Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ogorinho1974
Występ kompletny
2
Strzelają dopóki ktoś nie trafi w światło bramki chyba bo na bramkarzy nie ma co liczyć xD
2
@esem91
Łosoś i dorsz
9
@Kessie zakupy świąteczne zrobione
Za 20min u Ciebie będę z chłopakami @Bocheno1 i @Deviler
Szykuj się
https://zapodaj.net/images/b4a00f6876f35.jpg
1
@Sinirsey
No kto by pomyślał, a takie nadzieję były przed jej premierą
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Mateonvious
My za to wyszliśmy rezerwowym atakiem xD
To jest jeszcze bardziej groteskowe w tym wszystkim.
Klopp ukręcił bata z gówna w tym meczu, a ponoć nie da się tego zrobić
1
@marcin62
Właśnie dużo wskazuje na to, że Marvel chce "wymazac" to co było po endgame i dużą część tego syfu który wypuścili po prostu puści w niepamięć.
Syf typu she Hulk itd
3
@gumaz
Krótkie Spodenki i tshirt
2
@FcPortoFan1999
Aż tak źle życzysz temu pieskowi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Romario87
Nieźle to wyliczyłeś.
Jestem pod wrażeniem
@Danny Gaucho rośnie Ci konkurencja
3
Romero człowiek wielu talentów
@Sysia11 @Faro
12
Wyjaśnione
0
@mekston l
Guler, Endrick, Bellingham
0
@kulek22
I co?
W następnym meczu przeciwnicy też beda polować na niego skoro to działa i ma być sciagany z boiska?
0
@Esteban_
To wracaj tam biały rycerzyku
1
@Commando
Orlen?
Gdzie i kiedy.
Send me location
0
@vivalaice21
Ja coś kojarzyłem, ale nie byłem pewny czy to właśnie to
0
@dmcteam
Ok, luz
2
@dmcteam
Ja nie pytam sarkastycznie
1
@dmcteam
To ten drop z Pepco?
0
@BojanKriKicz
Graty
7
A ja dzisiaj tak,
Lepsze to niż te śmieszne drwale z McDonalda
https://zapodaj.net/images/24fe71f9db231.png
Zdrówko @Luciano99 @Kessie
1
@Wossi61FCB
Obaj trochę przehypowani na ten moment według mnie.
Nie zrozumcie mnie źle - tak, są kocurami
Ale jak widzę, że już się ich równa z takim Yamalem, który w wieku 18lat w ubiegłym sezonie zrobił taki sezon o którym być może ta dwójka może tylko pomarzyć przez całą swoją karierę...
No nie wiem
1
@escarabajo tym bardziej trzeba pomóc koledze ze strony
1
@MessiForeverTheBest
Draniu Bez serca
2
La rambla już nie raz pokazała swoją moc.
Może i tym razem się uda?
1
@Croocers
xD
I bez tego mogą sobie kupić gwiazde
Trzeba cisnąć beke z tego bezbeka i tyle
3
@Stinger_
No my już byśmy byli z @Kessie w drodze do Ciebie po nasze pieniądze więc racja.
9
Nie oglądałem meczu Realu, ale co najbardziej rozbawiło dziś rano?
Nie karny, a Viniciusek który ledwo co zszedł z boiska i już szybciutko zmienił profilowe na IG i jakieś posty z kropkami xD
Jaki to jest gamoń