0

Dostałem nowy komputer do gier za 4500 zł oraz konsole PS4. Do tego koszulka Messiego i 2000 zł na drobne wydatki. Normalka. Nic wielkiego. Świąteczna rutynka.

0

0

Gdzie te składy, ile można czekać loool

0

W filmie tu jest tak: Oooo ohohoho jaaa Alllaaaah Allllaaaah

0

To co placze o zlotą piłkę

0

A tymczasem Ronaldo nie strzlelil gola żadnego buahaha

0

Odpowiedział największy troll tej strony

0

Messi zagra

0

Ty Piotr sam zachowujesz się jak "gimbus".

0

Masche najwięcej kurwa darl ryja a sam zjebal

0

Wszedł jakiś murzyn

0

Tello się chami żal mi go kurwa zamiast podać to chami się

0

Cooo

0

Rudy z Celticu buahahah

0

Tello tez drewno w chooooj

0

Pedro każda piłka spierdoli. Wiedzialem ze to spierdoli.

0

Pedro ja jebie po chuj on sie wpierdalal zal go jezuuuuu

0

Bejl ty kurwa cieniasie gaśniesz jak zapałka

0

5:0 białe szmaty i co kurwa bejl ty cieniasie ? ? !

0

Kurwa ale patola u mnie stary najebany awanture robi

0

Ale jak kurwa ?!?

0

Kurwa gola nie widziałem. Kto strzelil i jak? bo kurwa brat mi chcial napierdolic żal

0

Jebac Celtic i Real dwa cioty

0

Yeeeeea Pizda strzelila xDDDD

0

Pedro to jest pizda jednak

0

Neymarrrrr prawie sie zlałem w gacie o kurwa kocham go xDDD

0

Busquets wygląda jak moja stara taka wieczna cnotka

0

cicho gimbusie won spac bo jutro do szkoly wstajesz

0

japa knurze

0

Neymar to ciota gdzie te jego dryblingi jak w Santosie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?