Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krzywy No jedzie ale kadra nie gra we wtorek, jak na razie terminarz jest spoko dla młodego.
@KaroLOCO Xavi grał na 4 pomocników by odciążyć Busquetsa, skorzystał również FdJ no i LS też nie dawali powodów by grać.
0
@BARCA1899Messi Zaraz przerwa reprezentacyjna nikogo nie zajedzie.
0
@Striker Tak ale atletico go nam nie odda na stałe wypchną go byle barcy nie wzmacniać.
0
@Joe_Barbaro Wyjście z grupy, młodzi w ogóle w LM nie mają doświadczenia ani obycia i wyżej mamy pieluszki w LM wszystko ponad 1/8 to już świetny wynik.
0
@kkbarca Jak będzie grał dobrze to kotletico nigdy nam go nie sprzeda chyba że za jakieś absurdalne pieniądze a takich na szczęście nie mamy ;)
0
@tomek8756 Dziewoja powinna mu sprzedać z kolana w jajca i brać nogi za pas....
0
@antimadridista76 Bo na setki artykułów o Barcy masz jeden o realu :O
1
@Comentateiro Nie o gole i asysty w cyferkach chodzi a o dużo bardziej kompleksowe statystyki.
Żadnego mitu nie tworzę, i nie ma dwóch takich samych wersji zawodnika. Ogólnie zachwycamy się nieoszlifowanymi diamentami w takim wieku ale to co pokazują to mało do tego co oczekuje się od w miarę ukształtowanych zawodników.
0
@partymaker Fachowiec ale tu robiono z niego jakiegoś boga a takim na pewno nie był.
0
@kynio302 Pojadę klasyczkiem
Wchodzi kukiz do Restauracji.
Pana godność?
Nie mam żadnej.
0
@Comentateiro @Roobo to co pisze @Cvzx Ansu to genialna decyzyjność świetnie ułożona stopa i timing w niczym innym nie był jakimś fenomenem nie był też z wiadomych względów kompletnym zawodnikiem.
Ogólnie to polecam przyjrzeć się dokładnie szerszym cyferkom z fenomenalnego debiutu do którego wszyscy się odnoszą i ostatniego tragicznego sezonu bo możecie się niemiło zaskoczyć.
Powtórzę to co piszę o nim od dawna, to co urywało głowy jak robił mając 16 lat nie budzi takiego wow jak robi to 20 latek, i zawsze o tym trzeba pamiętać, no i to nie tak że jakby nie kontuzje to mamy uber cracka, super talenty mają to do siebie że nie wszystkie się rozwijają zgodnie z oczekiwaniami.
0
@Esteban_ Agenci w klubie 10 dali ansu :)
0
@Rastafarnianin Na szczęście w LM nie ma potężnych rywali wiec może spokojnie nasmarować machinę :)
1
@yoli Większa kasa za wyjście ze słabeuszami niż za pełne stadiony w grupie i nie wyjście z grupy.
1
@Czajniol_FCB W tym tysiącleciu nie było.
0
Elegancka grupa lepiej z takiej wyjść niż weryfikować się z potęgami, wyjście z takiej to nie wstyd a trzecia z rzędu absencja po weryfikacji to była by katastrofa.
0
@pioz123 No jak zostawiasz jeden numer pusty to masz kadrę zmniejszoną o jednego zawodnika. Już pomijam fakt że akurat 10 to powinna zarabiać w Barcelonie.
0
Jak na razie klub i trener fantastyczni ciekaw jestem opinii w czerwcu choć gorące głowy już pewnie w październiku wszystko ocenią.
0
@sonek Na transfer dużo na gwarancje dla LL malutko :)
0
@maroon Nie nie dotyczyła bo masz Pique i Albę.
0
@pioz123 Nie stać nas na to żeby mieć jednego zawodnika mniej w kadrze, chyba że rzeczywiście finansowo nas nie stać i nie zarejestrujemy takiego :)
0
@escarabajo No to oczywiste ale kto mu te kluby wybierał chyba że Gil Martin z pistoletem go odbierał z Portugalii a potem porwał go i wywiózł do Londynu.
0
@Emhyr Bracia toxic....
0
@escarabajo Zerknąłem i jeśli te liczby to gole i asysty o tak bardzo średnio, tylko w portugali zaliczył wiecej niż 10 goli, asysty to samo straszna cienizna i znów tylko raz załapał 10, ten sam sezon co gole jeden wystrzał w Portugalii.
0
@Kamiloza91 Może i szkoda ale na początku po problemach z rehabilitacją jeszcze ostrożniej go wprowadzano i ja uważam że słusznie , sezon się skończył i start był niezły ale im dalej w sezon to on coraz mniej dawał argumentów by mu te minuty dawać.
15 kolejka 62 min
16 kolejka 58 min
17 kolejka *
18 kolejka 90 min
19 kolejka 81 min
Cztery mecze pod rząd *17 kolejka przełożona. Zero wkładu liczbowego.
15 kolejka ocena LR 2 Redakcji 3
16 kolejka ocena 3,5
17 kolejka ocena LR 2 Redakcji 3
18 kolejka ocena LR 2,5 Redakcji 3,5
Jak widać tyłka grą nie urywał.
Jakby to była eurowizja to było by fajnie bo był dobry początek i dobry koniec, ale tak to pusty przelot naznaczony brakiem chęci do grania.
0
@Sulimo A to nie zauważyłeś że w Xavi nie gra czarnymi, wszyscy bielutcy jak śnieg zwłaszcza Balde i Kounde. Syn marnotrawny LR którego tak ukochał sobie Xavi piękny blondwłosy i niebieskooki Ousamane z porcelanową cerą.
2
@Derean Oj tak pięć ostatnich spotkań w 21/22 w dwóch pierwszych dostaje po kwadransie pozostałe trzy to 26,29,33 i już obalone.
22/23 pierwszy mecz w LM z Victorią pierwszy skład 65 minut, pierwsze trzy mecze w LL i w każdym ponad 25 minut jakim cudem z Getafe zaliczył 90 z ławki czy z Gironą 81, albo nie wiesz ile to paręnaście minut albo wciskasz kit.
Ok uważasz że źle go wprowadzano i dostawał za mało minut jestem wstanie to zrozumieć choć się z tym nie zgadzam ale nie kłam że: zawsze, maksymalnie paręnaście i że z ławki.
0
@panczo Ciężko powiedzieć jak nie wiadomo jak będzie wyglądał Felix, jak portugalec nie wypali to słabsza bo to wyjątkowo toksyczny typ.
@Borneo No i miał mnie Fati wyjaśnić w Barcelonie...
0
@Faro O kurde a to dobre, ty chcesz rzeczowych dyskusji....
0
@SkilledHydra16 no to było by niesamowite jakby po takim sezonie ktoś dął nam za niego takie pieniądze, chyba ze mendaz poczaruje.