1

@TheNekro94 Przecież kilka dni temu to samo z przeliczaniem emerytur i tam na pewno będzie więcej pieniążków.

0

@Montjuic naukowcy

1

@Kgorecki2500 No gość jest tragiczny zaczynając od jego "publicystycznych" tez do przerywania jak słyszy co mu się nie podoba i teatrzyku jak słyszy coś co sam chciałby mówić, ale cóż w Polsacie pis musi mieć swojego człowieka

0

@Deviler Dla mnie najdziwniejsze jest to że z zaopatrzeniowca robiono w mediach rambo co chwila czytałem o jakiś mitycznych wojskowych szkoleniach a bycie peperesem to >>>>komandos. Choć w sumie ostatnio szef bbn przyrównał wot do gości po afganistanie.

0

@Pawlak1992 Wciąż najlepsza, ale dużo gorzej się prezentuje niż w zeszłym sezonie co jest dziwne i jest kolejnym kamyczkiem do ogródka Xaviego.

0

@VbamboeB Ja pretensji nie mam, ba uważam że on opozycji też robi na rękę, bo na sztandarach dalej będzie mogło być że przeszkadza też długopis pis.

0

@mariogbch Ten klub od lat gnił od góry do dołu i tak szybko się nie wyczyści tej stajni augiasza. Ludzie my nawet pedofila w LM mieliśmy.

1

@semafor Pomijam temat odzyskania formy bo to chyba jedno z najtrudniejszych pytań mając zawodnika w tym wieku.

Co do sprzedaży to nie wiem czy jakiekolwiek kwoty się odzyska na pewno było by fajnie, ale samo zejście z jego pensji która jeśli dobrze pamiętam ma rosnąć było by oddechem dla klubu.

4

@Katalonbar Obaj są z realu coś ci umkneło.

0

@Joe_Barbaro Nie bo nie widzę progresu, wciąż ratują nas indywidualne zrywy. A nawet jeśli chodzi o presing to jest regres.

0

@tomek8756 Kurde nigdy nie słyszałem o myśleniu sztafetowym, człowiek cały czas tą nowo mowę poznaje.

0

@krol211 ale wiesz że on tu jest w redakcji :)

0

@Bartek1817 Pedri i Gavi lepsi od Xaviego i Iniesty przynajmniej jeszcze niedawno tak tu pisali :)

0

@Krzysztof1987 A podanie do Lewego od gundo to nie było prostopadłe?

0

@Firestone To coś kiepsko z pamięcią tamta Barcelona grała lepszy futbol, na pewno intensywniejszy.

0

@kanver_ A gundo to co mu zagrał?

0

@tomek8756 O co chodzi z tą attempted :) fanem nie jestem ale ma trochę za dużo ról by tak ją określać.

0

@dafik85 Nie ważne kto co mówi, ważne kto tłumaczy ;)

2

@hayek Akurat kilka dni temu widziałem wywiad z profesorem zajmującym się tym tematem i powiedział coś takiego: Dziesięć lat temu mówiłem swoim studentom że jedno na trzysta dzieci rodzi się w Polsce z autyzmem, obecnie to jedno na trzydzieści. Czy te liczby które przywołał są prawdziwe nie mam pojęcia ale działają na wyobraźnię.

1

@Criss18Barca Nie, nie zgodzę się bo ta koalicja to koniec psl, oni w gruncie rzeczy walczą o podobny elektorat, mają w sumie podobny światopogląd więc przy koalicji PIS połyka psl jak to robiła z wszystkimi swoimi koalicjantami, a tak przebrzedli "ludowcy" mogą sobie udawać rozsądniejszą opcję dla wyborców.

0

@LS A on twierdził że jest nauczycielem :)

1

@Eric_Abidal_22 Ok dzieki, czyli w sumie to wprowadzano mnie w błąd bo uszkodzenie osłony to nie zniszczenie dzieł, byłem przekonany że jakieś dzieła zniszczyli, oczywiście nie pochwalam i tak powinni się nie wypłacić do końca życia, aż zacząłem szukać czemu akurat dzieła sztuki.

2

@DonCarletto @Kidd Może to nasz legendarny "prędzej zostanę kanarem niż ney nie wróci w 2022"

0

@tomek8756 Trochę nie rozumiem jak to działa, przecież te dzieła są ubezpieczone na setki milionów, jak ci ludzie radzą sobie potem z ubezpieczycielem?

No i muzea też trochę wolno reagują na tych pomyleńców.

0

@Kgorecki2500 Łap tu jak to interpretuje prezydent :) W myśl art. 154 Konstytucji, Prezydent desygnuje Prezesa Rady Ministrów. Jest to zazwyczaj osoba wskazana przez większość parlamentarną.
https://www.prezydent.pl/prezydent/kompetencje/desygnowanie-i-powolywanie-premiera-i-rady-ministrow

Jak znajdę wywiaz z tym konstytucjonalistą to podam artykuł na jaki się powoływał.

Co do zenka to prezydenta obowiązują jeszcze inne artykuły konstytucji na przykład ten a punk 2 podaje w formie żartu
Art. 126.

1. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.

2. Prezydent Rzeczypospolitej czuwa nad przestrzeganiem Konstytucji, stoi na straży suwerenności i bezpieczeństwa państwa oraz nienaruszalności i niepodzielności jego terytorium.

Jak wskazanie zenka ma się do bycia gwarantem ciągłości władzy? No właśnie, wyskoczenie z jednym artykułem nie zamyka sprawy jak to próbujesz udowodnić bo powołując się na to co piszesz to może i ten zenek się broni tylko ze i sama strona prezydenta inaczej ten artykuł interpretuje(zaraz pewnie zniknie) a i reszta konstytucji nie bardzo tego zenka legitymizuje.

1

@OBSERWATOR2021 No nie wiem czy jest w polsce polityk z opozycji który choć w 10 % poniżył dudę czy urząd prezydenta jak jaro kaczyński.

0

@VbamboeB Duda postąpił sprytnie jak na niego bo opozycja którą wywołujesz miała w piątek tą umowę przedstawić.

0

@Kinginiesta Mati ma chyba za dużo "biznesów" na boku rozkręconych i boi się że mu przepadną.

0

@Kgorecki2500 No poszukam bo ten przepis był cytowany, nie bez przyczyny wszystkie pisiory powołują się na dobre zwyczaje :O a nie na konstytucję .

0

@Kgorecki2500 A skąd wiesz jakie on ma ambicje? Decyzją pokazał że raczej marzy mu się przejęcie władzy po jarozbawie więc nie wypina się na swoje środowisko dwa pinokio leci i traci już resztki poparcia a te miał już wyjątkowo słabe w partii.

Żadnych papierów od jaro zbigniewa zero i bezkręgowca gowina nie chciał. Przypadek, nie sądzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?