Galacticos190
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mtt_snake_pl> zawsze sledze wszystko na bierzaco i nigdy nie widzialem wywiadu, w ktorym Ribery powiedzial, ze chce grac dla Barcy. Wielu tak myslalo, gdy po meczu wymienil sie koszulkami, ale pilkarze robia tak prawie zawsze. Co do newsa: sytuacja blizniaczo podobna do tej z przed roku, gdy Ronaldo zaczal sie bronic, ze nie chcial isc do Realu. Ribery zrozumial, ze zostaje na ten sezon w Munachium i chce ponownie "wkupic" sie w łaski kibicow. Poza tym to zawodowiec i dobro druzyny jest dla niego wazniejsze niz wlasne pragnienia, dlatego teraz bedzie "kochal" Bayern;p
0
Ja rowniez dziekuje:) narka
0
100% racji, ale to juz sie nigdy nie zmieni. Z sezonowcami jak z mrowkami, nie da sie ich wytepi. Jednak z czasem gdy czlowiek dorasta i odkrywa nowe wartosci przywiazuje wieksza wage do jednego klubu. TAk przynajmniej bylo z moimi kolegami:)
0
dokladnie, zwlaszcza za Ronaldo duzo kibicow przyjdzie. Pewnie teraz na stronach Manchesteru sie przezedzilo :D. Ale sadze, ze teraz Barca i Real beda mieli najwiecej kibcow (zwlaszcza sezonowcow) . Barca za zdobyte trofea, Real za transfery. Z drugiej strony to dobrze. Im liga hiszpanska slawniejsza i lepsza tym lepsze widowisko .:)
0
ale w kazdych klubach zdazaja sie "pseudo kibice":). Na naszych stronach tez czesto pojawiaja sie komentarze typu; " Messi najlepszy" , " i tak go zmarnujescie", "znowu dostaniecie baty" itd itp. tylko z gorszym slownictwem :D. Niestety pozniej Nam prawdziwym kibicom ( obojetnie jakiego klubu) musi byc wstyd, ze trafiaja sie takie neo-dzieci.
0
no widzisz nie jest z nami az tak zle ;p :D
0
Real ma kase to wydaje proste:) jednak nie mozna powiedziec, ze transfer Maxwell'a "za grosze" nie jest imponujacy, bo jest. zwie1erz: mam nadzieje, ze zrobi z niego wiatrak, ale nie bedzie to takie latwe:).
d4mi4n: Barca miala cudowny sezon, ale to wcale nie znaczy ze znowy wygraja 6:2. Jezeli nie pamietasz to rok wczesniej Real gladko poknal Katalonczykow. Madryt sie zbroji, a jezeli Barca nie dokona juz zadnego innego transferu to bardzo mozliwe, ze jej hegemonia zostanie przerwana.
pozdrowienia dla kobicow Barcy
0
Transfer dobry ze wzgledu na cene, gdyz Barca bedzie mogla spokojnie sprzedac tego zawodnika za ok 11mln. Mnie natomiast smieszy "jaranie sie" niektorych co ten zawondik potrafi na youtube'ie. Wpiszcie sobie Rasiak, tam chlopak tez jest niezly i nawet strzelil bramke z przewrotki. Co do Maxwella: zawodnik dobry