0

@Piotr777 I słusznie ze jadą, po przechodniach też trzeba, ale to policja zawaliła ta na całej długości.

1

@Trojanek23 No jeśli odpowiedzią na zmieniającą się geopolitykę jest napaść na inny kraj to twoje tłumaczenie jest iście wybitne tak to wszystko wina złego zachodu i rosja musiała iść mordować łupić i palić.

1

@PatrychoO Les Misérables. Nędznicy

0

@Sysia11 A on potrzebuje tych 40 goli żeby wygrać bo ja uważam ze nie, Echeverri tak od razu mu cztery trzeba dać.

4

@Kuba_1 Czyli chciał pewnie koszulkę i zdjęcie......

0

@Rewolucja123 Ocho kto by się spodziewał....

0

@Veysel No przy jego pensji to nawet ochłapy nie bolą.

0

@Emhyr Dla mnie to elektryk i był nim nawet w super formie i chyba nigdy nie będzie czołowym ŚO na świecie.

0

@Stinger_ No to ciekawe czy łykną pierwsze miejsce, niby obecna średnia ich do tego upoważnia jak i kolejne zmiany w rozgrywkach, ale czy zdrowia wystarczy i czy utrzymają formę już nawet nie jako trzydzydziesto latkowie ale nawet poniże, bo te zmiany w LM ale też innych rozgrywkach to miecz obosieczny.

1

@Szklaner No jakby miał wyprowadzenie piłki i technikę Pique to zaiste byłby idealnym obrońcą, szkoda tylko że ma zdrowie późnego Puyola :(

0

@Murazor Tylko czy oni się tym przejmują? Rządy ukraińskie od 30 lat robią polskie w konia a ci wciąż wyciagają do nich rączkę na zgodę.

1

@MysticCat A ty pielęgniarek.

3

No napastnik majacy taki styl gry nie może bawić się w skrzydłowego albo w ofensywnego pomocnika, tym bardziej że forma słaba. Niech robi to co wyniosło go na szczyt.

0

@MysticCat Oczywiście.

1

@Worny Sercem Rivaldo, rozum Messi choć młodym Busquetsem też bym nie pogardził.

2

@mekston No ja nie wiem czy to można nazwać pociągnięciem, wrzucił ich na plery i taszczył niczym syzyf, bez niego ta repra nie była by w stanie nawet połowy końcowego rezultatu osiągnąć, ale trzeba im przyznać że dobrze to było ułożone i liczy się efekt.
Żadna z powyższych reprezentacji nie była tak uzależniona od jednego zawodnika.

0

@MOLESTA O ile ogólnie się zgadzam to trzeba pamiętać że posłowie są w komisjach i mają też inne zobowiązania, z bólem przychodzi mi bronienie tych cyrkowców.

3

@MysticCat Czyli bzdury piszesz że masz bardziej odpowiedzialne zajęcie, ba to podchodzi pod bzdurę roku.

0

@tbas Jak dla mnie kounde elektryczny jest zawsze , tylko raz mnie innym razem bardziej.

0

@brd42 no jak reprezentant Brazylii nie grał by lepiej od 16 latka to dopiero były by jaja.

0

@LukaszFan Proste narzekasz na tych grających i dopominasz się o zmiany akcentując niezastąpionym "gorzej już nie będzie" a to nie prawda....

0

@Matt_i1992 No jak polowa składu ma problemy z przyjęciem piłki to może i dobrze że tak nie próbują grać :)

4

Czyli znów indywidualny zryw a drużynowo tragikomedia. Daleko tak się zajechać nie da.

0

@Cygan BRC No dobrze jakby wyciągnęli wnioski z własnych błędów ziobro nigdy nie powinien być w polityce a oni mu trybunał stanu odpuścili.

8

@John_Doe Wprowadźmy podatek kościelny jak w Niemczech, zaraz zobaczymy ile na prawdę jest wierzących.

0

@Kgorecki2500 To dość zabawne bo pamiętam jak w PN gość przedstawiał kandydatury i powiedział że ona ma najmniejsze szanse :)

0

@PatrykBarca Na przykład Pedriego dawał mu minuty mimo iż był Coutinho, a później to brazol był jego zmiennikiem Balde dostał minuty choć można było bestię posłać na LO, Moriba czy Gavi też nie łapali minut za free na ławce siedział potężny ulubieniec LR Riki TIKI

1

@Faro A jakich to młodzieńców nam EV ograł, tylko realnie proszę nie wymuszone ruchy?

1

@RosjaninBut Gościu od połowy lat 90 wciąż straszyli, to ze ty tego nie wiesz to nie moja wina.

Napaść na Ukrainę a napaść na kraje Nato to kolosalna różnica, już pomijam podejście społeczeństw ale militarny potencjał to inna bajka, jak chcesz tu siać ferment i powtarzać mądrości tych ekspertów od wojen co w wojsku nie byli a jak usłyszeli o mobilizacji to obsrali majty to twoja sprawa mnie to zwyczajnie śmieszy.

Ale co te pół miliona miało mi uświadomić? Powtarzając te brednie tylko mnie utwierdzasz w przekonaniu że tylko zgrywasz znawcę powtarzając jak papuga po gościach którzy żyją żeby straszyć bo z tego żyją.

może więcej o piłce......

0

@Rastafarnianin Jeszcze Pele powinien mieć nie dla matematyki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?