0

@krzywy No jedzie ale kadra nie gra we wtorek, jak na razie terminarz jest spoko dla młodego.

@KaroLOCO Xavi grał na 4 pomocników by odciążyć Busquetsa, skorzystał również FdJ no i LS też nie dawali powodów by grać.

0

@BARCA1899Messi Zaraz przerwa reprezentacyjna nikogo nie zajedzie.

0

@Striker Tak ale atletico go nam nie odda na stałe wypchną go byle barcy nie wzmacniać.

0

@Joe_Barbaro Wyjście z grupy, młodzi w ogóle w LM nie mają doświadczenia ani obycia i wyżej mamy pieluszki w LM wszystko ponad 1/8 to już świetny wynik.

0

@kkbarca Jak będzie grał dobrze to kotletico nigdy nam go nie sprzeda chyba że za jakieś absurdalne pieniądze a takich na szczęście nie mamy ;)

0

@tomek8756 Dziewoja powinna mu sprzedać z kolana w jajca i brać nogi za pas....

0

@antimadridista76 Bo na setki artykułów o Barcy masz jeden o realu :O

1

@Comentateiro Nie o gole i asysty w cyferkach chodzi a o dużo bardziej kompleksowe statystyki.

Żadnego mitu nie tworzę, i nie ma dwóch takich samych wersji zawodnika. Ogólnie zachwycamy się nieoszlifowanymi diamentami w takim wieku ale to co pokazują to mało do tego co oczekuje się od w miarę ukształtowanych zawodników.

0

@partymaker Fachowiec ale tu robiono z niego jakiegoś boga a takim na pewno nie był.

0

@kynio302 Pojadę klasyczkiem

Wchodzi kukiz do Restauracji.
Pana godność?
Nie mam żadnej.

0

@Comentateiro @Roobo to co pisze @Cvzx Ansu to genialna decyzyjność świetnie ułożona stopa i timing w niczym innym nie był jakimś fenomenem nie był też z wiadomych względów kompletnym zawodnikiem.
Ogólnie to polecam przyjrzeć się dokładnie szerszym cyferkom z fenomenalnego debiutu do którego wszyscy się odnoszą i ostatniego tragicznego sezonu bo możecie się niemiło zaskoczyć.
Powtórzę to co piszę o nim od dawna, to co urywało głowy jak robił mając 16 lat nie budzi takiego wow jak robi to 20 latek, i zawsze o tym trzeba pamiętać, no i to nie tak że jakby nie kontuzje to mamy uber cracka, super talenty mają to do siebie że nie wszystkie się rozwijają zgodnie z oczekiwaniami.

0

@Esteban_ Agenci w klubie 10 dali ansu :)

0

@Rastafarnianin Na szczęście w LM nie ma potężnych rywali wiec może spokojnie nasmarować machinę :)

1

@yoli Większa kasa za wyjście ze słabeuszami niż za pełne stadiony w grupie i nie wyjście z grupy.

1

@Czajniol_FCB W tym tysiącleciu nie było.

0

Elegancka grupa lepiej z takiej wyjść niż weryfikować się z potęgami, wyjście z takiej to nie wstyd a trzecia z rzędu absencja po weryfikacji to była by katastrofa.

0

@pioz123 No jak zostawiasz jeden numer pusty to masz kadrę zmniejszoną o jednego zawodnika. Już pomijam fakt że akurat 10 to powinna zarabiać w Barcelonie.

0

Jak na razie klub i trener fantastyczni ciekaw jestem opinii w czerwcu choć gorące głowy już pewnie w październiku wszystko ocenią.

0

@sonek Na transfer dużo na gwarancje dla LL malutko :)

0

@maroon Nie nie dotyczyła bo masz Pique i Albę.

0

@pioz123 Nie stać nas na to żeby mieć jednego zawodnika mniej w kadrze, chyba że rzeczywiście finansowo nas nie stać i nie zarejestrujemy takiego :)

0

@escarabajo No to oczywiste ale kto mu te kluby wybierał chyba że Gil Martin z pistoletem go odbierał z Portugalii a potem porwał go i wywiózł do Londynu.

0

@Emhyr Bracia toxic....

0

@escarabajo Zerknąłem i jeśli te liczby to gole i asysty o tak bardzo średnio, tylko w portugali zaliczył wiecej niż 10 goli, asysty to samo straszna cienizna i znów tylko raz załapał 10, ten sam sezon co gole jeden wystrzał w Portugalii.

0

@Kamiloza91 Może i szkoda ale na początku po problemach z rehabilitacją jeszcze ostrożniej go wprowadzano i ja uważam że słusznie , sezon się skończył i start był niezły ale im dalej w sezon to on coraz mniej dawał argumentów by mu te minuty dawać.

15 kolejka 62 min
16 kolejka 58 min
17 kolejka *
18 kolejka 90 min
19 kolejka 81 min

Cztery mecze pod rząd *17 kolejka przełożona. Zero wkładu liczbowego.
15 kolejka ocena LR 2 Redakcji 3
16 kolejka ocena 3,5
17 kolejka ocena LR 2 Redakcji 3
18 kolejka ocena LR 2,5 Redakcji 3,5
Jak widać tyłka grą nie urywał.

Jakby to była eurowizja to było by fajnie bo był dobry początek i dobry koniec, ale tak to pusty przelot naznaczony brakiem chęci do grania.

0

@Sulimo A to nie zauważyłeś że w Xavi nie gra czarnymi, wszyscy bielutcy jak śnieg zwłaszcza Balde i Kounde. Syn marnotrawny LR którego tak ukochał sobie Xavi piękny blondwłosy i niebieskooki Ousamane z porcelanową cerą.

2

@Derean Oj tak pięć ostatnich spotkań w 21/22 w dwóch pierwszych dostaje po kwadransie pozostałe trzy to 26,29,33 i już obalone.

22/23 pierwszy mecz w LM z Victorią pierwszy skład 65 minut, pierwsze trzy mecze w LL i w każdym ponad 25 minut jakim cudem z Getafe zaliczył 90 z ławki czy z Gironą 81, albo nie wiesz ile to paręnaście minut albo wciskasz kit.

Ok uważasz że źle go wprowadzano i dostawał za mało minut jestem wstanie to zrozumieć choć się z tym nie zgadzam ale nie kłam że: zawsze, maksymalnie paręnaście i że z ławki.

0

@panczo Ciężko powiedzieć jak nie wiadomo jak będzie wyglądał Felix, jak portugalec nie wypali to słabsza bo to wyjątkowo toksyczny typ.

@Borneo No i miał mnie Fati wyjaśnić w Barcelonie...

0

@Faro O kurde a to dobre, ty chcesz rzeczowych dyskusji....

0

@SkilledHydra16 no to było by niesamowite jakby po takim sezonie ktoś dął nam za niego takie pieniądze, chyba ze mendaz poczaruje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?