0

@th@les Zgodził bym się tylko że w pierwszych meczach takiego cdr dużo łatwiej o urwanie nogi niż na poziomie LL.

0

@fantom102 Akurat świetny początek Oriola mnie nie zdziwi tak samo jak Niemca, tak samo jak nie zdziwi mnie że konic sezonu już tego pierwszego będzie słaby.

0

@korn234 Rozumiem że widziałeś jego dokumentację medyczną i kolano zdrowe jak bobaska.

0

@ikar34 Panie ależ mu teraz wyzwanie zarzuciłeś :)

0

@Barca1922 Czy ja wiem że tylko dla kasy, Xavi go bronił ale z resztą decyzyjnych osób miał kosę i to on w potyczce z nimi jest górą bo zarazy by go próbowali sprzedać.

0

@Fenelon No ja wciąż nie widzę tych pieniędzy, nie wiem ile płacą sponsorzy w takich sytuacjach ale zwarzywszy że reklama na koszulce to właśnie koło tej kwoty to trudno uwierzyć że ktoś tyle zapłaci bo neymar ma tą a nie inną koszulkę.
A koszulki kubki majtki itd to nawet nie jest 5 baniek. Mecze towarzystkie ile ich będzie tu też problem by uciułać 5 baniek.

Ja tych pieniędzy nie widzę może nie doceniam ile by zarobiła marka klubu po transferze i po wykorzystaniu jego wizerunku ale ciężko mi wyobrazić sobie że generuje od tak 50 baniek. A przecież mówimy tylko o koszcie transferu, pitolenie o miłości a przy premii za podpis to będzie kolejka otoczenia, no i jeszcze pensja.

0

@Kinginiesta Gdzie kadra odziedziczona przez Pepa a gdzie Xaviego.

0

@Emhyr No był z nim w szatni a razem z nim sami ułożeni goście a brazol i tak rozrabiał, a teraz jeszcze gorszy wchodzi do szatni gdzie do nikogo nie musi czuć respektu. No nie wiem czy odklejka na pewno pytał Messiego co tam Ney wyrabia.

@Kinginiesta No to Pep nie miał również mocnej jako legenda jak bał się że mu R10 i eto' szatnię rozniosą ;)

5

Bo żaden klub nie ma takiego potencjału technicznego w kadrze, tamta drużyna była pod tym względem wyjątkowa.

0

@Fenelon To w czym on od strony marketingowej zarabia ponad 60 baniek, bo mam nadzieję że nie liczysz na boom koszulkowy, kubkowy i szalikowy.

1

@Luciano99 Kto kojarzy prezesa z MC bo pewnie niewielu, za to wszyscy kojarzą romantyka futbolu a prywatnie tenisistę.

0

@Kinginiesta 1. On był w szatni z Neymarem a ten mimo że był otoczony takimi zawodnikami ze spokojnymi życiami pozaboiskowymi i tak rozrabiał, ale strzelał i asystował wiec mu uchodzióło. Teraz w szatni nikt na neymarze wrażenia nie zrobi a jego charakter jest jeszcze gorszy.

2.Co do ansu to jak dla mnie i Xavi nie rzuci się za nim w ogień a i zarząd potężnie przestrzelił z jego pensją i im też zależy by Fati poleciał.

0

@koziar Jeszcze jakby ten Ansu był marketingowo atrakcyjny a tu nawet na tym polu była katastrofa.

0

Wyczuli piniądz. Ja fanem transferów w styczniu nie jestem chyba teraz miałby chłopak łatwiej.

0

@wojopancer Jeśli del Piero to Dennis Bergkamp Arsenal magiczne zagrania i magiczne gole.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Qba2312 No już zrobili zobaczymy czy potwierdzi klasę w LL.

0

@kodi77 Aż dziw że Messi tak nie umiał, Alba też słynny z gry do tyłu.

0

@hoeniker No i jeden był gwiazdą ligi jest skrzydłowym Brazylijczykiem, a drugi zawiódł w Barcelonie no ale strzelił jednego gola w lidze który wedle ciebie powinien windować cenę

0

@Kluivert_P Tymczasem ja grający a Baldursy IWD i Warcrafta :)

0

@Midast No mogą próbować tym bardziej że wpadnie kilka baniek ze sprzedaży.

Musi a będziesz mieć taki w styczniu. Dlatego nie jestem fanem tego że przyjdzie w styczniu.

4

Fajnie jakby to było dlatego że w niego wierzą i go potrzebują a nie by wyżulić kilka baniek więcej, bo skończy się to źle dla chłopaka.

No i ja fanem przyjść w styczniu nie jestem.

0

@HighestInTheRoom Razem z pensją i premią za podpis to wątpię by klub coś zarobił.

0

@prokofiew No tak na pewno to kiszenie spowoduje że odda Barcy kilka milionów, prawie jak tortury ;O

0

@Kluivert_P Uważasz że "rywalizacja" na takim poziomie nie odbije się na jego dyspozycji?

3

@Faro To jak ma taką słabość to ty jesteś na bank jego ulubionym kibicem.

0

@ObiektywnyKibic121 Jak dalej będzie tyle urazów to niestety ale sporo pogra o ile sam będzie zdrowy

0

@Ptasior Jakby mu nie dali magicznej pensji nie wiadomo za co to teraz było by łatwiej.

0

@Lisek Nie wyleci bo nie można mieć pięciu trenerów niespłaconych :)

1

@Faro No tak bo powinien go na powitanie opluć i kopnąć w dupę, ile ty masz lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?