Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RosjaninBut Ta już to widzę, twoje posty przypominają mi generałów w tv którzy cięgle straszyli wojną jaka grozi Polsce i wiesz co odkąd pamiętam czyli ponad 25 lat coś ta wojna nie nadchodzi, a już w ogóle jakieś wróżby o 28 roku gdy cała europa zaczyna zerkać znów na armie a rosja ma coraz więcej problemów to właśnie tematy dla "ekspertów" od wojen.
0
@Ojciec5tkidzieci minister bez teki o ja pitolę.
0
@Barcasub No bóg już się popisał, honoru to klasie rządzącej w Polsce od jakiś 300 lat brakuje i sprzedali ojczyznę, oni też najgłośniej wołali bóg honor ojczyzna.
1
@Nonameforlife Reptalianie....
0
@Piernik No ja bym jednak napisał dość spokojnie że to Xavi miał dużo lepszych gości od których mógł podpatrzeć sporo rzeczy.
0
@Szklaner No trochę boję się tego zrzekania bo potem wychodzi że to odroczenia :)
2
@pacior95 No odniosę się do mojego komentarza co do słów Pedriego o posiadaniu, to tu jest problem ludzie i jak chyba i zawodnicy zaczęli utożsamiać tiki takę z pustym klepaniem, a ono było tylko składową do tego nie było puste i to mniej ważną niż pressing szybka gra w trójkątach na jeden kontakt, przewaga techniczna, drybling obecnie w naszej drużynie wszystkich powyższych brakuje, będąc surowym to może tylko 2-3 zawodników nadaje się do prawdziwej gry tiki-taką.
1
Ogólnie tak patrząc na te nieśmiałe i te otwarte już propozycje zmiany trenera to spłaciliśmy już EV czy Sentiena ? Pięciu trenerów do wypłaty to sporo :)
0
@panczo Kto wierzył to wierzył, ja go uwielbiałem jako piłkarza, ale koronnym przeciw wobec niego było twoje drugie zdanie . I nie byłem wyjątkiem.
4
@barcelonaLM Wstrzymajcie konie z tym alonso, bo wam wypomnę jak przepali się po połowie roku w wielkim klubie. Zarządzanie klubem z ambicjami a wielkim z szatnią gwiazdorów to niebo i ziemia. Więc poczekajmy jak ten alonso poradzi sobie w wielkim klubie o ile w ogóle dostanie szansę, bo takich czarodziejów co rozpoczynali świetnie a potem przygaśli i wielkie kluby nawet nie dały im szansy szansy też jest sporo.
0
@Kamiloza91 Zawsze jako piłkarza bo pamiętam choć przez mgłę jego debiut i sporo lat z nim spędziłem, ba jako dla kibica tych które będę wspominał najlepiej.
7
Jak już nawet mózg zespołu jest zafiksowany na punkcie posiadania to dużo z tego nie będzie. Szkoda że nie pressing szybkie podania na jeden kontakt czy robienie różnicy dryblingami. I potem się dziwić ze ludzie tiki takę identyfikują z pustym klepaniem :(
0
@Hawajczyk No nie bez przyczyny były te żarty że rywale bali się barcy i upokorzeń. A czy Felix ma większy talent niż wczesny bojan no to bym polemizował.
0
@Culers Raczej nie patrzą na to że coraz mniej dzieciaków kopie gałę w czasie wolnym w uliczkach boiskach z kolegami,a to tam ta technika się bierze i nie bez przyczyny to w Brazylii ci magicy głównie pochodzili. Ale kto wie może gdzieś w indiach albo w Chinach ktoś taki się wyłoni.
0
@Rl9k1nG No ogólnie w święta to polskie ulice wszędzie są pustawe, a od kiedy ktoś przestaje być słoikiem?
0
@Kitek1640 Patrząc na spadające zainteresowanie to raczej ciężko.
0
@Kamil689 Ma wiele do rzeczy choć Xaviego bardzo ciężko bronić. No ale na jakiej podstawie długoterminowo grają w reprezentacjach? Pomijając wyjątki jakby kopali się po czole to w takiej hiszpanii czy Francji nie mają prawa być powoływani.
Nie no upraszczasz niesamowicie, zgoda bramkarz ale też obrona grała świetnie w lidze no i RL nastukał bramek a do mundialu grał świetnie.
0
@Rust_Cohle Trzeba skórę rozruszać by ładnie się napinała przy tych kilku kilogramach plastiku więcej.
0
No jak oni po pierwszych pucharach posmarowanych kolejnymi euro-przekopami się rozluźnili to trzeba ich wszystkich pogonić Xavi.
0
@LukaszFan Nie no jakie ponownie legend, Xavi jest naszą absolutną topką legend Alonso jednym z wielu w Realu Madryt.
No i trenowane topowych klubów to inna liga.
1
@kosiarz92 Ba rzekłbym że najbardziej w teorii zawodnicy którzy nadają się do trenerki jak na razie oblewają. Pirlo Lapard Xavi.
0
@Kamil689 Przypomnij sobie / sprawdź kiedy planował obejmować RM i od ilu la mu się to nie udało.
0
@Heros11 Jak trolluje to jest mistrzem, nie wiem czy da się udawać ten uraz psychiczny jaki on ma do lewego.
0
@Kamil689 No michel to też nie jest trener któremu wszystko wychodziło:)
0
@Maker0 Nigdy nie prowadził nawet mocnego klubu w euopie(chyba że ktoś chce tak zaliczać marsylię) a co tu pisać o Barcelonach, do tego ekscentryczny szkoleniowiec który jawi się jako ktoś kto nie pasuje do drużyn z gwiazdami.
0
@MesQueUnClub_87 No akurat dla niego to są najważniejsze, przepadło mu ponad pięć lat gry w piłkę, normalnie inni się rozwijali piłkarsko łapali doświadczenie, on tylko się leczył dochodził do rytmu i znów kolejny uraz.
2
@against_modern_football Ale jaki sojusz, jakby konfa miała być języczkiem u wagi to albo by ją rozebrali albo by sama się rozpadła a tak to o żadnym sojuszu nie może być mowy bo nikt nie wyczaruje kolejnych 30 posłów, wystarczy że jednego braknie i wszyscy którzy w to poszli przepadną.
0
@tomek8756 Pod potrzeby Robena pod najlepszego Kakę.
1
@tomek8756 Double plastic is fantastic....
0
@tbas Akurat wczoraj widziałem fakt babki i tam na drugiej stronie ksiądz się spłakał że powinien być podatek od wszystkich Polaków na kościół jak we Francji :)