0

i co z tego?? to ze lubi najbardziej Barce, nie znaczy, ze nie lubi Realu. Poza tym gra dla nas i to sie nie zmieni przez dlugi czas. Dziwi mnie tylko jak zmiennych macie kibicow. Jeszczze tydzien temu pisaliscie, ze swietny pilkarz, ze wolicie go od Fabregasa bo mlodszy itp. Poszedl do Realu to od razu stal sie slaby, i niepotrzebny. Nauczcie szanowac sie pilkarzy przeciwnikow nawet jesli stal sie on ''wrogiem''

pozdro

ps: graty za pojechanie Sevilli i zdobycie pucharu

0

939> no ja wiem, ze wiecej od Higuaina, glownie przez fakt, iz rozegral wiecej meczy, ale chodzi mi o to, ze nawet najlepszemu pilkarzowi swiata jakim niewatpliwie jest Messi zdarzaja sie gorsze, slabsze mecze. Czasami tez ma tak Higuain glownie w LM, ale nie roumiem dlaczego od razu uwazac go za slabszego od Milito, Aguero czy Teveza. No temu ostatniemu to na pewno ustepuje pod wzgledem walecznosci, ale Aguero? Ogladalem mecz np. Barcy z Atletico przegranym wowczas przez Wasz zespol i jak dla mnie Kun byl najslabszy na boisku. Mogl dolozyc z dwie brami, ale to sie zamotal, to przestrzelil. Jemu tez czesto puszczaja nerwy. Dlatego sadze, ze wiekszosc z Was uwaza Igle za slabszego napastnika tylko ze wzgledu na to, ze jest pilakrzem Realu

0

Widze, ze dla was wyznacznikiem "poteg zespolowych" jest Messi i jego współczynnik zdobytych bramek. Czyli im wiecej zdobedzie Messi bramek z jakims tam zespolem to, to jest wowczas potega... I co z tych poteg Messi tylko pokazal "pazur" w meczu z Arsenalem. Ale ja pytam co Messi pokazal w reprezentacji. A zreszta skoro tak to jakim potegal strzela bramki Aguerro? On rzekomo jest tez lepszy od Igly mi iz Gonzalo strzela ponad 10 bramek wiecej w sezonie

0

To ze w meczach o wysoka stawke zawodzi Igła to jakis mit. W LM moze mu nie idze, ale za to strzelenie 3 bramek Valenci, 4 bramek Getafe, 2 Villarrealowi itd to rzeczywiscie mecze ze slabymi zespolomi. Poza tym Barcelonie w ubieglych latach tez strzelal bramki. On jest zekomo slabszy bo jest z Realu. I nie chodzi mi tu teraz o wywolanie jakiegos konfliktu, ale skoro chodzi wam o slaba gre w waznych meczach to co Messi pokazal w reprezentacji? No slucham?

0

robingg > a skad Ty wiesz ze Real chce sprzedac Kake?? Pewniem Ci jedno. Nie sprzedadza go. To jest pupil Pereza podobnie jest z Benzema. Wkurza mnie, ze tak krytykujecie Real a sami co robicie?? Teraz nagle chcecie Villi, Cesca, Silvy, Torresa, przyalby sie jeszcze Mascherano... Real jest za takie plotki od razu krytykowany, a tu co? Macie tak zmienna mentalnosc, ze bania mala. Poza tym nie kto inny najezdzal na Pereza za wydawanie milionow na zawodnikow. A pan laporta sprowadza Ibre za 70mln, Ville za 42, Cesca za ok 40 pewnie sciagnie. Piszecie rowniez ze Real marnuje gwiazdy. Zauwazcie, ze Real przeprowadza z 10 transferow z czego 2,3 okazuja sie klapa. Barca przeprowadzi 3 a tylko jeden zawodnik okazuje sie na prawde przynaszacy efekt. Zacznijcie byc bardziej obiektywni...

0

Scyzor86 > po pierwsze Realowi nie udalo sie go sciagnac w poprzednim sezonie ( wiec nie przez rok) dlatego kupili Benzema. Po drugie Barcelonie rowneiz w tamtym sezonie nie udalo sie kupic Villi;p

co do newsa to Barca kupila najlepszego napastnikia ligi.... troche dupnie:) czyli w przeszlym sezonie znowu tylko Barca i Real walcza o zwyciestwo... no chyba ze Atletico sie przebudzi wzglednie Sevilla

0

Pyrzo_Barca> jak to sie mowi, swoj pozna swego;p "my nie umiemy przegrywac z honorem bo nie przegrywamy, a wy juz macie spore doswiadczenie." tak dwumecz z Interem sie klania:)

"Za to ja nie moge powiedziec, ze macie lepszego bramkarza bo kazdy widzi ze jest inaczej." jedynie kibice barcelony tak twierdza i nawet nie wszyscy;p

0

Pyrzo_Barca> "ta, od roku. " przynajmniej cos nas laczy;p zreszta zaprzeczas sam sobie... najpierw myslisz ze jestem kibicem Barcy, ale keidys bylem Realu, teraz piszesz co innego. "I to nie kibice Barcelony sa zapatrzeni, a wlasnie kibice Realu. Gowno osiagacie od kilku lat, ale i tak jestescie najlepsi ^^ " my przynajmniej potrafimy przyznac, ze macie najlepszego pilkarza swiata w swoich szeregach i najlepszych rozgrywajacych. za to np Ty nie umiesz nawet uznac faktu iz VV nie jest najlepszym golkiperem... a i jeszcze jedno. My przynajmniej umiemy przegrywac z honorem:) widze, ze nie ma szans na rozmowe na poziomie i nawet nie przekonuje was wlasny kibic,(nie tylko ja() wiec mowie wam narka :**

0

Pyrzo Barca> ja jestem kibicem Realu;p

0

victor> od kiedy jestes kibicem barcy?? jeszcze dwa lata temu wiekszosc chciala pozbyc sie VV.

karpik> ale rowniez ilosc szmat wpuszczonych przez Casillasa nie czyni VV dobrym bramkarzem.

general Xavi> jak chcesz kogos poprawiac upewnij sie ze masz racje "żekomą"

jestescie totalnie zapatrzeni w swoj zespol... nic do was nie dociera. jezeli ktos z Barcy zdobywa tytul najlepszego pilakrza, to ze wzgledu, ze na to zasluzyl. Jesli jest to ktos z Realu, to ze wzgledy na nazwisko..

poza tym na nazwisko tez trzeba sobie zapracowac, co Casillas przez ostatnie 8 lat robil perfekcyjnie. A fakt,iz VV nie potrafil tego zrobic przez tak dlugi czas to inna sprawa.

I nie obwiniajcie o wszystko Del Bosque, bo do konca Euro 2008 trenerem rep. byl Aragones w oczach, ktorego VV tez nie zaslugiwal na gre w reprezentacji. Wiec przykro mi bardzo, ale skoro przychodzi kolejny tener i nic sie nie zmienia wiec cos musi byc na rzeczy.

nara

0

widze, ze do rozumu nikt wam nie przemowi.... a szkoda:) dziwie sie tylko, ze jako kibice barcelony nie dostrzegacie faktu, iz glownym powodem stawianai Valdesa na bramce bylo to, iz Real ma wychowanka na bramce. Bylo to podkreslane juz kilka lat temu.

justFCB> zle to odebrales. Nie chodzi o to, czy Valdes zasluguje na trofeum Zamora tylko o to,iz fakt zdobycia tego wyroznienia nie czyni go najlepszym bramkarzem. Przeanalizujcie swoje komentarze dokladnie i zauwazcie ze caly czas podkreslacie zekoma wyzszosc VV "szmatami" Casillasa co jest smutne... milo sie gadalo. pozdrawiam

ps: szacun dla Barcy za wygranie ligi

0

przeczytalem wlasnie komentarz zenabi84 i chce sie jeszcze do niego odniesc. Wlasnie musicie zauwazyc fakt, iz bardzo wiele strzalow na bramke Barcy byly za 16 metra... wiele z nich lecialo w srodek bramki, np mecz z Realem :) (wstyd sie przyznac :D). Poza tym Real tez ma wysoko ustawiona obrone przyklad: mecz z Barca gdzie Pedro z okolo 30 metrow sobie przebiegl sam na sam. Poza tym Casillas w tym roku na prawde wielokrotnie bylo "ostatnim obronca". najbardziej boli mnie i tak fakt, ze bylem wielkim zwolennikiem transferu Albiola, a rozczarowalem sie na nim jak nigdy dotad.

0

Teraz mozna dziwnych rzeczy sie dowiedziec... od zawsze mowi sie, ze Real nie wzmacnia obrony i ze jest to ich slaby punkt. I jest to prawda. Pellegrini nie robil eksperymentow?? To dziwne, ze Ramos w kilu meczach wystapil jako srodkowy obronca, ze Arbeloa wystepowal na lewej flance. Do tego dochodzi drewniany Albiol, ktoremu pilka odbija sie od kolan... Barca moze tez nei ma jakiejs wybitnej obrony, ale przynajmniej nie maja drewniakow w obronie. Co jest duzym plusem.

Pyrzo> nie no jak opierasz swoje argumenty na komentatorach to sie poddaje;p wg. np komentatorow Polsatu to Buffon wciaz jest nr jeden;p. Mniejsza o to. Moze i Casillas mnial wiecej wpadek, ale rowniez mial duzo wiecej udanych interwencji. Na prawde ich roznice widac w udanych interwencjach (statystycznie). Jezeli nie wierzysz to sam sobie sprawdz. VV jest lepszy w sytuacjach sam na sam- to fakt. Ale na lini jest bardzo slaby. Przyklad mecz z Interem i jeszcze jakis ostatni ( nie pamietam jaki). Strzal w swiatlo bramki konczyl sie golem. Co do popelniania "znikomych" bledow VV. Podac Ci moge przyklad calkiem nie odleglej przeszlosci;p chociazby mecz z Villarrealem gdzie popelnial katastrofalene bledy niczym Casillas w meczu z Milanem. (chociaz w tym meczu Iker popelnil jeden blad).

0

Pyrzo_Barca> jestescie jedynymi kibicami ktorzy uwazaja VV za lepszego od Casillasa:) taka jest prawda. Na prawde VV zdobywa ten tytul dzieki druzynie, nie dzieki sobie, oczywiscie nie krytykujac jego umiejetnosci. Co brakuje obronie Realu? Przede wszystkim Pepe i drugiego srodkowego obroncy na wysokim poziomie. Sorry ale jak dla mnie Albiol okazal sie wielka pomylka, a Garay jest dobry, ale slabszy od Puyola... poza tym Real gra inaczej niz Barca i narazony jest na kontry. Barca natomiast holuje pilke i zadko kiedy strzaly przeciwnikow Barcy przekraczaja liczbe 3...

0

* (...) poruszyc kwestie...:) sorry za bład

0

K@mson> tak w bardzo obiektywny sposob to oceniasz... czemu chcac ukazac kalse Valdesa szukacie w wiekszosci bledow Casillasa? Tak Ikerowi zdarzyly sie bledy w tym sezonie jednak ilosc udanych interwencji bije Valdesa na glowe i taka jest prawda. Uwazam, ze aktualnie nr. jeden na swiecie jest Julio Cesar, ale Casillas jest zaraz za nim, a o umieszczenie VV w piatce byloby bardzo ciezkie. Poza tym Victor zrobil na prawde wielki postep, a u Casillasa ciezko jest zeby jakikolwiek progres dostrzec poniewaz on juz w wieku 18 lat bronil w finale LM, a w wieku 22 byl w pierwszej trojce najlepszych brakmarzy. musze jeszcze prószyć kwestie tego, iz Casillas zekomo w tamtym roku dostal tytul najlepszego bramkarza za nazwisko. Dziwne bo w tamtym sezonie kazdy z was pisal, ze gdyby nie on Realu by w trojce ligi nie bylo... ale coz kobieta zmienna jest;p

ps: poza tym porownajcie ilosc interwencji do ilosci wpuszczonych bramek i zobaczycie czy na prawde czy VV jest najlepszy. A gratuluje zdobycia Mistrzostwa :)

0

patryk> a co Ci Higuain zrobil? Chodzi Ci o to, ze nie powiedzial nigdy, ze liczy na to iz Barcelona wygra? to chyba logiczne, ze pragnie ich potkniecia. Podobnie ja moge napisac, iz Alves, Pique, Busquets, itd rowniez od niego moga sie uczyc

0

m17essi2> dzieki kolego, ze mnie poprawiles, ale ja piszac komentarze nie pisze polskich znakow;p:).

sphinks> szczerze mowiac gwizdka nie slyszalem, wiec dlatego napisalem, ze bramka zostala zdobyta prawidlowo. Dopiero po chwili zorientowalem sie, ze sedzia liniowy uniosl chragiewke:) tak czy siak dzisiejsze zwyciestwo Realu jest zasluzone, podobnie jak wczorajsze Barcy

0

m17essi2> jestem ciekawy co chcesz zaprezentowac tymi glupimi wypowiedziami... Poki co to na Barce jest wiekszy najazd, ze sedziowie im pomagaja, ale jak widac ty jestes zupelnie innego zdana;p. Tak bedzie zawsze, ze Real i Barca jako dwie najlepsze druzyny w Hiszpanii beda przez sedziow troche inaczej oceniani, tzn sedziowie bede im bardziej przychylni. Nie bede sie wdawal z Toba w glebsze konwersacje bo nie ma to najmniejszego sensu

0

a co tu komentowac? w kazdym meczu, ktory wymieniles Real zdobywal 3 pkt (oprocz Milanu). Dla mnie jako kibica Krolewskich radosc podwojna;p

0

tak macie racje... To sedzia wygral ten mecz Realowi... ludzie ogarnijcie sie!!! boli was to, ze Real wygral tak wysoko, czy co? Pierwszy karny zasluzony, drugi nie, jednak nikt z was nie zauwazyl, ze bramka Ronaldo, ktora nie zostala uznana, byla zdobyta prawidlowo. Jednak Wy (oczywiscie nie wszyscy) swoim objektywnym spojrzeniem umiecie ocenic, ze sedzia zawsze pomaga Realowi... pozdro dla obiektywnych;p

0

Buffon rowniez nie jest juz tak dobry, a VdS wstawiles chyba tu tylko ze wzgledu na nazwisko rowniez, poniewaz on przez ok 1/3 sezonu zawsze leczy kontuzje. Juz znacznie lepszym bramkarzem od niego jest Julio Cesar oraz Akinfeev, ktory mimo mlodego wieku jest juz swietnym golkiperem

0

ja osobiscie nie moge sie zabardzo zgodzic z tekstem autora. Oczywiscie rowniez uwazam, ze Valdes wskoczyl do czlowki golkiperow swiata, jednak jest znacznie slabszy od Ikera czy nawet Reiny (co nie znaczy, ze uwazam VV sa slabego- wrecz przeciwie). Tak jak autor pisal zdarzalo sie wykopywac pilki Casilllasowi pod nogi rywali, jednak nie konczylo sie to strata bramki. Wywnioskowac jeszcze z tekstu mozna, ze takie bledy nie zdarzaly sie VV, co jest wrecz smieszne. Miedzy innymi pamietam jak ogladalem mecz Espanyol vs Barca i widzialem wspaniala intewencje Victora po ktorej wpadla brakma. Poza tym to juz nie chodzi o to czy Real ma slabsza obrone jednak Casillas na mecz wybrania po kilka naprawde groznych strzalow, czym nie moze za bardzo pochwalic sie VV, poniewaz nie ma do tego za bardzo okazji. Takie jest moje zdanie na ten temat. A co do wczorajszego meczu Casillas dal trpche plame jednak gdyby nie on to Real moglby wypas w ostatnich latach z czolowki

0

tak tak.. kolejny wymysl prasy. Niedlugo napisza, ze bedzie wymiana Valdesa na Casillasa, albo jeszcze cos ciekawszego. jaco78> a kto w ogle porownuje Pique do wspanialego Ramosa?!

0

rambocyc> to co napisales nie do konca jest prawda. Anglik nie trafil do Madrytu w tym samym okienku, w ktorym Milito nie przeszedl testow medycznych tylko o caly okragly rok pozniej;p. Poza tym tak jak napsiales, byl polamany, dlatego to powinno uciac wszelkie spekulacje na temat jego zamranowania sie w Realu:)

0

Watpie zeby byla to prawda. Cesc w tym sezonie napewno nie odejdzie, a poza tym 30mln to zdecydowanei za malo na zadania Arsenalu. Wenger powiedzial, ze Cesc nie jest na sprzedaz, chyba ze pojawila by sie ofeta opiewajaca na ponad 40 mln wowczas by sie zastanawial.

0

dokladnie, skoro Raul nie jest wychowankiem Realu, to Messi nie jest wychowankiem Barcy. Obaj trafili do swoich aktualnych klubow jako dzieciaki, mimoze na poczatku grali w innych klubach. Ogolnie troche dziwi mnie fakt iz Fabregasa uwaza sie za wychowanka Barcy. Teoretycznie nim jest, jednak w wieku 16 czy nawet 15 lat trafil do Arsenalu i to tam stal sie gwiazda. Wszystkiego nauczyl go Wenger. Jednak wydaje mi sie, ze Cesc ma w sercu Barce i niestety predzej czy pozniej trafi do druzyny z Kataloni. Mam nadzieje, ze sie myle;p

0

Benzema kosztowal 35mln, nie 42. Poza tym skoro Pique jest wpisany jako wychowanek, wiec Arbeloa, tez powinien byc tak wpisany, poniewaz rowniez pochodzi ze szkolki Realu.

0

Poki co jedno jest pewne... Kolejny sezon spedzi w Bawarii.

0

Mateć> no dobra zlapales mnie;p wywiadu, w ktorym Ribery wyrazil checi gry dla Realu tez nie bylo:D. Jednak spojrz na to z innej perspektywy. Skoro nigdy nie powiedzial, ze chce grac w Madrycie czemu dopiero teraz temu zaprzeczyl? W momencie, w ktorym pewne jest , ze zostanie na kolejny sezon , gdyz liga juz sie rozpoczela. Przeciez mogl odrazu zaprzeczyc tym doniesieniom, jednak tego nie zrobil. Jak myslisz, dlaczego?:) Poniewaz chce grac dla Krolewskich i liczyl, ze transfer dojdzie do skutku. Innego wyjasnienie wg. mnie nie ma. mtt_snake_pl> pokaz mi taki wywiad to zwroce honor;p :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?