0

@MesQueUnClub96 0.11. - Sejm udzielił wotum zaufania rządowi Marcinkiewicza.



Za wotum zaufania głosowało 272 posłów przeciw było 187, nikt nie wstrzymał się od głosu. Większość bezwzględna niezbędna do przyjęcia wotum wynosiła 230. Rząd poparły PiS, Samoobrona, LPR i PSL, przeciwko głosowały PO i SLD.

0

@Kgorecki2500 Ma obowiązek wskazania premiera ze zdolnością do utworzenia rządu i obecnie udaje wraz z pisem że oni taką zdolność mają.

0

@Kgorecki2500 Prezydent nie ma prawa by domagać się żadnej umowy, do wybronienia ale to raczej szukając innych pobudek.

1

@Stinger_ No jeśli zadowala go scheda po jarozbawie to takie wystawienie pinokia to dwie pieczenie na jednym ogniu.

1

@MesQueUnClub96 Zawsze, tylko że zawsze miał też zdolności koalicyjne.

0

@Kuba_1 Bellerin się kłania.

0

@insp1re No w ue to oni od dawna nic nie mogli, raczej tylko ryczeć i się oburząć choć potem i tak głosowali za :)

0

@Emhyr Akurat odejście neya pozwoliło barto pomieszać w księgach, ba jakb to dobrze rozegrał to ta kwota by lkub podratowała poważnie ale on potem tą kasę przepierdzielił .

0

@Emhyr Obroni się dla niego, nie wyznaczenie nikogo z pis może oznaczać dla niego spadki poparcia w tym elektoracie jeśli planuje przejąć schedę po jarku, do tego wyznaczenie pinokia osłabi jego pozycję w pisie która i tak jest słaba. Ale jak ma większe aspiracje(tylko jakim prawem ) to bez poparcia nowego rządu tuska żadnej fajnej fuchy nie dostanie w europie.

0

@Kinginiesta Pełno jest takich spraw że właśnie wracają, ile przestępstw wykryto dzięki absurdalnym decyzjom przestęców.

1

@TR3YWAY No miał super start ale im dalej w las tym było gorzej.

No jak go porównasz do magików to możesz tak pisać , tyle że Lewy grał w Bayernie który grał w piłkę na poziomie o którym Barcelona w ostatnich czasach może pomarzyć, więc w obecnej nawet jeśli jest już słabszy też da radę, ja też wolę inny typ napadziorów ale bez przesady.

@DonCarletto No ja wolał bym Luuka na rezerwe zwłaszcza że był okres gdy graliśmy wrzutkolonę :(

0

Ja utknąłem w pętli, narzekam że rozwój drużynowy jest nijaki(bo w pewnych aspektach jest progres a w innych regres) i wygrywamy indywidualnymi zrywami, po czym przychodzi mecz i czekam na te indywidualne zrywy bo punkty też ciułać trzeba.

1

@Sysia11 To raczej Raul był piłkarzem z klasą tak jak obecnie takim jest kross czy modrić, ale tam zawsze pierwsze skrzypce grali czy to piłkarze czy w zarządzie ludzie w dupe lepsi którzy innych mieli za nic.

0

@Sysia11 To stara musisz być że pamiętasz jaki był Real przed drugą wojną.

0

@Sysia11 No to radzę popatrzeć szerzej bo wciąż było jaki to real Słaby a w 6 lat dołożył 3 w tym czasie potężne MC dołożyło 1. A im okres dłuższy tym gorzej dla potężnego MC a lepiej dla słabego realu.

0

@Sysia11 Ciągle czytam te mądrości a potem w Madrycie nowy puchar w gablocie.

4

@tomek8756 No i co z tego że stano powie swoją "prawdę", to dalej słowo przeciw słowu ach ci celebryci.

0

@Kazragore Ogólnie to akurat najgorsze warunki mają w Polsacie :)

1

@Rewolucja123 Chroń nas chaosie przed takimi cudami jakie proponujesz, to już w ogóle szkoda oglądać mecze bo to będzie męczenie buły na potęgę.

Kontrolowanie meczu no właśnie, ale oprócz tego że niektórzy chcą mieć frajdę z oglądania to jeszcze fajnie było by te punkty ciułać, masz 9 gości w polu z indolencją strzelecką i Roberta z ogromnymi problemami, przecież to jest jak wypisanie się z walki o mistrza.

0

@Roobo To nie szczekanie to wycie z bólu.

1

@Zbyszard @Majczel97 @Hajny No nie wiem czy to by wypaliło coraz więcej trenerów którzy pamieta stare czasy narzeka że materiał inny.

Suszarka od AF skończyła by się depresją albo buntem agentów.

0

@hayek Nie no nie zapominaj że do sejmu wprowadziły takich śmieci jak mejza.

0

@Faro No z twojego Ansu robiła większą i jakoś nie pamiętam byś nad tym ubolewał.

0

@Robert1603 Oj tak piąty trener na utrzymaniu to było by coś :)

0

@Kgorecki2500 No akurat to lekarze ministrowie tak słabo dbali o pacjentów a koncentrowali sie na kolegaach po fachu, kaczor ziobro i duda niby są po prawie a deptają konstytucję jak mogą.

Ministrem może być ktokolwiek byle by miał dobrych doradców, ba mocna persona w partii z dobrymi doradcami zrobi o wiele więcej niż polityk ekspert z czwartego rzędu.

0

@Popitek12 A nie nestor ze stanów? @kamyk_23

0

@Pawlak1992 Zabrakło jeszcze jednej cechy skoro wymieniasz dwie, klasy coś co miał również don Andres.

A tu mój ulubiony jeśli chodzi o Pique który opisał ich charaktery w formie anegdoty:

[Pewnego razu w przerwie meczu gdy ktoś lezał na noszach, a Puyol na mnie krzyczał. Powiedziałem mu "uspokój się jest 4:0", na co on "to co? Skup się znam cię." Umierałem ze śmiechu.]

Co do ustawiania to chyba przychylę się do zdania wielu trenerów którzy coraz częściej o tym przebąkują że mamy już inny materiał i nie ma co porównywać tego do początku tego wieku, suszarka od AF to była by abstrakcja dla większości gwiazdek.

0

@P33ck Akurat on ma pretencje do Messiego od dawna, od tak dawna że nie pamiętam już o co chodziło.

1

@Ptasior Wyszkoleniem w czym? Bo jak w survialu to ok choć czy można to nazwać wyszkoleniem? Ale na pewno szary szeregowy nie ma cv pełnego szkoleń. Tym bardziej że w wojsku długo był zaopatrzeniowcem, układanie kartonów mało ma się do ukrywania chyba że chodzi o ukrywanie się od pracy w wojsku no to w takim razie go nie złapią :)

0

@Stinger_ No Mbappe będzie miał trudno jak dlaej będzie się kisił w L1 za to reprezetację ma przepotężną, Haaland no sporo zależy jak długo Pep będzie siedział w MC, ciężko uwierzyć by ktoś przytulił złotą gałę w sezonie w którym niema wielkich imprez bez LM a pep miał z LM ogromne problemy a hohland nie jest zawodnikiem który czaruje grą więc jego wynik strzelecki musiał by być ogromny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?