1

@michal26 No coś nie gra ale czy to happening czy nie Policja ma działać wedle prawa i się do niego stosować a nie robić to co od nich oczekują polityce czy przekonania. Na sor decyzje podejmuje lekarz nie funkcjonariusz, poza tym środki jakie podjęli wobec tej kobiety są absurdalne.

No ale co oczekiwać od gości którzy wysadzają swoje biura albo na wysięgniku stalkują oszołomów z PO bo na pewno nie profesjonalizmu, sami policjanci piorą swoje mundury w tym błocie.

0

@pt9 Trochę pokory i promil nie straszny

2

@barcelonaLM Ja tam się cieszę może ktoś sobie wreszcie w Polsce u władzy uzmysłowi jak ukraińcy ogrywają nas politycznie od ponad 20 lat, bo czasami to mam wrażenie że oni myślą ze ukaina to nam będzie wdzięczna i będzie fajnie a potem ręka w nocniku. Na nasze nieszczęście nie możemy ich olać a oni o tym wiedzą.

1

@michal26 Raz to lekarz na sorze wydaje polecenia policji nie na odwrót, dwa jakim prawem ją rozebrali.

0

@norbi77 No z torre to musiało się tak skończyć. Nie żebym uważał że to sprawiedliwe ale tak wygląda piłka i zaznaczanie terytorium.

1

@michal26 No jak dla mnie to jednak policja sporo tam namajstrowała, a co do kobiety no to dziwaczna ta sytuacja czy to ludzki dramat ze słabą psychą w tle czy pokaz "artystyczny" tego nie jestem w stanie stwierdzić.

1

@barcelonaLM Jest bo gwarantuje głosy antysystemowców a konfa musi się liczyć z tym że jej sondaże są sztucznie napompowane.

0

@Emhyr Myśle że dziadek za takie pieniądze jak kasuje felix zrobił by i 4.

0

@tristan87 Jak dalej tak będzie wyglądało zdrowie naszych zawodników to pogra całkiem sporo na przeróżnych pozycjach o ile sam nie będzie w szpitalu

0

@Uukasz_93 Ale że o Neymarze zapomniałeś to trochę słabo :)

0

@Messiah10 Zależy jakim znajomym, mój dziad był takim potakiwaczem wszyscy go uwielbiali poza najbliższą rodziną :)

1

@doc Ale jednak to była wtopa że Robert bez 9 wtedy był.

0

@doc Jakby to potraktowali poważnie to nawet Messi by Interu nie uratował.

0

@speed1 Proste bo był liderem ekip w których wygrywał, dał Brazylii złoto dał trochę przykurzonej Barcy LM, Neymar no właśnie co on wygrał dla Brazylii, w Barcelonie wygrał tryplet ale był tym trzecim w tridente a nawet po fenomenalnym meczu z PSG nie pisano o nim aż tyle. Co dał PSG :).

1

@Survier To wciąż za mało by rządzić licząc trzecią drogę. Dwa PSL jako PSL będzie miał malutko posłów więc i tak trzeba będzie przekupywać kogo się da.

0

@Trojanek23 Bo tak samo jak działał hejt tak samo działa tu samonakręcanie się na talenty, mimo iż oznaki były to ludzie nie potrafili ich zaakceptować, a część po prostu musiała się oswoić że jednak puig to nie kolejna gwiazda.

Co do tego najbardziej chamskiego hejtu się zgodzę, choć profesjonalizmem i podejściem też to ułatwiał hejterom.

0

@Trojanek23 No jak na mega talent i poszkodowanego gościa to słaby kierunek sobie wybrał by udowodnić wszystkim hejterom i nie tylko że nie mieli racji, raczej utwierdził ich w przekonaniu że ci wszyscy trenerzy których atakowano mieli jednak rację.

Ode mnie tylko tyle że EV powinien dać mu szansę jak Puć był w gazie.

0

@Survier #6 Riqui Puig

Valverde - 192 minuty
Setiena - 578 minut
Poteżny Ronald który kazał mu wyp -653 minyt
Xavi - 421 minut

Tak mniej niż pół się zgadza z tego co piszesz/

0

@Survier No właśnie sprawdzałem co pisałeś rok temu +- 5pięć dni przypomnij nam jakim crakiem jest Eric, jak to Xavi się skompromituje w LL, jakim Kounde będzie flopem na PO, tam tego jest na pęczki jak się produkujesz. Czemu tego mad menie nie przypomnisz, już pominę fakt że FdJ się odpalił jak dostał pomocnika na LS :O

No i jeszcze ten piękny post jak wywyższasz Kessiego nad Franka :)

0

@LaLigaPD Szkoda że mu się nie chciało z Ferranem i Ericiem.

1

Myślę że słabo to wygląda bo przez lata były tu polewki z takich praktyk realu. A co do torre to nie obrażając go ale wątpię by był aż takim zagrożeniem by taką klauzulę wprowadzać.

2

@bartas97 No ale jak dzieciom się nie podoba to problem jest.

0

@MesQueUnClub_87 Obstawiam tam Pedriego bądź Gaviego z naciskiem na tego drugiego, po prostu cała pomoc funkcjonowała lepiej z ogromnym naciskiem na FdJ.
Osobiście też wolał bym prawdziwego skrzydłowego, ale żadnych zakupów się nie spodziewam skoro na tej pozycji "może" grać z 6 zawodników z obecnej kadry i żaden nie chce odchodzić.

0

@Bulbulator No od dłuższego czasu kupowanie 10 nam nie wychodzi, lepiej kupić prawdziwego napastnika i skrzydłowych niż dawać kolejną szansę na pokazanie czy Felix to jednak gracz klasy światowej.
Dla niektórych coutinho też miał wszystko by grać i odnieść sukces w Barceonie, a Antek gracz od nich dużo inteligentniejszy też sobie nie poradził.

0

@AlwaysBlaugrana No tu pozostaje dyskutować jak będą grali i czy w ogóle mają chęci do poważnego grania. Tak samo czy Inter a dokładniej jego władze liczą na sukces czy tylko na efekt medialny z tą ekipa, bo kibice wiadomo że będą podjarani.

0

@Kidd Nie do końca zrozumiałeś, barto miał tu tak negatywny elektorat w tym mnie że uważaliśmy że tryplet to tylko łabędzi śpiew ekipy z którą nie do końca miał wiele wspólnego oprócz dawania im horrendalnych pieniędzy, za to jego zakupy były słabiutkie i kontrowersyjne.

I niedokońca zgodzę się że projekt dawał nadzieję, tak pierwsza jedenastka była niesamowita w ataku średnia w pomocy i dyskusyjna w obronie, a najgorsze to nie było wartościowych rezerwowych.

No w ostatnim zdaniu masz rację mało kto zakładał że tak szybko i łatwo można załatwić taki klub, ze składem już prościej jeśli zawodników wielkich zamieniasz takimi o 4 klasy gorszymi.

0

@Kidd Nie no nie przesadzaj było sporo ludzi którzy nie mogli patrzeć na Barto i tryplet nic nie zmieniał.

1

@DLFCB Największym problemem stanów to to że to nie tylko filadelfia, fajnie się tu ogląda bajkowe Miami jak ktoś wkleja o Messim jakie to super miejsce ale tam jest podobnie.

0

@Cotutajsiedzieje No jakby nie przedziwna tendencja do kopania się po czole kolegów z reprezentacji to miałby dużo lepszą.

0

@Albatros Widziałem tu filmik, powinna pić ich więcej bo się nie mogła skupić na tym co ma mówić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?