1

@Czajka90
Wy z nami w tym sezonie nie wygraliście więc z czym do ludzi? xDD
Ale i tak graty 1pkt na 6 zdobyliście na nas.

1

@Kessie
Spektakl to wam sędzia tym karnym zrobił w 1 meczu z Bayerem xD

4

@Kessie
Mecz stulejek chyba.

Prawdziwy spektakl będzie na Anfield.

1

@Kgorecki2500
I gdzie ten @Frimpong.
Czuję się oszukany

3

@Lanosss są sprawy ważne i ważniejsze

5

Polska górą


0

@Eklerek
Szkoda, że sędzia zepsuł tym karnym byłoby ciekawiej

3

Ukarany, ale to oni zgarnęli 3pkt, a Wisła 0


13

@AmigoBlancos
Minister rolnictwa dzwonił żebyście trochę oszczędzali murawę w okolicach jedenastego metra bo strasznie zajechana

1

@July_6_BcN
Jak przystało na przystawkę przed poważnymi meczami w LM

2

@Lanosss
Nunez by to tak zagrał
Brakuje go


2

@Encore

Salah zjazd do bazy w tym sezonie to @Encore akurat teraz porównuje jego staty z Bruno @Eklerek xD

I jeszcze dodajesz Salaha pisząc przeprane MLn.

42mln około za jednego z najlepszych zawodników w historii tej ligi - - tak tylko przypomnę

Ekitike bardzo dobry PIERWSZY sezon w drużynie i nowej lidze.
Wirtz się rozkręca po słabym początku, ale nikt znający się na piłce nie ma wątpliwości, że to jest baller


Ogólnie post typu wysryw.

4

Ale ta piła to było cudeńko od Salaha.
A później że punkty tracimy zdziwienie xD


2

@AmigoBlancos
To może faktycznie zachowuj powagę jak masz takie zajebiste żarty xD

0

@Herato
Bliżej mi do 116 banów dziennie

2

@agaFCB
Kontaktów nie masz w domu?
Jak wy tam żyjecie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Liczyłem na Salaha, Szoboszlaia lub magiczny występ Wirtza, ale gwiazda tego wieczoru jest już znana


1

@Fog_W_1899
Sezon na straty to jedno, ale oni rozwalają następny sezon również jeśli on się nie zalapie do top4

1

@Fog_W_1899
Ja to ciagle powtarzam - i dlatego też uważam, że Slot powinien zostać zwolniony.

Mianowicie - ta gra wygląda tak słabo jakoś od 30 kolejki poprzedniego sezonu

Ile to jest czasu?
Do tego presezon.

Cały rok i żadnych efektów, widocznej poprawy. Do tego wzmocniony skład w okienku transferowym
Wiec na co licza w tym klubie?

0

@Eklerek

A najbardziej wku...wia że Aston Villa, Chelsea same się proszą o to by nie być w top4, to co robi Liverpool?

Daje du*y co chwilę w ostatnich kolejkach


2

@Fog_W_1899 @Eklerek @Zoker no tylko jak drużyna jechała na picu i założeniach taktycznych poprzedniego trenera oraz Kapitalnym Salahu

Nowe transfery, czas na wdrożenie własnych założeń Slota i obniżka formy Egipcjana już pod koniec poprzedniego sezonu totalnie zepsuły ten zespół.

Oczywiście mając na myśli nowe transfery mam na myśli, że Slot nie potrafił nic z nimi zrobić.

Wzmocnili mu mistrzowski zespół zawodnikami o których Klopp mógł sobie tylko pomarzyć i co?


Możecie wierzyć lub nie - Ja się wczoraj nawet nie cieszyłem z tego prowadzenia 1-0 bo wiedzialem jak to się skończy i tak się właśnie skończyło xD

5

Ale będzie jechanka o top4 i Gre w LM

Przecież trzymają tego Slota chyba żeby doszczętnie zaprzepaścić sezon i żeby jeszcze nas pozbawił gry w champions league.
@Kessie @Eklerek
Przez cały sezon nie jest wstanie zmienic czegokolwiek. Na co oni liczą?


4

Firma Roberta Lewandowskiego ma długi; nieopłacone faktury i brak przelewów za wykonaną pracę

@Luciano99 wreszcie możesz z pełną powagą stwierdzić, że twoja firma funkcjonuje na tych samych zasadach co firma gwiazdy światowego formatu.

Duma.

3

Ulubione lody @Kessie 'go


18

Jaki on dobry.
Ciekawe czy swojego kolegę z drużyny Kevina De Bruyne też pocieszał w wiadomościach gdy kobieta go zdradziła.... Właśnie z Courtoisem


2

Złość złością, ale pajacuje na oczach milionów ludzi na całym świecie robiąc kwas w klubie


1

@PIWOSZ89
Nie, to córka @Bocheno1

2

@Messiah10
To idź oglądać, a nie dyskutujesz w temacie o Liverpoolu

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?