0

@Bajson Opcji jest zawsze multum łącznie ze zmianami pozycji chyba że masz mniej niż 14 zawodników zdrowych.

No ok i lewy przywołał pepa świetne porównanie, to wiesz co ja ci napiszę że Lewy nasza największa gwiazda drybluje gorzej niż nasza była największa z Argentyny fajnie nie.
Pep może się bawić i dawać szansę bo ma multum klasowych piłkarzy w kadrze i jak wymieni jedno ogniwo w odg to jak tamten nie dostanie sraczki to nie będzie tragedii, Xavi za to cały czas buduje do tego sztab medyczny mu robi wyzwania. Jak masz tak młody skład to jego najpierw zgrywasz rozwijasz i dopiero potem zerkasz na kolejnych młodych.

I co z tym Chadi'm i Nico pewnie że można im było dać szansę ale Xavi tu gra o swoją głowę i to on buduje ten skład i ręczy karierą, większość trenerów jednak wybierze Kessiego ponad Nico i Inigo ponad Chadiego, zwłaszcza jak skład lepisz.

Ten zły Xavi i tak dał więcej szans młodym niż pan kucacz EV który właśnie tym zmarnował szansę jaką powinien dostać Puć, który zamiast grać to tłułał sie między drużynami, już nie wspominając o lucho.

Torre to osobna kwestia i to się tak musiało skończyć właściwie to i tak sporo zagrał.

0

@normasubiektywna Nie no co ty to było niesamowite jak na 16 latka, nikogo tym co wtedy nie porwie bo 16 już dawno nie ma.

0

@Bajson No wedle dziennikarzy może był. ale potem dostał szansę i gra, bardzo podobna sytuacja do Pedriego/
Jakby tak bardzo się uparł i nienawidził młodych to było kilka opcji by na balde nie stawiać.

Ma bardzo dużo do rzeczy że jest tyle młodych, Xavi nie trenuje Celty tylko Barcelonę i musi zapełniać gablotę, pokarz mi drużynę w top 5 under 23 wygrywającą trofea. To nie gra komputerowa a Xavi jak widać mimo bycia legendą nie ma bufora ochronnego że może się bawić w walkę o eliminacje LM.

0

@tbas Byłego zięcia eeeee.....

0

@pt9 No i kim byłby ten rodri dziś jak grzał by ławę.

0

@Soetie Tak porównałem, bo to był kiedyś nieziemski talent. Poważnie.
No dużo bardziej zespół odczół brak Pedriego i Dembele, a wypychanie FdJ jest spokojnie do obrony, zwłaszcza że jego dotychczasowa przygoda w Katalonii to na pewno nie jest jakaś bajka, no i ile mu dało granie Gavim na skrzydle.

0

@Bajson No ale pewnie nie zauważyłeś jego rozwoju, no to jak ci Araujo nie pasuje to Balde. Zresztą pokaż mi drużynę gdzie gra tyle dzieciaków i wygrywa trofea.

0

@KamQiX Nie ale zobaczysz że po wojnie przy odbudowie to niemieckie i francuskie firmy będą tam zarabiać a polsk aznów będzie na boku.

0

@tbas Nie mamy pewnych danych, czy są oferty za ferrana i ansu, jak sie na nie naprawdę zapatrują, jak ze zdrowiem ansu.

0

@szkutnik91 Kogoś by to zdziwiło, przecież to był talent minimum top 3 ostatnich 15 lat.

0

@Ptasior A mnie bawi to porównywanie, Inna skala talentu i już inne drużyny.

0

@tristan87 To ironia czy poważnie piszesz?

0

@sendesara Tylko znamienne jest to że wymieniasz obrońców i pomocników :) No i z tym błyszczeniem też bym się wstrzymał, tyle tylko że już nie przepadają jak dawniej.

1

@xvcWinterSoldier Jako nośnik emocji ok, jako historia to słabiutko to akira wymyślił.

0

@Death_voice Wyślij czaputowiczowi może zmądrzeje/

0

@abram3k Jeszcze mi napisz że Kimmich nie przyjdzie.

0

@Soetie No i tych talentów to były dziesiątki, nie tak dawno pozbyliśmy się wielkiego talentu i kopie teraz w msl.

To klub ma jego dane medyczne jak chcą go oddać to wiele to mówi o jego kolanie.

0

@Bajson A Araujo doskonałym obaleniem tego co piszesz.

4

Mnie tam walka o euro nie boli ale szkoda że nie można tego robić po cichu.

0

@Nowy1103 No a Gavi też zmyślał?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ja tak samo po tym co zrobił Xaviemu który w niego wierzył jak on miałby teraz tu funkcjonować.

4

@sevs Ten sam Xavi który jako lider reprezentacji Hiszpanii wygrał właśnie z Iniestą długo oczekiwany i właściwie drugi tytuł?

I to nie Pep a Aragones zrobił z Xaviego piłkarza wielkiego.

0

@Sc00rwiel Jakby to się sprawdziło to ten transfer nie ma żadnego sensu.

0

Widzę że niestety ten szkodnik znów na salonach.

1

No prawdziwym testem będzie LM, na LL obecnie niewiele trzeba tym bardziej że partnerzy dobrzy.

1

@draxidox Akurat to dość łatwe ich uszeregowanie
od najlepszego do najgorszego
1.Antek mimo iż nie za bardzo pasował
2.Dembele bo przychodził jako młodziak i może schować sie za kontuzjami
3. Wygrywa Coutinho bo był to już ukształtowany gracz o wielkiej renomie a nie dojechał pod żadnym względem.

@Medium Przy Cou też psioczyli tylko że byliśmy w mniejszości.

1

A agent pewnie drugie sto , a żona 200. Laporta to jednak jest niepodrabialny.

0

@Medium No to panienka dużo lepiej sobie poradziła bo spacyfikowała gościa w końcu, a ten który podszedł późnej i uderzył pałką o mur zaraz koło tego uspokojonego to dopiero tytan intelektu.

0

@Emhyr Kiedy w Barcelonie był miesiąc spokoju :)

0

@Chlebek23391 No mnie to raczej ciężko atakować o nieprzychylność Dembele. A co zrobili to nie wiem jego agent to tak dziwny gość że ciężko wyczuć czy to jego zagrywka czy nie.

A tak poza tym to plotki o zainteresowaniu psg Dembele były przed objęciem stanowiska przez Lucho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?