0

0

Frodo ćwicz tam

0

0

0

Stare pożekadło mówi: pokarz mi swojo ławkę, a powiem ci ile warty twój zespół.

0

A gdzie ja obrażam Leo? Używaj muzgu

0

Czarnóch niech zamknie morde, bo Barca rozwali szejkow

0

Aguero to nie karzeł tylko niziołek. Messi też jest niziołkiem. Jak Frodo

0

0

0

Ty, mój stary swoje grał w kiedyś w starej II lidze. Tera to już I liga. I mój stary przez alkohol wtedy nie poszedł do Pogonii

0

Buahaha xDD Mały nic niegrał, a Barca dostała wpiepsz od Bayernu

0

Kto to jest San Marino i Czornogóra? Jakieś gówna. Mój stary im by 8 goli jebnoł

0

Podniecacie sie Lewym, a on bramki nie strzelił w reprezentacji od pułtoraj roku. Benteke Aguero wybierajcie.

0

0

Nierealny to jest sw. Mikołaj. Ty sie gówniarzu nie odzywaj jak pojęcia nie masz

0

Nie macie pojęcia o piłce. Ja nie bende sam ze sobą gadał

0

Stary jest. Sprzedać bo cienki i głupi nie lubie go. Często pszegrywa gurne piłki

0

Leo to nie jest 9 chłopcze.

0

3 dni nie myłem. Będziesz mi lizał przepocony ser i grzybek

0

Lewy jest cienki jak słomka to już bym wolał Benteke. A ty Piotr nie skacz bo cie znokałtuje paluchem od giry

0

Nie skacz do mnie liściu

0

Kupić tego Aguero i nie bawić się z rzadnym Lewym bo on tylko w Borussi dobry był. Ale to było rok temu. Jego czas minoł jak zeszłoroczny śniek

0

Ogar nikt nie odchodzi. Szmatławcom wieżysz lol

0

To drewno buahahaha xDD

0

Przyjaciele Lewandowskiego: Robert Lewandowski x10

0

Chyba na kodach

0

Tak. News jest sponsorowany.

0

0

Czo ten Neymar xDD Niech siedzi w domu lepiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?