0

Karne poza tym też biorą się z akcji.Załóżmy,że CR7 mija 3 zawodników i zostaję faulowany i potem rzut karny no i strzel bramkę,a potem przychodzi taki fan Barcy i mówi : "o Ronaldo znowu strzelił z karnego,i on ma być lepszy od Messiego ?". No ludzie,obiektywizm.To samo mogę powiedzieć na przykładach kibiców Realu,którzy widzą,że Messi strzela bramkę i potem mówi : "ta strzelił pewnie po kapitalnym podaniu Xaviego". Żenada.

0

Widzę,że naprawdę niektórzy z was to są nie powiem kim.Szczególnie chodzi mi o daniel191,który uważa,że Ronaldo wszystko strzela z karnych czy na pustą bramkę.Sorry,ale na przykładzie Torresa na pustą nie każdy umie trafiać,poza tym karne,Ronaldo ma perfekcyjne,a Messi z 2 razy spudłował,więc skończ swoje wywody,bo obaj są genialni i to nie jest tak,że jeden strzela na pustą,a drugi mija 6 i zdobywa piękna bramkę.Trochę obiektywności.

0

macior
Przecież wiem,to miało być pytanie retoryczne.

0

Niesamowite statystyki,a z Messim,że strzeli prawie 1/3 to coś niewiarygodnego.Ja nie wiem skąd się biorą takie maszynki do strzelania goli jak Messi czy Ronaldo.

0

Kontrowersją to było to,że Pedro będąc napastnikiem dotyka może z 5 razy piłkę w meczu.

0

1:0 dla Barcy.

0

Jednak nie jesteście hipokrytami.
Tak co do meczu to dobry mecz Thiago,ale Barca nie ma pomysłu na akcję.

0

0

Pedro dotknął piłkę w ogóle ?

0

Mi się wydaję,że jednak Alexis strzelił.

0

Mallorca gra świetnie na własnym boisku,więc liczę na jakiś remis,ale Barca też złapała wiatr w żagle.

0

Możecie pisać Real z dużej litery ? Ja rozumiem Was,że kibicujecie Blaugranie i nienawidzicie Realu,ale szacunek powinniście mieć.
Co do samej przewagi 6 punktowej - Real ma cięższy terminarz,ale myślę,że Real się podniesie i to jednak oni sięgną po mistrzostwo.

0

Liga Europejska kusi Chelsea.

0

Myśli,że jak jest jakimś zastępcą to wszystko mu można.

0

*Mascaro

0

0

SkaypCule
Po 5 się nie zgadzam,reszta warta dyskusji.

0

Ale halo,karny to jeszcze nie gol.Poza tym karne też trzeba umieć strzelać.

0

Tak Real grał słabo,temu nie przeczę,bo naprawdę gra czasem wyglądała żałośnie,ale co to miało być z tym Rubenem ? Przecież skoro jakby dostał 2 żółtą to by wyleciał z boiska i wtedy gra zupełnie inaczej by wyglądała.Ale kończę już ten temat.

0

I jeżeli chodzi o tą kartkę z Rubenem czy tam Senną.To jak to możliwe,że Senna dostał kartkę skoro stał od tego kilka metrów i kiedy sędzia pokazywał kartkę stał odwrócony do Romero ? Sędzia po prostu nie chce wywoływać skandalu,bo wie,że Ruben powinien wylecieć !

0

Znaczy przepraszam powinien być karny dla Villarrealu.

0

Ja wam powiem tak.To jest skandal co wyprawia się w tej lidze.Ile już razy sędzia pomagał,żałosne.A o wczorajszym meczu to nie wspomnę bo to był już jakiś kabaret.Nie było karnego dla Villarrealu,potem z tym Rubenem,jeszcze nie zrozumiała kartka dla Pepe oraz dwie czerwona kartki dla Realu.No może niech sędzia jeszcze wypierzy cały Real poza boisko.Żenada,żenada,żenada.I najgorsze jest to czy Real czy Barca wygrają mistrzostwo nie będzie ono sprawiedliwe.
ODWOŁAĆ TE ROZGRYWKI !

0

Dobrze,rozumiem wasze zdanie,bo to co wyrabia Messi jest genialne,ale Ronaldo jest kompletny,wcześniej nie było,bo nie miał podań i gry obronnej,ostatnio widać,że ładnie podaję i wraca się do obrony.Messi jest niesamowity,podkreślam to.Ale dobra cieszmy się,że żyjemy w epoce dwóch genialnych piłkarzy.

0

Wiem o tych wolnych,bo strzela teraz gorszym stylem.Powinien wrócić do starego i jestem pewien,że za parę lat Ronaldo już może być w 3 najlepszych strzelców Realu.

0

Jest niesamowity,ale ja ciągle podtrzymuję zdanie,że Ronaldo jest minimalnie lepszy.Tak notuje niesamowite rekordy,ale zaznaczmy to,że nie jest kompletny.Stałe fragmenty - wyszedł mu ten wolny z Atletico,ale tak to nic.Natomiast Ronaldo jest kompletny,a karne to już w ogóle.Na 99 % przed jego strzałem z karnego będzie gol.Messi także jest niesamowity i to co on może jeszcze osiągnąć jest niebywałe,jednak dla mnie CR7 jest lepszy,może nawet na równi są.

0

Dużo komentarzy ;]

0

To Barca miała,aż tak słabych strzelców ?
Bez urazy,naprawdę,ale Messi już jest najlepszym strzelcem ?

0

Zobaczymy później kto zostanie mistrzem Hiszpanii,Real nie roztrwoni takiej przewagi.

0

Nie,przecież ja nawet nie wylewam smutków.Piłkarze Realu to nie maszyny,więc przyda się taki remis,a w środę wygrają z Villarrealem i kto o tym będzie pamiętał ?

0

I nie przytaczajcie sobie określenia "najlepszego klubu w historii",bo nim nie jesteście.Może obecnie najlepsi jesteście (choć to okaże się w kwietniu) w historii nie jesteście najlepsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?