0

Cieszcie,że tracicie TYLKO 8 pkt :D
Pozdrawiam Was.

0

Tak mówi o Mourinho,a pamiętam jeszcze jego wypowiedzi z "wielkim szacunkiem" do Realu.Może i był świetnym piłkarzem,ale gadkę też ma wyrobioną.

0

Ileż bym dał,żeby mieć takiego przyjaciela...
Eric wracaj,chce Cię znowu zobaczyć w koszulce Dumy Katalonii.

0

Pierwsze 30 min - kapitalne w wykonaniu Dumy Katalonii.
Potem Sevilla grała dobrze no i gdyby nie skuteczność Sevilli i lekkie szczęście Barcy to moglibyśmy ujrzeć nawet remis,ale Sevilla popisała się nad wyraz dobrą skutecznością.

0

konkol24
Albo tak jak Casillas : "W tym momencie nie liczy się koszulka". Po prostu to jest piękne,że w takich momentach dwaj wrogowie potrafią się złączyć i życzyć Ericowi powrotu do zdrowia.

0

Jestem fanem Realu,ale Eric to dla mnie przykład.To przykład jak można wygrać z czymś strasznym jak choroba.Eric byłeś,jesteś i będziesz niesamowity.Przede wszystkim liczy się walka fair play.Niestety na boisku nie zawsze do tego dochodzi.
ERIC,WYJDZIESZ Z TEGO !

0

mikolaj20 Krzywe mordy ? Widzę,że duży masz szacunek do przeciwnika.Ja jako fan Realu wolałbym trafić na Apoel lub Napoli jeżeli awansuje.Barca niech się pomęczy z Milanem.
A co do Cuenci i Tello to uważam,że Tello jest lepszy od Cuenci.Nawet mecz z Racingiem pokazał ileż niecelnych zagrań,nieudanych dryblingów miał Cuenca.Więc :
Tello > Cuenca.

0

Już niedługo wicemistrza Hiszpanii :)

0

Messi wspaniale,ale widać,że Hazard ładnie.Ten chłopak może być świetnym piłkarzem.

0

Ale zauważcie,że to nie jest wina Realu,że sędzia jest ślepy.Naprawdę poziom sędziowania jest katastrofalny i co to jest za mówienie : "liga jest kupiona" ? Przecież ani Real ani Barca ligi nie kupili,to jest po prostu żenująca postawa sędziego.Mam tego dość,teraz będzie,że Real kupił ligę,że Real zrobił coś tam,a wszystko przez naszych kochanych sędziów.Po prostu brak słów.

0

accept

Na tym filmiku widać dokładnie od 0:01 do 0:03 że piłka odbiła się albo od kolana albo od wewnętrznej częsci uda zaraz koło kolana.

Tor piłki był ten sam i niezmienny, więc nie mogłą się odbić od ręki.

Zobaczcie na piłkę, po odbiciu od kolana nie zmienia swojego obkrętu.

Od razu wykluczcie opcje bezposredniej obrony piłki ręką bo ręka jest jak nieruchoma. Po takim uderzeniu ręka powinna się poruszyć.

0

Po prostu sędziowanie w Hiszpanii staję się żenujące,naprawdę polscy sędziowie już są lepsi.2 ewidentne karne,naprawdę jestem wkurzony,bo jestem fanem Realu,a potem mówi,że sędziowie pomagają Realowi jak to Ci pieprzeni sędziowie odwalają jakieś nie wiadomo co.

0

bartek26tm To tak jakbyś powiedział po meczu z Osasuną,że Barca jest słaba.Przecież nie zawsze będą grali na 100 %,a jakby zagrali to by zmiażdżyli Betis,poza tym oni mają LM.

0

Czyli Pep nigdy nie będzie najlepszym trenerem świata ? Bo mówi,że nigdy nie będzie taki jak Mourinho.

0

Nie mówcie,bo w tamtym meczu Interu z Barcą Busquets zabawił się w aktora.
O samym nim to nie był jakimś świetnym obrońcą,zdarzały mu się błędy,ale był solidnym graczem.

0

Były piłkarz Barcy to nic dziwnego.Tak,Messi jest niepodważalnie najlepszym piłkarzem globu,ale nie ma między nimi przepaści.Ronaldo to także świetny gracz i nie wiele brakuje mu do Messiego.Obaj prezentują dwa odmienne style - dwa genialne style.Uwielbiam patrzeć na grę Ronaldo,ale na grę Messiego także ogląda się z uśmiechem na ustach.

0

Piotr777
Nie jestem jakimś "fanboyem",po prostu uwielbiam patrzeć jak gra i to prawda co napisałeś z tym Bestem.Ani Ronaldo ani Messi jak na razie nie mogą się równać ze starymi wyjadaczami futbolu.

0

Co ? No chyba nie.Messi jest genialny,jedyny w swoim rodzaju,niezwykły.Pomimo,że uwielbiam CR7 przyznaję to,że Messi jest niesamowity,ale na razie nie może się równać z takimi legendami jak Pele,Maradona,Zidane czy Cruyff.

0

Ale Real jeszcze musi awansować,ale pewnie awansuje.

0

APOEL wyrabia coś niesamowitego.Drużyna z Cypru podbija LM,a trochę zabrakło,a to Wisła grała by za nich w LM.Nie dziwię się Chiotisowi,Barca to niesamowity klub,pewnie także obawiają się Realu.Jakbym grał w takim APOELU to nie chciałbym tak samo trafić na te 2 wielkie kluby.

0

Ale dobra to było ładne,Messi pokazał klasę,ale obydwaj i Ronaldo i Messi są niesamowici.

0

Poza tym Messi jest napastnikiem,a Ronaldo skrzydłowym,a to jest różnica.

0

Ronaldo nie strzelił tyle goli Espanyolowi,bo Real nie gra pod Ronaldo,tak jak Barca pod Messiego.

0

Ech,nie ma to jak strzelić pięć goli drużynie stojącej na boisku.

0

Jeżeli rewanż był by na stadionie Bayeru mogli by powalczyć,ale skoro jest na Camp Nou to adios Bayer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?