Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 A jaki sens ma przyjęcie siarkowskiej skoro wyżej piszesz o skręcie w centrum?
3
@michal26 @against_modern_football Oczywiście że aborcja ma wpływ niezależnie jakie komunikaty by nie padały z ust rządzących to wychowywanie dziecka z poważnymi chorobami to heroiczna walka której nikomu nie życzę a wiele, pisiorom zależy tylko na statystykach ich nie interesuje to że potem trzeba wszystko poświęcić by to dziecko wychowywać do końca swoich albo jego dni.
A trzeba zauważyć zauważyć że mimo iż rodzi się mniej dzieci to rodzi się więcej chorych.
1
@fcbarcafan19 Ogólnie to cała ta antysystemowa karuzela co wybory ośmiesza antysystemowców.
0
@Borneo Ale on cały czas odstaje fizycznie, nigdy nie był też sprinterem więc najważniejsze u niego są decyzyjność i timing i to go właśnie wyróżniało. Fantastyczne rzeczy robił jako 16-latek ale teraz rozbi to samo jako 20-latek i na nikim to wrażenia już nie zrobi, a mylne przekonanie że każdy zawodnik się regularnie rozwija mnie zdumiewa.
0
@Borneo No był chroniony a najbliżsi i on sam na tą ochronę się żalili wiec albo ty się mylisz albo oni. Nie będę się tu produkował odezwę się na początku października i zobaczymy kto miał rację..
0
@Borneo Przecież zeszły presezon miał normalny gdzie były te efekty że nagle teraz presezon ma go odmienić.
0
@koziar Jakby te kluby wychodziły z zyskiem albo nie były zabawkami czy po prostu sposobem na kontakty to może bym się zgodził.
1
@RosjaninBut Ja tu podpadnę niektórym ale dla mnie wynik konfy jest nadmuchany, raz mówienie na kogo byś głosował a pójście na wybory to dwie różne sprawy. Dwa duża część wyborców konfy ma czyste karty co zaburza sondaże, w normalnych warunkach wyborca pis i po który nie głosował jest traktowany jako niepewny a w przypadku konfy tak nie można na nich patrzeć bo mieli by malutkie wyniki niewspółmierne do przewidywań co do sympatii politycznych.
2
@tristan87 Przecież to by zaraz wyszło jakby nie trenował a tym bardziej że został odsunięty, a zaraz po przyjściu Xaviego wciąż miał duży fanbase i zaraz były by płacze.
Jednym zdaniem kłamie.
0
Ja obstawiam lewe skrzydełko.
0
No pisarczyki osiągnęli sufit bardziej absurdalnej plotki transferowej chyba się wymyślić nie da.
0
@DaPidejpi I to było wtedy do obronienia tak samo jak wybranie queresmy nad CR szkoda że patałachy przyszłości nie znają banda dyletantów w tej Barcelonie.
2
@RoberDzik A jest na odwrót, ci co robili by krucjaty najczęściej sami po ciemku siorbią parówki.
1
Czy ja wiem czy 4,5 bańki to duże środki sporo osób na LR domaga się właśnie takich transferów bo liczą na kolejnych Pedrich i Araujo.
0
@wroclawskifan Akurat sprawdzałem i niektóre brazylijskie gazety podawały że to perełka więc to też nie róbmy w drugą stronę.
0
@Borneo Czego oczekiwałem chociaż zaangażowania, no to jak do formy fizycznej dochodził półtora roku, to te dwa miesiące będą niesamowite.
2
@Reviven No zawsze może odejść do arabii i wtedy te 150 mln będą niczym drobniaki.
0
@Borneo Co zaczął? Bo ładnie sezon rozpoczął nawet spektakularnie, i nieźle zakończył a tak to sezon katastrofalny sportowo i mentalnie.
1
@Borneo Messi nie miał wycinanej łąkotki, czy w ogóle jest jakiś zawodnik z taką interwencją hirurgiczną który po niiej grał kilka lat na najwyższym poziomie? Ja osobiście nie znam, a ansu to tykająca bomba i całkiem możliwe że w klubie to wiedzą bo dość szybko przestał być nietykalny.
0
@Fake69 Kapitanem zrobiła go szatnia i może gdyby był pierwszym to by się to komplikowało a tak to na pewno to im nie pokrzyżuje planów jeśli planują go znów wypychać.
0
@robertocarlos76 Nie do końca to co piszesz jest prawdą, bo tak Roberto zarabiał mało względem gwiazd z drużyny ale względem ligi i swojego poziomu to zarabiał swego czasu pieniądze absurdalne.
0
@betonito Bo grał dla Angeli najpiękniejszej z niemek.
0
@barcelonaLM Bo całkiem możliwe że to jego ostatnie wybory, a co za tym idzie powolny koniec pis, walka jest o duże stawki bo choć w trybunały nie wierzę to w wymianę przy korytkach już jak najbardziej :)
0
@gorgota Jak dalej będzie taka sytuacja z urazami to SR dużo pogra o ile sam będzie zdrowy :)
0
@Barca2022 No popatrz z perspektywy fotela to SR i FdJ nie mają za bardzo cech kapitanów a szatnia jak na złość.
0
@Ptasior Nie no nie pisz że nikogo nie obchodzi jak wciąż tu widzę o nim komentarze, ba napisał bym że nienawiść jest dużo silniejsza niż miłość.
1
Cóż sprawdziłem historię tego transferu i komentarze.
No więc brazylijska przez niektóre media nawet perełka trafiła do klubu za małe pieniądze coś o co wielu się tu dopomina nie udało mi się znaleźć czy brał w tym udział często zawodny curry. Komentarze też różne od wałków do zadowolenia bo ryzyko niewielkie.
0
@michal26 Zgoda tylko że istnieje pewien poważny problem, funkcjonariusze mają ciągłe "problemy" ze sprzętem a jak niestety działa to bardzo często jak są problemy to "musza" się ustawiać bokiem i tym sposobem niby kamera jest a nic z tego nie wynika.
To obowiązek czy logika, no i nie wiem czy każdy tak dobrze zna swoje i innych prawa.
0
@barcelonaLM No nie znam przeszłości tyszki ale jak był z kukuzem od początku to to porównywalny poziom albo i gorszy sprzedawczyka, bo obskoczyli wszystkie partie.
No jestem ciekaw jak to będzie, bo ja nie dał bym ręki że się dostanie, dla liberalnych jest nie do zaakceptowania dla twardego jądra też nie, chyba tylko ci co nienawidzą covid na nią zagłosują.
2
@LM10GOAT Ronaldo do Interu.