Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 Nie no w topce musi być sondtrack nieśmiertelnego.
0
@Faro Opluły, obrzydliwe ? Przesadzasz, i nawet ty ostatnio już nie komentowałeś jego występu sprawdzałem nikt o fatim tego dnia nie pisał na LR, może to niesprawiedliwe i smutne ale mało kto się nim już nawet nie jara a interesuje, Barcelonismo ma nowe zabawki.
0
@BartqRKOJakby tak to zestawić że w 97 większość dzieciaków była mobilna a obecnie są przyspawani do telefonów to te spadki wyników nie są dla mnie aż tak szokujące.
0
@Darek_Maruszczak To w formie żartu bo jednak od redaktorów należy wymagać pewnej wstrzemięźliwości a tu było pompowanie teraz cisza @kakawek no pewnie że mogą mieć inne zdania, ale to były akcje jak 12 latka bo gość który odbił się od średnich klubów zagrał niezłe 4-5 spotkań tylko że ponad połowa to były sparingi a gość smarował posty o niesamowitym transferze o spłacaniu się i tego typu odloty, a tu im dalej w las tym gorzej i nie wcale mnie to nie cieszy bo właściwie tylko on jest prawdziwym DP a reszta tylko może grać na DP z tym ze już wiemy że na przykład FdJ może i może tam grać ale niezbyt dobrze mu to wychodzi.
0
Nieładnie, bo to pewien wasz redaktor tu pompował w kosmos oriola po dwóch kolejkach :O
0
@Faro Przecież próbowali i za każdym razem zawodził chyba ze chcesz cały sezon grać w 10 i wierzyć że było warto.
0
@pt9 Nie, dziki zachód.
0
@Rewolucja123 Nie zgodzę się każda szatnia ma swoich liderów o oni odpowiadają za mental drużyny tym bardziej mając tylu dzieciaków.
1
@DonCarletto Pinto w klasyku w cdr z 2014 38 lat 5 miechów 8 dni
0
@TheNekro94 No mówi to o czym tu kilka razy pisałem, ale dodał bym też kilka innych czynników które były cegiełkami tej porażki.
0
@AlwaysBlaugrana Ale to wróżenie z fusów bo jakby on byli zdrowi to fermin by nie grał, i może któryś z nich walnął by mega wielbłąda.
0
@Criss18Barca A skąd to przekonanie? To właśnie wojna pozwoliła pislamistom na poruszanie pewnych wątków które poruszać chcieli.
Duda to taki lider jak SR na boisku, jakby znów nie wojna to byłby tam gdzie jego miejsce na uboczu.
Opozycja totalitarna o kurde a co w nich jest totalitarnego?
0
@preemo Wielu trenerów już się wypowiadało że taka suszarka niewiele by dała.
3
@PatrychoO Paulinho czy vidal mieli łatwiej bo wchodzili jako nowość do ligi zwłaszcza Brazol, orila wszyscy mają już rozpracowanego.
0
@Emhyr @FcPortoFan1999 tylko oczywiście to COPA DEL REY
4
@FcPortoFan1999 @Emhyr Pinto w klasyku z 2014 38 lat 5 miechów 8 dni
0
@Emhyr No może to wina zdjęcia ale ona na 18 tu nie wygląda.
2
@fart Ale co redaktorek się nachwalił po trzech kolejkach to jego :)
0
@LaLigaPD Kross i same mendy.
1
@AFA90 A Hugo dos Santos Aveiro to gdzie się pytam...
0
@Commando No byli szkoda że wielkich stawiają na równi z nikczemnikami, akurat kraje z innymi religiami nie radzą sobie źle że brak kościoła miałby zwiastować upadek moralny, bo o ten upadek to księża sami dbają.
3
@Tomo1989 Nie stoi za nimi rosja tylko rosja ustawia się jako strona mediacyjna jak to robią od 100 lat.
0
@marcin62 Od patusów i klaunów gorsi są tylko politycy :)
0
@tomek8756 Mnie bardziej zszokowało jak wypominał że ludzie nie głosują z wdzięczności, oj jareczek stracił czucie w temacie coś w czymś kiedyś był najlepszy w polsce.
0
@urbipl Nie no jak on im nie będzie robił pod górkę to i oni mu krzywdy nie zrobią, tylko co jest jego celem fucha w europie fundacja w USA tu były poważne plotki na ten temat, czy właśnie scheda po kaczyńskim, tylko że w pisie jest przynajmniej pół tuzina osób które uważają że mają charyzmę i sprawczość by tą schedę przejąć, a są nijakie i czekam niecierpliwością na te igrzyska śmierci.
1
@Cotutajsiedzieje Przecież to fanboye messiego latami dyskredytowali MŚ ależ wy się pięknie weryfikujecie po czasie.
0
@urbipl Coś tu miesza, tak prezydent ma pierwszeństwo ale jak np morawieckiemu nie uda się, to premiera wybiera parlament a nie prezydent.
No i czy ad pójdzie na wojnę z tuskiem, jak marzy o jakiejś posadzce w europie czy fundacji to bez poparcia rządu wyląduje w zamrażarce na min 2,5 roku w gorszym przypadku na 6,5 roku a wtedy będą ciężary tym bardziej jak kaczyński nie odejdzie na emeryturę a andrzej nie będzie jego faworytem.
0
@tbas Jak im ktoś wypomniał że jeżdżą niemieckimi limuzynami to była kontra ze to czeskie :)
0
@Zoker Mnie działa ale z AdBlockiem +
1
@tomek8756 To właśnie przykład słabego państwa gdzie instytucje państwowe są silne wobec słabych i bezsilne wobec silnych.