Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@gumaz
Praca na Bernabeu
4
Nie jestem rasistą ALE
0
Przecież Galata mając 5:2 z 1 meczu przegrali ten dwumecz w momencie wyjścia na boisko dzisiaj.
Z taką sraką wyjść, to aż wstyd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kubsoleon
Żałosny jak zawsze
0
@macio_944 co ty dupisz synek xD
0
@Gibbon_FCB i nie mozna o tym zapominac
1
@Gibbon_FCB
Dobrze, że Juventus krystaliczny klub zamiast kraść, to po prostu kupował mecze i spadl do Serie B xD
0
@macio_944
Ty, ale wiesz, że Ronaldo nie grał z Courtoisem ani jednego meczu w tym samym zespole? xDD
0
@Filipem
Mnie to Ci w Polsce denerwują bardziej
1
@Chimera
Na dole @Kessie robi dniówkę i zbiera to co spadnie
0
@GeneralXavi
I gdzie wady?
3
@Fantastyczny Chłopiec
Żeby doszło do dogrywki, to pierw muszą przetrwać 17minut doliczonego czasu
4
@Luciano99 i jego puszki z dzisiaj
4
Ładnie to rozegral sędzia.
Teraz odgwizdał spalonego, a w 2 połowie over 1.5 rzutów karnych.
Mocny jest.
0
@MirusAmisz
Grunt, że najwierniejsi kibice oglądali dalej
38
Spalony Realu, a więc wznawiamy grę ze środka boiska.
1
@Derpowsky
I w czym to przeszkadza żeby uznać bramkę Realowi bo nie rozumiem? :)
7
@RivaldoVitorBorba
To zza stadionu, a dokładniej - z całej Hiszpanii
20
@APTAPT
A co mają skandować?
Vinicius?
Trochę wyrozumiałości
0
@czosnekfcb
idiotyczne pytanie to idiotyczna odpowiedz.
Kto z nas jest zatem idiota to juz kwestia sporna xD
2
@VamoSBarca88
A w kilbu jak co mecz gowno
0
@czosnekfcb
Najwazniejsze to umyj uszy
5
@LukaszFan
zwłaszcza, ze 90minut na Bernabeu trwa 90minut
3
Dawać mi to
4
@Esteban_
Juve to sobie moze zaplanowac dzien wolny na termin nastepnej fazy ligi mistrzow
3
@Kessie
Tak Cię widzę za każdym razem przy tego typu postach xD
https://streamable.com/4ena04
3
@FCB_dimiC
Yyy Jako kto??? Człowiek?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@Kessie
Ty jako Kibic Arsenal, to wgl nie powinieneś nic pisać xD
13
@Gibbon_FCB
Czemu sfrajerzy?
Grają na wyjeździe z zawsze mocna Atalanta.
2:0 u siebie ugrali, ale nie róbmy z tego nie wiadomo jakiej zaliczki bo jak widzisz szybka bramka i już Włosi łapią kontakt