0

@pax Wydaje mi się że jeśli Cancelo wypominamy 23 straty to jednak nawet przy najlepszym powinno się odnotować że on miał jeszcze wiecej.

1

@Remi70 Chcesz żeby ten furiat mu w odwecie nogi pourywał.

0

0

@Danny Gaucho A ile ma nejmar bo wedle tego co podajesz to rzeczywiście jest od Luuka gorszy.

1

@Aragorn33 Dziękuję za wyjaśnienie.

0

@Aragorn33 Jakim sposobem to tak szybko się potoczyło w sądzie?

2

@BartqRKO Ja Barcy z neyem nie nazwał bym już Barcy tiki-taka taką była ta Guardioli.

0

@barteq Mówiła u gozdyry że to ja nie rusza bo ma taki poziom pewności siebie że janusz ją tymi słowami(o odebraniu praw wyborczych) nie obraża :)

0

@norbi77 O kurdę myślałem że się pierdo.... i mówi o ukrainie a tu takie jaja....

0

@Davvd Bo reszta zajmuje się organizowaniem kolejnych kontraktów by klubom było lżej a nie polityką.

0

@koziar No reżyserka mówiła też że artyści odpowiedzialni za malowanie byli z wielu krajów więc tym bardziej polski.

0

@Kamilos84 No to niezły patronat widze go tak samo długoterminowo jak przyjaźń z węgrami i ukrainą że pominę mniejsze "przyjaźnie" pisiorków

0

@Kgorecki2500 i to przeklęte "Kończ waść, wstydu oszczędź" którego połowa ludzi nie rozumie :)

0

@MadafakinGuy Ale to gadkapo latach , akurat Semedo był jednym z najciekawszych PO a wielu mówił że to piłkarz z wielkim potencjałem na największe kluby.

Równie dobrze cancelo mołg popaść w konflikty w Barcelonie jak to ma w zwyczaju.

0

@Kgorecki2500 No to przypomnij sobie te prezydenckie jak pojawiają się pytania niekonwencjonalne na które nie wykuł odpowiedzi na blachę to jest średnio, ale tak jak jest przygotowany to jest mało polityków którzy by go zagięli.

0

@Barcasub Bojan Krkic setkę osiągął 09. 2009 jak miał 19 lat, 2 miesiące i 24 dni

Gavi jest z 5 sierpnia więc są bardzo blisko ale nie chce mi się dokładnie sprawdzać ile ma spotkań na liczniku bo transfermarkt może się mylić a podaje że Gavi ma 103 mecze zagrane.

A sprawdziłęm Gavi pierwszy https://www.fcbarcelona.com/en/football/first-team/news/3647941/gavi-makes-100th-appearance-for-fc-barcelona/featured

0

@TR3YWAY Jak to nie on ten ślub będzie udzielał, choć nie wiem czy w sutannie można wyglądać jak szef....

0

@Kazragore Jest że byli długo w związku nieformalnym więc ktoś źle przetłumaczył albo zapewne podkręcił by lepiej się przedawało.

0

@Xpert77 lepiej tak niż liczyć na resztę drużyny bo im strzelanie przychodzi w ogromnych bólach

0

@pioz123 Hola hola skoro piszesz że ona na bank widziała drugie skoro widziała pierwsze, to tym bardziej drugi kierowca widział pierwszy pojazd który stoi zaraz za pasami więc gdzie jechał? Czy to fan parkowania na pasach?

Porównuję b znam mnóstwo kierowców tirów i spotkanie z nimi kończy się dla osobówki równie tragicznie.

1

@pioz123 A autem też się rozglądasz zawsze na skrzyżowaniu mając zielone czy zatrzymujesz się i zerkasz na boki?

0

@tristan87 Czy ja wiem na 88 procent posiadania oddali tylko trzy strzały, no szału tu nie ma, choć pochwalić trzeba że wszystkie celne i padły dwa gole.

0

@AlphaNumeric Xavi o jednym mówił w wywiadzie ale teraz sobie nie przypomnę nazwiska to o tyle inne od tych zwyczajowych porównywanek było że to było konkretne pytanie o największy talent jaki widział.

1

@domin682 NIe wiem ale jednego jestem pewien, nasz hymn jest dziwaczny te nawiązania do innych krajów czy obcokrajowców, to chyba dlatego jesteśmy takimi włóczykijami :)

1

@kubix05 No ja mam z nim problem piszesz kompozytor i autor tekstów, ale właśnie największych hitów był tylko wykonawcą, a co do bycia frontmanem to ogólnie może i tak ale jak perfekt te największe hity nagrywał to był nim hołdys.

0

@Emhyr No miał być królem życia i być pierwszy na PS a tu flastart i zawieszeniei jeszcze ten dzieciak się napatoczył, właściwie to ciekawe kto jest w hierarchi wyżej bo świetna postawa na LS też brazolowi komplikuje sprawy.

5

@Rewolucja123 Ale za dużo tu tego gdybania, tym bardziej że jeśli ten fati rzeczywiście się odbuduje to nie oznacza że po powrocie w Barcy będzie grał dobrze.

1

@P33ck Nawałka jak się nie mylę bo na kadrę zerkam z boku był na euro z Leo benchakerem już samo to daje mu dużo więcej w kontekście repry niż dotychczasowe osiągnięcia probierza.

2

Kurski....... wróć ;)

2

@Xpert77 Jupp Heynckes mało obrywał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?