Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
3
No i fajnie.
Taktyka na rozluźnienie rywala i zaraz się zacznie
Nieźle to Slot wymyślił
2
@LAMC_10
Dobranoc
Pozdrawiam
1
@Zoker umknelo mi z tym Polski xDD
1
@Safrani
Może nie film, ale z seriali wyróżniłbym Dark.
Mega klimat robi w nim ścieżka dźwiękowa
2
@Zoker
Powiedz to @Kessie 'mu w twarz
0
@Zoker
Sluchaj no Nunez nie jest rzeczą
0
Ania jest moja pierwsza psycholog.
Drugim jest Alvaro
0
@Krzysztof1987
Akurat Olise nie pomija efektownie.
Natomiast może robi tyle ile wystarczy i to też się ceni
1
@July_6_BcN coś o tym wiesz nie?
5
Porobił ich lepiej niż obrońców drużyny rywali w swoim prime
9
@Chimera
W gównie psim.
Pozdrawiam
2
@July_6_BcN
Jak widać strach przed ewentualną karą jest duży xD
7
Postawione 200zl na wygraną Legii.
Spadek Legii musi być - nawet przypłacony kilkoma stówkami w najbliższych tygodniach
6
@July_6_BcN
A Ty to pewnie w takim razie za kare xD
8
@Hosh patelsonie*
13
POV:
Grasz under 11.5 kartki na podbitke tasiemki
6
@Bolton gdy trzeba podjąć decyzję
https://x.com/i/status/2030548639219601425
1
@fart
Akurat fajnie jak Polonia awansuje i będą Derby stolicy w ekstraklasie.
7
@Kessie Wygląda dokładnie tak jak ty po zwycięskim remisie pod Orlenem
@mekston @Lanosss @blakkudium
1
@fart dlaczego?
Nie sprzedawaj może nie spadniecie z ekstraklasy
https://zapodaj.net/images/2f8e0a8d075c9.jpg
0
@Toretto
Niby tak, ale z takim podejściem w życiu to się tak nie da.
Rzucac wszystko w niepamięć
4
Na górze filmik pokazujący jak Laporta wygrał wybory na picu i plecach Messiego.
Oszukał ludzi, którzy teraz go jeszcze bronią.
Ma szczęście, że Flick spadł mu jak z nieba
0
@AmigoBlancos
No, Tak jak twój klubik zazwyczaj z Viniciusem na czele
3
@Batys A co ty @Bocheno1 w to mieszasz
7
@AlphaNumeric
Eh Lepsze to niż żeby poszedł do Realu
5
@AmigoBlancos
Ardy to na ten moment nie możesz nawet porównać z Arda Turanem w prime, a co dopiero do 18latka, który już ma na swoim koncie 2 miejsce w plebiscycie złotej piłki xD
3
Serio tak zrobił?
https://x.com/i/status/2030261989495263370
2
@Hosh
Najgorsi są pedalarze, a później się na oglądają zawodów i jadą swoim rowerem górskim z Auchana i jadą po ulicy zamiast ścieżką rowerową
1
@Eklerek .tylko żeby odpowiednio szybko wyjechali na tą mszę bo się jeszcze spóźnia