1

@Croocers

xD
I bez tego mogą sobie kupić gwiazde

Trzeba cisnąć beke z tego bezbeka i tyle

3

@Stinger_

No my już byśmy byli z @Kessie w drodze do Ciebie po nasze pieniądze więc racja.

9

Nie oglądałem meczu Realu, ale co najbardziej rozbawiło dziś rano?

Nie karny, a Viniciusek który ledwo co zszedł z boiska i już szybciutko zmienił profilowe na IG i jakieś posty z kropkami xD

Jaki to jest gamoń

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?