GTA53
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja slysze pierdzenie a nie kurwa doping
0
nie wiem ale moze to twoj stary
0
Ty kurwa pressingu na oczy nie widziałes glucie
0
Co kibice krzyczą??? IN KA Herbata buahahahha
0
Barca wygrywa ale ja przypominam że zawsze i wszedzie real jebany w dupe będzie. 100% antymadridista 4ever
0
Pique co za ciota lini nie utrzymał żal pl
0
Wołał twoją stara buahaha
0
Pique gol pewnie dzisiaj sobie porucha Siekiere xDDD
0
Twoja stara ongu
0
Messi1st !
co?
Gówno wypierdalaj
0
Dudu Biton gra w Celticu lol xDD
0
Xavi oby dostał kontuzji to bedzie spokuj od niego
0
Mascherano łysy wygląda jak fretka hahaha
0
Co Bartra na trybunach no tate to napradę popierdoliło looooool
0
0
Żal i złota piłka poszła w.... Teraz Ronaldo ją wygra. Liczyłem na ciebie Messi i teraz gówno z tego mam. Ciągle kontuzje to niech się za treningi zabierze, a nie tyje tylko i rośnie w bokach. Jutro koledzy mi nie dadzą spokoju w szkole, bo są fanami Ronaldo.
0
Że te xDD
0
Naprzód Barca xDD
0
Tak serio to kibicuje Barcie od wczoraj, bo wygrali Gran Derbi. Nienawidzę już Realu.
0
Czo ta Barca xDD
0
Urodzony by nienawidzić Real, to moje motto. Zawsze wszędzie Real nienawidzić będę.
0
Barca B a może Barca H
0
Ej czytaliście newsa z rm. Iker jest kretem znowu. Beka z nich. Ps: od dziecka jestem antymadridistą.
0
Skoro jest najmniej to znaczy że przeciwnicy nie strzelają goli.
0
Barca wygrała ale Real był lepszy xD
0
0
Real ma wtedy Bale i Isco
0
0
Niezłe jaja ten Yaya xD
0