Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Kessie
Ty jako Kibic Arsenal, to wgl nie powinieneś nic pisać xD
13
@Gibbon_FCB
Czemu sfrajerzy?
Grają na wyjeździe z zawsze mocna Atalanta.
2:0 u siebie ugrali, ale nie róbmy z tego nie wiadomo jakiej zaliczki bo jak widzisz szybka bramka i już Włosi łapią kontakt
4
@Luciano99
Dobry kupon.
Myślę, że 2 zdarzenia maksymalnie mogą tu nie wejsc, a reszta raczej gładko
2
@BojanKriKicz tylko skąd ja mam mieć twój?
Udostępniales go już?
2
@BojanKriKicz
Grunt, że nie wrzucam zdjęcia dowodu osobistego bo to by było przegięcie
11
I jak w tym kraju ma być dobrze
https://x.com/i/status/2026548302968136012
1
Komentarz usunięty
5
@BojanKriKicz
Weź przykład
0
@Zoker To moze lipne kupiles.
Ja zawsze te co mialem to meeeeega wygodne
2
@AmigoBlancos
Nunez ostatnio 2 gole w lidze mistrzów.
Calma Calma
3
@MesQueUnClub_87
Mordeczko tylko Air Force 1, a na Jesien/zima Timberlandy.
I tak juz od dobrych 3 lat sobie chwale
0
@lucca87
Szwecja, Rosja i Ukraina
11
@Zelazny_Mike
Tak, @Danny Gaucho uzywa.
Szkoda czasu i pieniedzy
2
@AmigoBlancos
u mnie dzisiaj dla odmiany kolarstwo online
20zł = 400zł
2
@clyde
To kup mi, a ja sobie chipsy kupie
1
@MichalZZZ
Nie wiem, ale mega zawód, a takie były oczekiwania..
0
Komentarz usunięty
1
@Chimera
Jest i pierwsza żółta kartka w meczu xD
0
Miałem Nosa żeby Interu nie stawiać hehe
Dlatego postawiłem na over żółtych kartek huehue
5
Bye Bye Inter.
Miło było
1
@escarabajo
Tylko Nuneza odsunęli od rozgrywek ligowych.
Z faktami się nie dyskutuje
1
@ranger3120 ALe wam wybili Puchar Krola z glowy w pierwszym spotkaniu
2
@Luciano99
Mocne słowa jak na sluchacza Oliwki Brazil
3
@VeB 1899
Ja sie zdziwie jak on sie na to zgodzi gdzie zaraz przeciez Mistrzostwa Swiata
2
@Luciano99
Ja to widze tak, ze Ty utkasz dupe i Brugge awansuje dalej
3
@escarabajo
To mi się podoba
2
@Jakchcesz
I taki futbol mi się podoba
0
@clyde
A faktycznie Ty za Legia. Przepraszam
4
Przegiołem co
Odpisz
0
Komentarz usunięty