3

Courtois over 4.5 setek wybronionych - kurs 1.15

i tak co tydzien

1

@Luciano99
Ty to sie chociaz po pierwszym ciosie przewracasz, a nie to co ta niedojda

3

@Arden

@Kessie mi mówił, że lepiej ich unikać

1

@Lionel_Messi10
No nie wiem po prostu mi nie siedzą.

2

@TR3YWAY
Tak, za Olisadebe.

Salah natomiast już tak bardzo nie dziwi? :D

1

@Lionel_Messi10
Mi się nie podobają

5

Stroje Reprezentacji Polski na nadchodzące mistrzostwa świata w USA


0

@Sulimo
Zobaczymy czy Motor ma wystarczająco dużo paliwa.

0

@Kgorecki2500
Amica Wronki
Klub okradający zwierzaki z wrocławskiego Zoo
FC Barcelona

Niezła paka

14

@agaFCB
Jak na patologie przystało.
Zgadza się

11

@ViscaelBarca2007
Co Ci ta biedna dziewczyna takiego zrobila?

0

@gumaz
Najgorzej jak dostaniesz w jajca.
Czasem najgorszy ból jest przy jakim delikatnym otarciu/ uderzeniu xD

1

@Ojciec5tkidzieci człowiek dorósł chyba inaczej tego nie wytlumaczysz

29

Oj tak.
Beztroskie życie dzieciaka.
Człowiek sobie dopiero zdaje sprawe jak dziadzieje xD


3

Pau Cubarsí: Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy, jaką wykonujemy w defensywie


Teraz pytanie do was - kibiców Barcelony.

Czy jesteście zadowoleni z ich pracy w defensywie?

2

@Kessie zauważony na wczorajszej imprezie


0

@Gibbon_FCB
Bo stajecie się kibicami Manchesteru City*

Jak tak można :(

0

@BorzyKrzys
W sumie wciaz bardziej treściwe niż twoje recenzje filmowe.

Trzymaj się tam wariacie

1

@FcPortoFan1999
Zobaczysz Oski

1

@BorzyKrzys Lepiej tym niz tutaj tasowac sie do lafirynd z internetu jak to masz w zwyczaju

2

City i tak strata punktow z Newcastle w sobote juz mozna obstawic.

2

@BorzyKrzys
hahah jaki luzak ten Krzys.

2

@BorzyKrzys
Gdzie im kibicuje kasztanie?
Napisalem fakt oparty na statystykach, wytrzyj lezki i do spania

4

@Kessie głowa do góry, jeszcze spotkanie na orlenie nas dzisiaj czeka

0

@RAFI9
Patrz na obecny sezon ligowy, to oni jeszcze w tej kolejce straca punkty xD

17

no i klasyk

Arteta:
Mamo zasłałem łóżko
-dobrze Synku
Arteta:
nie bałdzo

5

Oficjalnie:
City ma na ten moment wszystko w swoich rekach.
Jesli wygraja w tej kolejce to traca 2punkty do Arsenalu majac jeszcze bezposredni mecz z ałmatkami

2

@Eklerek @Kessie koleeeeedzy

2

hahahah Co ten inter odpierdziela? XD

2

@michaleu
Bez przesady, zawsze mógł jeszcze wsadzic komuś palec w oko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?