Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sendesara Czyli czepiamy się o dni, albo o formalności a w rzeczywistości to Busquets miał więcej styczności z pierwszą drużyną niż Pique.
0
@yoli €57,700 tygodniówki.
0
@Janas11224 I dlatego wszyscy będą czekali do ostatnich dni by wyjąć go za pół darmo.
0
@Essos Kogoś spotka na ulicy :)
0
@sendesara Jakim cudem Busquets miał krótszy staż? Chyba że czepiamy się o jakieś dni no to wtedy spoko.
0
@tomek8756 Rycerz Tadeusz Zerwikaptur bez problemu jednym cięciem pozbędzie się Scholza von der Leyen i Webera. Tak mu dopomóż bezdomni.
0
@Mixtape Czy ja wiem, o często się żalił że woli mieć ŚN a nim być.
2
@45 https://www.fcbarca.com/mecz/9157/fc-barcelona-athletic-club/oceny-za-mecz
0
@AlwaysBlaugrana Będzie lepiej po prostu z powodu tego że drużyna się będzie dalej zgrywała, a młodzi mają więcej doświadczenia, jeśli tylko czołowi gracze nie popadną w marazm.
0
@Rastafarnianin No mocne na LL nasz obrona mocna dostała 4 gole od takiego sobie MU. Pomoc to samo weryfikacja była, mamy docierający się skład lepiwj nie zakładać że 1/4 to minimum :)
5
@michal1899 No to byłby hit jakby mówił że jego główny skrzydłowy to sałbiak, kapitan to niedojda a Garcia to niech pieprza z klubu nawet za darmo.
To właśnie ty brzmisz jak z FM.
0
@sendesara Można zakładać a potem może się po dwóch tygodniach rozsypać.
O ile zgadzam się że na DP mamy ogromną dziurę to ta pozycja jest podobnie zabezpieczona jak tyły roberta, ba dużo lepiej i jest w czym wybierać, jak posypie się robert to masz Fatiego i Ferrana iści czempioni. Na dp masz Gundogana, kiepskiego tam FdJ wielkiego kapitana i jeszcze możesz czarować.
Co do Ferrana to tam bez jakiegoś magika psychologa nic z tego chłopaka nie będzie.
0
@messi564 Sądzę że kiedyś to pierdyknie i to tak potężnie.
0
@OldMc84 Ja akurat to do pesymistów należę. I tak, były artykuły że mamy pieniądze na transfery, problemem są przepisy jak reguła 1:1 czy nawet 1:4 i budżet płacowy.
0
@Jarema2000 Pewnie w niektórych szkołach tak w innych zawyżali, choć średnio masz zaprawne rację. Z drugiej strony dodatkowy rok wielu powinien pomóc.
0
@tbas @Emhyr Ja czegoś takiego nie lubię nawet jak odpali w Realu to nie znaczy że to samo było by w Barcy, a to że przepadnie w Realu nie znaczy że w Barcy nie byłby fajny.
0
@Katalończyk 99 A na medycynie nie ma chemii? W chemii nie ma matmy?
0
@Jarema2000 Maturę pisali uczniowie zawodówek o co tu chodzi?
1
@MateuszQ No świetna połówka a potem rozczytany niewiele dawał.
Tak sobie sprawdziłem te gole i nie do końca wiem co rozumiesz przez kluczowe bo takiego strzelił jednego.
0
@OldMc84 Pieniądze są ale nie można ich wykorzystać. Ja tu nie odnoszę się do zasad jakie nas obecnie obowiązują. A nie kupiliśmy z dźwigni tylko dźwignie wygenerowały nam większy budżet na płace.
0
@kejdzi Pieniądze mamy na zakupy nie mamy na pensje.
1
@Krzychu1010 Słaby, tylko przez chwilę grał na miarę tego co miał grać, a posty wyżej o prime w Barcy mnie szokują.
0
@Tabaluga37 No jakby było co spieniężyć to to też by było ponad stan :)
1
@ikar34 No Pokazali jaja w zeszłym roku, grali też nieczysto a FdJ dalej w Barcelonie. Jaja to za mało jak zawodnik się uprze
0
@Tomo1989 No to może się nie doczekać bo dorosła piłka to inny poziom.
No powinien grac dużo mniej ale nie miał kto go zastąpić, a takie prawo Xaviego że wolał tyrać Gaviego i Pedriego niż szukać w BA, tego torre to sobie odpuśćmy tam wcale nie było aż takiej jakości by Xaviego palić na stosie.
0
@bartekvisca @Tomo1989 Pitolenie każdy ciekawy LS PO czy DP który na pieniądze patrzy w drugiej kolejności a takich jest garstka w pierwszej kolejności powinien zerkać na Barcę, finansowo nie jesteśmy ciekawi bo mamy problemy z rejestracjami i wcale tak źle nie płacimy polecam zerknąć na pensję 10.
0
@doc No patrząc na to co pokazywał Nico i bazując jak grał FdJ na pivocie samemu a jak w parze i kim byli partnerzy to słabo to widzę.
1
@DonCarletto Akurat to Barcelona tym bardziej powinny być pod trenera bo większość trenerów tu zatrudnianych powinna mieć podobną wizję.
No trudno wyciągnąć coś ekstra z kogoś kto kiśnie na ławce kilka sezonów pokazowym egzemplarzem jest Puć, który nie dostał szansy jak był w gazie i przepadł a topem był tylko na LR.
@Tomo1989 No rozwija się tylko bardzo mozolnie bo w tym wieku nie powinien tak dużo grać, no nie wiem czy czeka go ławka to była by tragedia ale Gundogan wcale nie musi urywać zadków, są jeszcze inne możliwości jak gra na LS gdzie jest pustka.
Jakich to samograjów dostał? To taki sam absurd jak bym ja napisał że Pep dostał samograjów, tata martino pięknie podsumował w Barcy pojecie samograja.
Ani Pedri ani Araujo tym bardziej Gavi i balde to nie są końcowe produkty, pisanie że Balde to samograj to jakaś abstrakcja.
2
@Survier Ta bo Balde Gavi nie istnieją. A może kiedyś zrozumiesz że transfery poza trenerem tak się kończą i trener ma tą możliwość że ma dobierać skład pod swoją wizję nieważne jaka by nie była.
1
@AlwaysBlaugrana To po co trzymać Barcę athletic grajmy samymi nastolatkami wtedy na pewno tryplety będą co rok, a BA nie może awansować bo pogoda im nie odpowiada.