0

@tristan87 Uroda top i jeszcze ładny głos ma, dziewczyna też ładna

1

@P33ck 9 1/2 tygodnia jak przebiera się za kotarą.

0

@Bobo25 No zgłoszenie sasina to byłby błąd bo obecna opozycja dostała by paliwo że jeden z głównych podejrzanych jest w komisji.

0

@Emhyr O yamalu jak wchodził był pozytywnie bezczelny a teraz wygląda jakby ktoś go na smyczy trzymał i nie pozwolił grać jak lubi.

0

@Emhyr No młody coś został utemperowany ciekawe kto mu "pomógł" w rozwoju.

0

@Coutinho007 A to CL to jakiś turniej miedzy rozgrywkami jak MŚ że go pomijasz?

0

No jeśli takie jest rzeczywiście przesłanie, to przygoda z Barceloną nie potrwa długo.

Ale patrząc na jego zamiłowania do ubioru nie byłbym taki pewien.

0

@Coutinho007 No zwłaszcza w LM.

0

@tomek8756 Ciekaw jestem jak jest ze sprawdzaniem tego zakazu, bo nie mają czasu pijaków pilnować by nie wsiadali czy innych bandytów czy tu o stawianie sie na komendzie czy nie zbliżanie a tu taki przepis.

0

@Kengo No to twoje zdanie i nie nazwał bym tego podobaniem ale po zastanowieniu mam sporo tytułów które jako gry też łapały by się na podium.

1

@Encore Serena coś im nie wyszła taką kobiecą posturę jej zrobili.

1

@blakkudium Szkoda że oprzytomnieniem dla niego był wylot z Barcelony bo potencjał miał.

0

@Krzysztof1987 Dlaczego powinni płacić bardzo dobrze? No to w takim razie policjantom strażakom czy ratownikom medycznym jeszcze więcej.

A co do kolegi to nie bardzo wierzę, niedostanie się do wojska jest szalenie trudne jak się jest zdrowym na ciele i umyśle. Chyba że chce sie dostać do elitarnej jednostki z cywila.

3

@MesQueUnClub96 Kung-Fu Kahn przeciw Stephane Chapuisat z BVB

0

@DonMatteo901 Ok ale nic szczególnego ot zwykła koszulka z kilkoma udziwnieniami.

10

@Kitek1640 No ja bym jednak skierował wzrok ku bosakowi.

0

@Fabik87 Lepiej się nie wypowiadaj jak tak to widzisz, po przejęciu powinni go ponownie przeszukać i przepiąć mu kajdanki na tył.

0

@Salchent Brazol to może Antkowi laczki pucować.

0

@Kgorecki2500 Będzie wyrzucała pokemony z pokeball'i :)

0

@Nazio_87 Child alert i tak nie był by uruchomiony do południa bo to skomplikowana procedura i słusznie używają jej jak najrzadziej by nie przeszła do porządku dziennego dla ludzi, wczoraj zagineła dziwczynka z autyzmem i przez całą noc też tego nie użyli.

Akurat tu sprawa była prosta i nie trzeba child alertu wystarczy namierzenie telefonu.

1

@hayek I zaraz ktoś by drążył, spiski wywęszył. A tak ma spokój i jest w obozie roberta ot jakaś część kibiców kręci głową, mniej lub bardziej.

0

@michal26 Przed pociskiem w Bydgoszczy byłem pewien że wystawią mdłego błaszczaka bo naprawdę potwornie go pompowali, teraz sam nie wiem kogo wyczaruje jaro szydło jako prezydent by pasowała bo jest mocna w ich elektoracie ale jak zapatrują się emeryci na kobietę prezydenta to sam nie wiem.

8

Pamiętam czasy jak śmiano się z klazul strachu Realu, dla mnie to słabiutkie podejście z podobnymi klauzulami, jako kibic Barcy to jestem im przeciwny.

1

@Kgorecki2500 Nie rozumiem fenomenu trzaskowskiego.

12

@Emhyr AstraLAGA na Lewego co może pójść nie tak?

0

@Kazragore Rozumiem że wyborcy KO myśleli że ich partia sama będzie rzadzić, to samo z TD i lewicą.

0

@hayek No nie wiem jak to będzie wyglądać, pamiętam akcję i śmiechy konfederatów że kilka lat pracujesz na sukces partii i potem lądują spadochroniarze odnośnie PO.

No tu trzeba by wyciąć 90% struktur bo tam jak to sami określi same pokemony.

0

@redman83 "Czy pasuje stylem gry do Barcy? Nie"

Sorry ale nie zgodzę się absolutnie, jakby to była ekipa z lat 2006 -16 to bym się zgodził .

Lewy bardzo dobrze radził sobie w FCB Pepa i tam gra była o wiele bardziej Barcelońska niż to co obecnie prezentuje sama Barcelona, ba obecny skład ma tylko optymistyczny potencjał na taką grę .

0

@Emhyr No a potem jak lewy nie udzieli wywiadu to będzie bieda, dlatego część dziennikarzy nigdy go nie skrytykuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?