0

Ja slysze pierdzenie a nie kurwa doping

0

nie wiem ale moze to twoj stary

0

Ty kurwa pressingu na oczy nie widziałes glucie

0

Co kibice krzyczą??? IN KA Herbata buahahahha

0

Barca wygrywa ale ja przypominam że zawsze i wszedzie real jebany w dupe będzie. 100% antymadridista 4ever

0

Pique co za ciota lini nie utrzymał żal pl

0

Wołał twoją stara buahaha

0

Pique gol pewnie dzisiaj sobie porucha Siekiere xDDD

0

Twoja stara ongu

0

Messi1st !
co?
Gówno wypierdalaj

0

Dudu Biton gra w Celticu lol xDD

0

Xavi oby dostał kontuzji to bedzie spokuj od niego

0

Mascherano łysy wygląda jak fretka hahaha

0

Co Bartra na trybunach no tate to napradę popierdoliło looooool

0

0

Żal i złota piłka poszła w.... Teraz Ronaldo ją wygra. Liczyłem na ciebie Messi i teraz gówno z tego mam. Ciągle kontuzje to niech się za treningi zabierze, a nie tyje tylko i rośnie w bokach. Jutro koledzy mi nie dadzą spokoju w szkole, bo są fanami Ronaldo.

0

Że te xDD

0

Naprzód Barca xDD

0

Tak serio to kibicuje Barcie od wczoraj, bo wygrali Gran Derbi. Nienawidzę już Realu.

0

Czo ta Barca xDD

0

Urodzony by nienawidzić Real, to moje motto. Zawsze wszędzie Real nienawidzić będę.

0

Barca B a może Barca H

0

Ej czytaliście newsa z rm. Iker jest kretem znowu. Beka z nich. Ps: od dziecka jestem antymadridistą.

0

Skoro jest najmniej to znaczy że przeciwnicy nie strzelają goli.

0

Barca wygrała ale Real był lepszy xD

0

0

Real ma wtedy Bale i Isco

0

0

Niezłe jaja ten Yaya xD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?