Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DJ1992 No tak bo to wszystko wina Dembele nie drużyny i tego co zaprezentowali w tym dwumeczu.
4
No ma rację szybcy i zwinni zawodnicy po prostu go ominą nikt sam z siebie nie wbiegnie w taki wóz z węglem.
1
@barcelonaLM zawodnik nie może być kontuzjogenny.
1
@paweldunajecfcb Jak dostajesz w polszy to szukasz słabszych zawodników :)
2
@JaroCoach Defensywny pomocnik jest absolutnie kluczowy zwłaszcza jeśli kiedyś mamy grać 4-3-3.
Kimmich
5
@cules100pro Jeszcze tylko brakuje legendarnego "spłaci się z koszulek"
0
@paweldunajecfcb Coś w tym jest dodam od siebie
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fa/Flag_of_the_People%27s_Republic_of_China.svg/240px-Flag_of_the_People%27s_Republic_of_China.svg.png
https://m.media-amazon.com/images/I/417fDijST5L._SX331_BO1,204,203,200_.jpg
0
@Prorokk No to nie kibicuj klubowi z Hiszpanii tylko znajdź sobie kolejny polski.
0
@michal26 Mentalnie może i poszła ale skoro nie mogą tego złożyć to to show niskich lotów. No @domin682 prezes nik to nie powinien szukać nikogo z poza układu tylko wystrzegać się takich promocji politycznych bo zabrania mu tego prawo.
Nie wiem jak to umacnia pozycję konfy, zawłaszczając apolityczne organy? Chyba nikt o zdrowych zmysłach nie wierzy pancernemu marianowi, to gość do cna skorumpowany i sprzedajny.
@michal26 Widzę że raz jesteś nie w temacie bo taki projekt jest w zamrażarce witek, dwa naiwnym jest twierdzenie że oni to robią dla dobra polski czy banaś wierzy w konfę, on tylko i wyłącznie przygotowuje miękkie lądowanie dla synka.
Który po tym jak ogłosił start z list konfy powienien opuścić szeregi nik trochę słabe te standardy zarówno po jego stronie jak i konfy.
banaś nie poszedł do ko bo nikt jego synkowi nie dał by miejsc na listach wyborczych akurat to pytanie ma prostą odpowiedź.
0
@barcelonaLM Słuszny i jest w sejmowej zamrażarce :)
0
@Encore Szkkoda że lista tylko 5 nazwisk chętnie bym zobaczył kolejne miejsca.
A i sprawdzałem poprzednie takie zestawienie FdJ zastąpił Dembele.
3
Z apolitycznym przesłaniem pancerny marian składa na ręce prezesa partii konfederacji projekt ustawy o nik.
Ten projekt ląduje w fantastyczne ręce bo reprezentacja w sejmie konfy nie pozwala im tego projektu złożyć.
Słabo mnie kabarety śmieszą ale ten spektakl był całkiem niezłym żartem.
Jak dla mnie @michal26 kolejny po siarkowskiej słaby pomysł konfy, a jeszcze dodając do tego synka mariana i jego problemy prawne to trudno to wybronić.
0
@mleczkoo Ja bez problemu, przeżyłem już gorsze czasy w FC Barcelonie.
2
@Peciak A kibicujesz Realowi w LM dla dobra hiszpańskiej piłki której rozwój z perspektywy Barcelony jest ważny?
0
@Lisek Jest kapitan jak będzie zdrowy to właśnie pomimo tego co wielu tu pisze sporo pogra PO LO w pomocy pokopie na PS grywał więc i na lewym da radę, kto wie jakie jeszcze pozycje trzyma w zanadrzu.
0
@Lucerfi Zawsze się obrywa ile razy jest jakaś akcja to jest płacz że sobie przypomniała po latach.
No ale co to zmienia że ktoś jest wybitny? Bo dla mnie to brzmi jakby wybitni mieli móc więcej.
Jeśli ktoś ma projekt i ma taki problem z obsadą to jeśli to jego projekt to może z nim robić co chce, skoro uznali że Spacey jest problematyczny to go odstrzelili normalna akcja taka kapitalistyczna przecież jesteś fanem, i zawsze boli tylko jedną stronę zależy o co chodzi.
Jak już napisałem część spraw już przepadła a z reszty go oczyścili ale tylko naiwniacy twierdzą że to skandal bo problem był, bo tego było zwyczajnie za dużo i na przestrzeni zbyt wielu lat.
Trzeba sobie też odpowiedzieć czy to lepsze niż zwyczajowe: wszyscy o tym wiedzieli ale nikt nie interweniował.
0
@Granto No tak bo Dembele się nie rozwinął u Xaviego, wy w ogóle mecze oglądacie.
No to proste pytanie czemu tego potencjału nie widzą wielkie kluby.
No jak dla mnie Dembele ma i prowadzenie piłki, ma bardzo dobrą technikę dużo więcej widzi niż fati, problemem jest regularność ale tu jest problem bo on od kilku sezonów miał problemy ze zdrowiem ciężko się rozwijać jak sezon spędzasz na przemian dochodząc do zdrowia i formy, tylko że wszystkich boli to u dembele a u fatiego jest to rozgrzeszane.
No jak dla mnie to spore wróżenie z fusów, co więcej ilu zawodników grało długo na wysokim poziomie z wycięta łąkotką ja nie znam i jak na razie nikt mi nie chce nazwisk podać.
1
@Comentateiro Mogli sprawdzać historię głosowań ankietowanych i wynik konfy ścięło w połowie bo zostali sami antysystemowcy :)
0
@Emhyr To i tak słabo bo jest tu garstka takich co wiedzą że sezon jest stracony już od jakiegoś czasu.
1
@Lucerfi Jest niewinny ale nie piszmy że karierę mu zniszczyli specjalnie, tych oskarżeń jest zwyczajnie za dużo, a i warto nadmienić że jedna ofiara zmarła a druga odmówiła składania zeznań :)
No i skoro kobietom się obrywa to dodam tylko że mężczyznom też po dekadzie przypomniały się te straszne Kevina czyny.
0
@zadafcb No oprócz całej natury w polsce i wszystkich którzy z niej żyją to tak nikomu.
0
@bartulek98 Szkoda że zapominasz o przekrętach currego bo na jego tanich transferach to już ponad 30 baniek przeleciało w ostatnich 4 latach.
0
@Tomo1989 Każdy nowy zaczyna od fiata 125p.
0
@pomi11 Nigdy czy nigdy w Barcelonie, zresztą liczby poniżej pokazują że to co piszesz to nieprawda.
Najlepszy rok fatiego to ten rok 10g4a a tak to nigdy nie przekroczył 10g+a. A fati nie stoi w miejscu?
Dembele
15/16- 12/5
16/17 -10/21!!!!!
17/18 pół w szpitalu 4/9
18/19-14/8
20/21- 11/5
21/22-2/13
ten 8/9
Ciekawe czy fati kiedykolwiek będzie miał sezon 30+ g/a.
3
@Granto Też się nie umówię, wciąż patrzycie na to jakim fenomenem był jako 16 latek, a on się praktycznie nic nie rozwinął, nawet jak wróci to będzie tylko fajnym grajkiem żadnym magicznym piłkarzem.
2
@AduŚ07 Myślę że nie było by takiego szału bo to co pokazywał było spektakularne jak na 16 latka a nie 20 letniego gracza.
4
@MesQueUnClub96 Zawsze mi się przypomina ta wyliczanka
Jak uważasz się za kosmitę to lądujesz w kaftanie
Jak uważasz się za napoleona to lądujesz w kaftanie
Jak uważasz że masz inną płeć to potrzebujesz wsparcia i zrozumienia.
0
@michal26 Dla mnie żadnego, kolejna osoba którą trzeba będzie ukrywać albo co gorsza twarze konfy będą musieli ją tłumaczyć. Do tego z dużymi ambicjami i otoczeniem. Już pomijam to że nie tak dawno konfa śmiała się z chowania ludzi przez pis.
Jeśli metzen z bosakiem rzeczywiście chcą poparcia na poziomie 15 czy nawet trochę więcej to tacy ludzie im to utrudniają już nawet nie chodzi o jej kursy w polityce choć to też słabo wygląda, tylko to co sobą reprezentuje, no i na moje oko ona aż tak rozpoznawalna nie jest by to wszystko co ww robią kłaść na szali ta persona jest tylko atrakcyjna dla wrogów szczepionek, covid już minął inne szczepienia rozgrzewają głowy może jakiegoś ułamka procenta wyborców.
0
@masq Jak mają go posadzić do tego trzeba mieć podstawy a tą sytuacją zainteresują się wszyscy nawet tarcza z romantyzmu futbolu z wypełnieniem z dolarów nie wystarczy.
0
@BartqRKO No jak dla mnie to jego postawa jest ok ale nigdy nie będzie równoznaczna z tymi którzy są tam na froncie a te górnolotne teksty nie kazdy musi kupować., a komentarze o mięsie armatnim zbywam milczeniem debile to powtarzający mają szczęście że dawniej to mięso było bo teraz szczekali by po niemiecku albo rosyjsku.