GTA53
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dostałem nowy komputer do gier za 4500 zł oraz konsole PS4. Do tego koszulka Messiego i 2000 zł na drobne wydatki. Normalka. Nic wielkiego. Świąteczna rutynka.
0
0
Gdzie te składy, ile można czekać loool
0
W filmie tu jest tak: Oooo ohohoho jaaa Alllaaaah Allllaaaah
0
To co placze o zlotą piłkę
0
A tymczasem Ronaldo nie strzlelil gola żadnego buahaha
0
Odpowiedział największy troll tej strony
0
Messi zagra
0
Ty Piotr sam zachowujesz się jak "gimbus".
0
Masche najwięcej kurwa darl ryja a sam zjebal
0
Wszedł jakiś murzyn
0
Tello się chami żal mi go kurwa zamiast podać to chami się
0
Cooo
0
Rudy z Celticu buahahah
0
Tello tez drewno w chooooj
0
Pedro każda piłka spierdoli. Wiedzialem ze to spierdoli.
0
Pedro ja jebie po chuj on sie wpierdalal zal go jezuuuuu
0
Bejl ty kurwa cieniasie gaśniesz jak zapałka
0
5:0 białe szmaty i co kurwa bejl ty cieniasie ? ? !
0
Kurwa ale patola u mnie stary najebany awanture robi
0
Ale jak kurwa ?!?
0
Kurwa gola nie widziałem. Kto strzelil i jak? bo kurwa brat mi chcial napierdolic żal
0
Jebac Celtic i Real dwa cioty
0
Yeeeeea Pizda strzelila xDDDD
0
Pedro to jest pizda jednak
0
Neymarrrrr prawie sie zlałem w gacie o kurwa kocham go xDDD
0
Busquets wygląda jak moja stara taka wieczna cnotka
0
cicho gimbusie won spac bo jutro do szkoly wstajesz
0
japa knurze
0
Neymar to ciota gdzie te jego dryblingi jak w Santosie