Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nefir Bo DP jest o wiele ważniejszy niż kolejny pomocnik grający wyżej, nawet jeżeli to Silva. LL Oriola i tego pomysłu nie zweryfikuje LM już jak najbardziej.
0
@Kondziubarca 80% od razu ciekawe jakim sposobem, chyba wszyscy 40+ w Polsce musieli by zapaść w śpiączkę na czas wyborów a konfa odciąć sie od swojego żelaznego elektoratu.
2
No to było by ciekawe jakby były pieniążki na Silvę a kupujemy Oriola, jestem ciekawy jakby się tłumaczyli.
1
@misterio No jak jesteś kowalem własnego losu to do końca.
2
@szela1899 Nie jest, chyba że zestawiasz go z Iniestą czy Messim co niektórzy mają tu niestety w zwyczaju.
5
Jakim sposobem klub z LL nie jest wstanie opłacić gostka który nic nie wygrał i rok temu kopał w trzeciej lidze? Tu chyba nie tylko tebas błyszczy.
0
@MESSIah16 No jakby barca miała kaskę to już by brykał po hiszpańskich boiskach.
0
@Barca1922 Ilu już takich było, co nie znaczy że życzę mu źle.
0
@Kidd Na torre nie miał żadnego pomysłu bo to nie jego transfer i w sumie musiało się tak stać jak stało bo tak to Xavi nie miał by nic do gadania przy zakupach. Czy z boku to fajnie nie ale tak to wygląda w klubach.
0
@krol211 jakby jeszcze robił to szybko to bym przyklasnął.
1
@barcanawieki I co z tego znajda się inni, repra to lep na skandale ale wciąż kręcą się tam wielkie marki.
1
@Kengo A prawdziwe chociaż?
0
@MESSIah16 A Bernardo to słabiak? Pep nikogo nie trzyma w klubach na siłę.
2
@Deviler Wystarczy popatrzeć co się wyprawia na imprezach łowieckich na których to często "elity" mają tą broń.
1
@don'T.R.I.P.e
0
@barcelonaLM No wczoraj był też drugi wypadek podobny o tego z krakowa.
0
@Artysta9 Wklejanie tu Yamala jaki ma sens?
3
@ranger3120 Nie zgodzę się że wartościowa kobieta nie poczuje się urażona i nie zrobi awantury, taki test jest niczym innym tylko dowodem że jej się nie ufa i oszukuje kogoś xxx czasu.
0
@Encore Słabo na tych 10 wychodzimy lepiej prawdziwego LS kupić.
0
@Bartula A ona za mało go pije bo też się zacina malutka.
0
@Emhyr Oby tylko nie wziął Vinicjusza młodszego na rogi bo go zdyskwalifikują na zawsze za rasizm.
0
@DonMatteo901 Ale gdzie masz takie debaty, nawet gloryfikowany wyżej Romanowski ma swoje sympatie.
0
@Matt_i1992 To fajnie że widać szkoda że to inny gość :)
0
@Melon10 Ale komu zamknął? Mnie nie do końca bo druga połowa sezonu słabiutka jak go rozczytali to nic oprócz biegania nie wnosił.
0
@Faro Wyczerpany to może być Gavi czy lewy a nie gość co zagrał 1300 minut.
1
@Gracek10 Chelsea zaczął w 2015 i prawdopodobnie za sprawą Cesca.
2
@Bartula A jak pomyli butelki i weźmie tą dla tancerza, jak będzie trenował ze wzwodem.
0
@krol211 No nie zgodzę się że to tylko ustawienie, Pique był na przykład nie ograny, jak takiego gościa wkładasz do reszty solidnej to jest szansa że będzie ok bo to doświadczony gracz i jakoś to będzie ale wtedy to był składak totalny i to też nie tylko chodzi o nazwiska bo nawet nasz pierwszy skład nie był zgrany. Dopiero w tym sezonie powinniśmy zobaczyć pełnię mocy posiadanych zawodników.
2
@Kozinho. To po co miliarderzy płacą za nieletnie skoro mogą kupić sobie każdą osiemnastkę o wyglądzie piętnastki. Jak możesz mieć legalnie wszystko to najbardziej pragniesz tego czego mieć nie możesz.
3
@Emerald A dadzą mu gwiazdorską pensję bo o to się rozchodzi.