1

Komentarz usunięty

3

No i fajnie.
Taktyka na rozluźnienie rywala i zaraz się zacznie

Nieźle to Slot wymyślił

2

@LAMC_10
Dobranoc
Pozdrawiam

1

@Zoker umknelo mi z tym Polski xDD

1

@Safrani
Może nie film, ale z seriali wyróżniłbym Dark.

Mega klimat robi w nim ścieżka dźwiękowa

2

@Zoker

Powiedz to @Kessie 'mu w twarz

0

@Zoker
Sluchaj no Nunez nie jest rzeczą

0

Ania jest moja pierwsza psycholog.
Drugim jest Alvaro

0

@Krzysztof1987
Akurat Olise nie pomija efektownie.
Natomiast może robi tyle ile wystarczy i to też się ceni

1

@July_6_BcN coś o tym wiesz nie?

5

Porobił ich lepiej niż obrońców drużyny rywali w swoim prime


9

@Chimera
W gównie psim.
Pozdrawiam

2

@July_6_BcN
Jak widać strach przed ewentualną karą jest duży xD

7

Postawione 200zl na wygraną Legii.
Spadek Legii musi być - nawet przypłacony kilkoma stówkami w najbliższych tygodniach

6

@July_6_BcN
A Ty to pewnie w takim razie za kare xD

8

@Hosh patelsonie*

13

POV:
Grasz under 11.5 kartki na podbitke tasiemki


6

1

@fart
Akurat fajnie jak Polonia awansuje i będą Derby stolicy w ekstraklasie.

7

@Kessie Wygląda dokładnie tak jak ty po zwycięskim remisie pod Orlenem

@mekston @Lanosss @blakkudium


1

@fart dlaczego?
Nie sprzedawaj może nie spadniecie z ekstraklasy
https://zapodaj.net/images/2f8e0a8d075c9.jpg

0

@Toretto
Niby tak, ale z takim podejściem w życiu to się tak nie da.

Rzucac wszystko w niepamięć

4

Na górze filmik pokazujący jak Laporta wygrał wybory na picu i plecach Messiego.

Oszukał ludzi, którzy teraz go jeszcze bronią.
Ma szczęście, że Flick spadł mu jak z nieba


0

@AmigoBlancos
No, Tak jak twój klubik zazwyczaj z Viniciusem na czele

3

@Batys A co ty @Bocheno1 w to mieszasz

7

@AlphaNumeric
Eh Lepsze to niż żeby poszedł do Realu

5

@AmigoBlancos
Ardy to na ten moment nie możesz nawet porównać z Arda Turanem w prime, a co dopiero do 18latka, który już ma na swoim koncie 2 miejsce w plebiscycie złotej piłki xD

3

2

@Hosh
Najgorsi są pedalarze, a później się na oglądają zawodów i jadą swoim rowerem górskim z Auchana i jadą po ulicy zamiast ścieżką rowerową

1

@Eklerek .tylko żeby odpowiednio szybko wyjechali na tą mszę bo się jeszcze spóźnia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?