0

ja tylko napisze cos do tej rozmowy o pamietnym wyniku 11-1. Skoro juz dwaj pilkarze Barcelony z tamtych czasow, sami powiedzieli, ze nie bylo zadnego zastraszania, wiec po co dalej ciagnac ten temat? Skoro taka sytuacja wydarzyla sie w jednym spotkaniu, mialaby miejsce i w nastepnych skoro zekomo przyniosla taki skutek. Poza tym wowczas Real nie zdobyl trofea tylko Athletic, ktory przeciwstawial sie żądzą Gen. Franco tak samo jak Barca (czyt. Katalonczycy). Jak dla mnie jest to historia wyssana z palca tylko dlatego, ze ktos po prostu nie umial pogodzic sie z porazka. Tak samo mozna powiedziac, ze w pamietnym GD (2-6), Katalonska mafia porwala na czas meczu rodzine Raul i Gutiego, oraz grozila zamordowaniem ich jezeli nie oddadza meczu...

a tak na prawde za wszystkim stal katalonski Arcybiskup, ktory krytykowal wielomilionowe wydatki Realu:)

0

adan23> kolejny koles co ma jakis kompleks na punkcie Realu... po transferze np. Villi, Ibry, Mascherano, Czyhry itp, tekst typu "nie robmy z siebie Realu Madryt" jest zdeczka nie na miejscu;p

0

ma byc skrajnych:) " dwoch bardzo ofensywnie grajacych skraJnych obroncow:) dlatego mam nadzieje, ze mimowszystko nigdy nie trafi do Barcy."

0

widze, ze sporo tu znaFcUF footballl'u;p

po pierwsze gostek15> po tym co napisales moge smialo stwierdzic, ze uslyszales o Bale'u w tym sezonie. Fakt, aktualnie grywa wiecej jako pomocnik, jednak i w tym sezonie wystepowal juz w obronie. Ponadto ubiegly caly sezon (moze z wyjatkiem kilku meczy) spedzil na obronie... jednak tak jak ktos juz pisal, chlopak mial ciag na bramke przeciwnika i trener zdecydowal sie go wystawiac w pomocy, zwlaszcza, ze Ekotto radzi sobie calkiem niezle w obronie. Nie zmienia to faktu, ze Walijczyk bronic tez potrafi. Czy sprawdzilby sie w Barcelonie? tego najstarsi indianie nie wiedza. Macie swoj styl gry, znacznie inny niz gra sie w Angli dlatego Bale mogby miec problemy z przyswojeniem go sobie, jednak jezeli by sie wkomponowal, to boki obrony byscie mieli zabojcze... dwoch bardzo ofensywnie grajacych skranych obroncow:) dlatego mam nadzieje, ze mimowszystko nigdy nie trafi do Barcy.

Santana10> "Marcelo ??? Predzej Clichy albo A. Cole. Marcelo jest obronca tylko w teorii. W praktyce robi wszystko tylko nie broni. To ja dziekuje za takiego "obronce"" mowisz o Marcelo z ubieglych sezonow, tak? Ty chyba nie widziales, jak on teraz gra w obronie, wielokrotnie to on byl zawodnikiem, ktory wybijal pilke z wlasnego pola karnego. Co jak co, ale aktualnie Marcelo nie dosc, ze jest swietny w ofensywie to jeszcze swietnie potrafi bronic. Oczywiscie jeszcze musi sie sporo nauczyc, aby zostac najlepszym lewym obronca na swiecie, ale duzo juz mu nie brakuje.

0

Armandi> na naszej stronie bardzo zadko pojawiaja sie newsy typu:

"Evra- marze o grze dla Realu"... wiec czy Ty masz jakis kompleks na punkcie Realu?

0

"Wielkie marzenie gry w Barcelonie? Ozil tez tak gadał a sie ześmacił i wybrał jak najgorzej. Sranie w banie z takimi deklaracjami."

zeszmacic to Ty sie zeszmaciles takim durnym komentarzem. To, ze Ozil nie gra w Barcy jest tylko i wylacznie wina waszych dzialaczy, nie jego. Z tego co pamietam to on raczej gadal, ze chcialby zagrac w Waszych barwach i ze podoba mu sie filozofia Barcy. Chcialb grac na najwyzszym poziomie i Real sie po niego zgloscil, a Barca niestety go olala... wiec nie dziw sie, ze odplacil sie tym samym. Dodam jeszcze ze co jakis czas pojawia sie zekoma deklaracja jakiegos dobrego pilkarza, o checi gry dla Barcy. Dziwne tylko, ze pisza o tym tylko w Katalonskich dziennikach...

0

"Bez kitu. Oezil tak samo od małego marzył o grze dla FCB. Kiedy dowiedziałem się o jego transferze byłem w szoku. Tak samo pewnie i Suarez by poszedł..." aha, czyli jestes jego kolega z piaskownicy?

poza tym nie dodawajcie sobie, ze kazdy u was chce grac, a pozniej jak wybiera inna druzyne to gadanie, ze leci na kase...

W lidze holenderskiej Suarez sobie radzi bardzo dobrze, jednak czy sprawdzi sie w Hiszpanii?

0

katalonczyk15> http://www.e-uefa.pl/

fajna stronka:)

0

diego662> i wnioskujesz to po 35 minutach jednego meczu? :D

0

Kondzio992> " Trudno, jak odejdzie, pokaże że nie zasługiwał na grę w Barcy. ;) " postawa prawdziwego kibica...

0

zawsze pisaliscie, ze nigdy nie odejdzie, no ale dzieki tej wypowiedzi przejzycie na oczy;p

ale tez nie rozumiem skad ta panika. On nie powiedzial, ze odchodzi, tylko, ze nigdy nie wiadomo co wydarzy sie w przyszlosci... jeszcze przez kilka sezonow na pewno bedzie stanowil o waszej sile.

0

znow sie zaczyna, ze Xavi za caloksztalt powinnien dostac. ..Wiec, gdzie nominacja dla Raula, Rivaldo (teraz gra chyba gdzies tam w Azji) itd? Xavi powinien dostac ta nagrode rok temu, jednak przescigneli go Messi i Cr. Trudno, teraz juz na niego za pozno.

FCBarca92>skoro nie chcesz nikogo obrazic to po co taki glupi podtekst? Messi powinnien byc poza podium. Sneijder to pilkarz, ktory powinien wygrac. Iniesta moglby powalczyc o ta nagrode gdyby nie ciagle kontuzje. Chociaz gdy gral, to prezentowal sie perfekcyjnie dlatego uwazam, ze trzecie miejsce jest zarezerwowane dla niego , a drugie dla Forlana

0

juz wczesniej to pisalem. Jezeli Bojan gra slabo to dajcie go do Realu, a weźcie Benzeme- tego drewniaka nikt nie przebije:D

0

Bojan gra padake? ok, to dajcie nam go do Realu, a weźcie Benzeme:D

0

krzysiek-fcb-17> a to szkoda, bo mi wlasnie na Twoim szacunku zalazy najbardziej. "Lekko mówiąc nie darzę was żadnym szacunkiem" - tymi slowami pokazales jak prostym czlowiekiem jestes...

stifler111> tak tylko 99% kibicow uwaza Waszych zawodnikow za bostwo i w pierwszej 10 Zp umiesciliby samych pilakrzy Barcy.

jak dla mnie rm.pl=fb.com

0

stifler111 > lepiej popatrz sobie na komentarze pod newsem o nominacjach do zlotej pilki a dowiesz sie calej prawdy o fcbarca.com

0

Philosoph> wystarczy, ze ogladalem polfinal Barcy z Chelsea;p

a tak poza tym nigdy nie slyszalem, zeby byla jakas zasada zabraniajaca grac 10 pilkarzami w obronie... z reszta w pierwszym meczu Inter zagral dosc ofenswynie oraz ladnie i wynik byl jaki byl. No, ale jesli ktos nie potrafi przegrywac, to pozniej szuka ratunku w wypisywaniu glupot, ze dany zespol nie zasluzyl na wygrana.

0

mpower> nie wysilaj sie. Puyol jest najlepszym obronca swiata, wiec tutaj jest. Pique tez jest najlepszym obronca swiata.:D im nie przemowisz do rozumu. Dziwie sie, ze nie piszecie nic, ze nominacje powinien rowniez dostac Luis Enrique jako trener. Przeciez w koncu trenuje "zaplecze" Barcy i wprowadzil ich do Segunda Division. Jak dla mnie powinien znaleźć sie w Top 3...

0

Philosoph> przed chwila piszesz, ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania a teraz co?;p poza tym wielkim fartem Inter wygral? niby czemu? bo pokonali Barce?

0

szpion> staralem sie dostosowac i najwyrazniej mi wyszlo

0

katallonczyk16> lol:D najlepiej wywalic wszystkich pilakrzy Realu, a nominacje powinni dostac wszyscy pilakrze Barcy...

BarcaNaZawsze> najwiekszym hitem jestes Ty...

rm.pl=barca.com. Na obu tych stronach poziomy sa zenujace. miedzy innymi przez takie osoby jak Ty. Wcale sie nie dziwie, ze uwazacie Xabiego za slabszego od Busquetsa. W koncu jeden jest pilakrzem Realu, a drugi Barcy. Dla mnie pierwsza 10:

1. Messi

2.Iniesta

3.Xavi

4.Puyol

5.Valdes > bije wszystkich pod kazdym wzgledem i powinnien dostac nominacje za Casillasa

6.Alves

7.Busquets> w koncu jest lepszy od Xabiego

8.Pique> za Ozila, bo chcial grac dla Barcy, a gra dla Realu

9.Villa> za transfer do Barcy

10. Mascherano> gdyby nie Busquets to najlepszy pilkarz na swojej pozycji. Nominacja zamiast Ronaldo

0

obiektywizm na 100%!!!! nie ma co ukrywac, Chyba tylko w kilku komentarzach pojawilo sie nazwisko pilkarza nie reprezentujacego barw Barcy.

Piszecie, ze Xavi powinien dostac, bo nalezy mu sie za caloksztalt. W takim razie czemu tej nagrody nie mialby dostac Raul albo Carlos, ktorzy za caloksztal wypadaja jeszcze lepiej?

Rowniei czesto pojawia sie Messi. Ja nie widze go w trojce. Swietny sezon jednak, nie ma co ukrywac Sneijder zasluzyl najbardziej. Potrojna korona, wicemistrzostwo swiata, wiele asyst i bramek. Drugi Forlan, a trzeci Iniesta- chlopak mial troche pecha w tym sezonie jesli chodzi o kontuzje, dlatego jest troche na straconej pozycji.

Pytacie czemu Alonso? Za MŚ i za to, ze byl liderem Real w ubieglym sezonie i moze jego gra nie jest tak efektowna jak chociazby Xaviego, ale na pewno nie jest mniej efektywna.

ps: swiat na pilkarzach Barcelony sie nie konczy...

0

Sajm-G> dawno nie widzailes takiego aktora?? Busquetsa i tak nie przebije:) w sumie on moze nie tyle co symuluje te faule, co " za bardzo przezywa".:D dostanie lekką kose a zwija sie 3 minuty:)

poza tym nie wiem co tak przezywacie... wygraliscie? powinniscie sie cieszyc. Grunt to utrzymywac dobra passe zwyciestw. A co do keity to tez nie rozumiem czemu go tak krytykujecie. Jak ogladam mecze Barcy to gra Keity zazwyczaj mi sie podoba. Moze nie gra jakiejs efektownej pilk, ale za to bardzo efektywna. Pep posadzi go na lawke i bedzie z wami to samo co z Realem po sprzedazy Makalele. Musi byc na boisku taki rzemieślnik, ktorym wg. mnie u Was wlasnie jest Keita

0

Boze przezywacie... To jest swietny obronca i mam nadzieje, ze zaproponuja mu nowy kontrakt. Fakt skopal raz kolesia co jest, no nie ma co ukruwac tragicznym zachowaniem, jednak wpadki sie zdarzaja. Wbrew pozorom on wcale tak duzo kartek nie dostaje, a za swoja ostatnia czerwona kartke (2 zolte) przeprosil sedziego, podal mu reke i zszedl z boiska. Jakos juz nie pamietacie, ze Messi oplul zawodnika, albo jak Valdes ostro doskakiwal do Mourinho, bo w jego obronie zapewno powiedzie, ze Mou prowokowal... Zidane tez sprzedal Włochowi z bani. Kazdy zasluguje na druga szanse, a takie wybuchy agresji zdarzaja sie najlepszym.

0

lepiej pisac, ze nie ma zgrania (co akurat jest prawda i jednoczesnie glupotą zarzadu poprzez ciagle zmiany trenerow) niz pisac, ze Real to fuksiarze...

0

tak jasne... zazwyczaj jezdzicie po realmadrid.pl, a sami glupoty wypisujecie. Raz piszecie,ze Real gral slabo; pozniej, ze wygrywa bo ma slabych przeciwnikow; nastepnie, ze wczoraj wygrali bo zdobyli dwie fuksiarne bramki (od siebie napisze tylko, ze jezeli Milan bylby druzyna lepsza, to doprowadzilby do remisu, albo strzelil chociaz jedna bramke); pamietam, ze w tamtym sezonie pisaliscie, ze tez mieli fuksa bo w kilku meczach zdobyli bramke w 80min. Ach ten Real to ma farta... ale jak to sie mowi, szczescie sprzyja lepszym:) Poza tym Real wczoraj zagral znacznie lepiej od Mialnu. Bramka fuksiarna czy nie, grunt, ze zostala zaliczona. Jakby nie patrzyl mogli wpakowac jeszcze pilke do sitaki, jednak bramkarz Milanu mimo wielu komentarzy, ze strony ich kibicow, ze zagral slabo, to bronil bardzo pewnie i nie zawinil przy bramkach. Co do Waszego meczu to sadze, ze dzisiaj pocisniecie Duńczykow ok 3:0 lub 3:1

0

niby Kopenhaga jest liderem grupy, niby maja forme, ale cos czuje, ze ich wciagniecie nosem i ten mecz nic nie bedzie sie roznil od tego z Ateńczykami....

FCBnike > " Tacy już są kibice Ralu, przepraszam Realu, ale najważniejsze żebyśmy my nie robili tego co oni" to troszke mnie tu rozbawiles:) na stronie Realu rowniez roi sie od pseudokibicow Barcy, ktorzy tylko zaczepki szukaja... na takich juz nic sie nie poradzi, olewac i juz:)

0

wyrównuje? myslalem, ze juz przed meczem z Litwa mieli tyle samo bramek, a dzisiaj stal sie samodzielnym liderem... widocznie moj blad

0

I po co takie najazdy na Ramosa...? Rozumiem go w 100% i poza tym w zaden sposob nie chcial urazic Pique tylko najechal na dziennikarza. A gadka, ze jest burakiem itp pojawia sie tylko dlatego, ze na codzien gra dla Realu. Obaj postapili zgodnie z wlasnym sumieniem i nie widze, zeby nawzajem cos do siebie mieli.

ps: ciekawi mnie tylko co byscie pisali, jaky Ramos reprezentowal barwy Barcy, a Gerard Realu...

0

damiansport2> sorry, ale Ty chlopie wiesz w ogole co Ty piszesz?? Rozwaliles mnie. Pepe i Carvahlo anonimowe nazwiska?? Obaj sa podstawowymi graczami swojej reprezentacji. Poza tym Pepe gra przed obrona. Do tego Arbeloa siedzi na lawie dlatego, ze przegrywa walke z Ramosem, a Albiol fakt. Jest slabszy od Pique i Puyola. I tak najbardziej rozwalilo mnie co napisales o Alvesie. Zacznij ogladac mecze a pozniej sie wypowiadaj. On jest zmiennikiem Maicona, z ktorym w reprezentacji nie ma najmniejszych szans. Tak dla Twojej informacji to na ostatnich MS gral nawet w pomocy nie obronie. Nie mniej jednak Real wciaz ma nieciekawa obrone. A co do obstawiania, kto wygra lige w tym roku bazujac zaledwie na jednym meczu, w dodatku pierwszym, to juz nie bede sie wypowiadal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?