0

@sokot Powinno być ale był bartomeu, a wybitnych graczy zastępowano i zastępjemy zawodnikami średnimi więc to powinno jest niezbyt trafne.

0

@dafik85 RobertO jest lepszy bo ma O jak olśniewający.

0

@sokot I zadowala cię dominacja ligi i europrzekopy w żenującym stylu z messim w składzie, ba ile razy Messi ratował ev. pan cantery też pięknie zarządzał młodymi :)

0

@Slazzy Rozumiem że nie masz plecaka skoro pytasz :) Teraz nie wiem jak jest ale dawniej mało kogo interesował co chcesz, ale jako że rzeszów to nie wawa czy kraków to może się uda, albo ich szantażuj że tam albo cywil ;)

0

@sokot No zwolnili a czy wyniki były kosmiczne to dyskusyjna teza.

0

@Cvzx Czyli jak zwykle dużo potrzebujemy, coś za często mamy te kluczowe braki co gorsza nawet wydawało by się wysokiej jakości gracze nie ratują nas jak powinni.

0

@Commando Ciekaw jestem co się stało z młodym wygląda na ugłaskanego tylko kto jest tego winny.

0

@Messibestplayerintheworld Dawniej był płacz że reprezentacja wybijała nas z rytmu teraz takie smutne czasy nastały.

0

@pt9 No to musisz się poświęcić i poszukać dokładnie co wymyślił Johan i od kogo się uczył.

0

@Messibestplayerintheworld Dzieciak ugłaskany ciekawe przez kogo.

1

O widzę że kounde dziś naładowany. Ach ci francuscy stoperzy z Sevilli :)

0

@pt9 Jakie pedalskie granie wymyślił Johan?

0

@Faro Nie po trzeciej kolejce napisałeś jaki to nie fantastyczny transfer, czyli to samo za co wyśmiewasz innych.

0

@Arkon W jakie ekstremum? Na wybory całkowicie złagodzili narrację i spokornieli, by właśnie przebić szklany sufit i walczyć o więcej. Jak widać im się nie udało. O tym mówił jkm i sośnierz.

0

@Arkon Ja również nie oglądałem choć raczej z racji wieku nie oglądałem regularnie bo wiadomo ze widziałem z 2-3 odcinki. Humor nie dla mnie a i ten serial trochę chyba niekonsekwentny.

0

@Faro A ty ekspercie przypomnij nam co pisałeś o oriolu :O

1

@michalgajdek A jednak jest sporo osób które te zwycięstwa bolą, one też są jak te ostatnie zasługą układów a nie tego co się dzieje na boisku.

0

@PatrychoO No patrząc na dotychczasowe udziały kobiet w wyborach i ostatnie wybory to ta narracja jest jak najbardziej do wybronienia. A płaczu o liderów nie rozumiem.

0

@Lucerfi Ciągle pojawiają się takie głosy jak twoje, ba ludzie którzy są przedstawiani jako ojcowie narodu podobne zarzuty słyszeli od starszych pokoleń.

0

@Emhyr Ostatnim graczem który na nie swojej ulubionej pozycji grał wybitnie to był Rafa Marquez i to wszystko mówi o tych uniwersalnych kopaczach w Barcelonie(no może jeszcze epizod Abidala na ŚO).
Najśmieszniejsze jest to że on akurat nie miał w papierach że może być DP tylko poratował drużynę w ciężkich czasach.

0

@tomek8756 Bardzo dobry, choć ja nie lubię takich dziennikarzy bez wyrazu i tych którzy ukrywają jakie są ich poglądy.

0

@Kgorecki2500 No ma. Lubię moje rączki ale dałbym sobie jedną uciąć w zakładzie że w Niemczech nie mają drugiego budżetu jaki zaserwował nam pisowski rząd. Czyli dużo łatwiej im zarysować plan na przyszłość.

Zresztą już kilka osób streściło że nie do końca im to wypełnianie tych precyzyjnych planów wychodzi :)

1

@Volk A czemu rozwali system? LL trochę upadła ale akurat dla ofensywnych graczy wcale nie jest taka łatwiutka.

0

@lntrowertyk A to każdy trener musi mieć charyzmę na tym kosmicznym poziomie, a piękne przemowy to wyglądają fajnie jak drużyna wygrywa, wielokrotnie dużo lepsze nie są upubliczniane po przekopie.

1

@barcanawieki Ja mogę to samo napisać o caritas, sąsiadka latami ich wspierała a jak się zdrowie posypało i napisała żeby pomogli jak dobrze pamiętam chciała balkon do chodzenia to jej odpisali że no nie ich sprawa.

2

@tomek8756 Glapaiński to by pięknie siedział w tym 1670.

0

No to było wiadome, jednym z minusów transferu lewego dla mnie było to że atmosfera z repry będzie na niego rzutowała i rzutuje. Wielu kibiców z LR nie interesuje się zbytnio wkładem innych zawodników Barcy w swoje reprezentacje a nawet jeśli to nie ma to takiego ciężaru.

Ale Robert jest gwiazdą tego zespołu i cięgi i tak zbierać będzie.

0

@Kgorecki2500 Ale ja ani nie bronię konfy ni atakuję, rozumiem też odpowiedź że skoro im się żaden kandydat nie podobał i przeciw każdemu głosowali, a to oznacza że okazali brak szacunku dla dużo większej liczby wyborców niż 1,5 miliona bo ponad 17 mln. Rozumiem też wątpliwości że ktoś kto olewa posiedzenia i głosowania marnym jest kandydatem na marszałka.

0

@Kgorecki2500 Przeszkadza im witek, zresztą to byłby absurd jak najmiększa partia nie miała by wicemarszałka porównanie tego do konfy to abstrakcja. Co do konfy to lewaczka powiedziała że poprzednio konfa każdego kandydata olewała, więc jakby ktoś chciał im zrobić tak jak oni robili innym to nie będą mieli posadki no i kolejna słauszna uwaga jeśli jest prawdziwa bosak należał do 20 najczęściej nieobecnych posłów jak ktoś taki ma być wicemarszałkiem ;O

0

@BorzyKrzys Czyli liczby o jakich nasi mogą pomarzyć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?