0

@marcin62 Jeszcze kij jakby tam poszła jakaś astronomiczna oferta ale pewien procent oddał by Duńczyka za marne 30 milionów.

1

@ObiwanKenobi Prawdopodobnie fundujemy doktoraty i profesury szczekaczom pisu.

2

@GeneralXavi Ma praktycznie wszystko,a Barcelona nie ma dla niego pozycji, oraz na transfer i pensję.

3

te prawie 5% co by go opchneło za 30 to mnie zaskoczyło i zasmuciło.

Tyle lat czekaliśmy na porządną obronę i wreszcie taką składamy a niektórzy by to za te ochłapy oddali.

3

Nawet jakby pep chciał pomóc o jest sprzeczne z interesami jego pracodawcy to w MC jest jeszcze inna legenda Tixi Bergstein i nawet jakby on też sabotował MC to są ludzie którzy to wszystko powinni pilnować wiec z tej perspektywy to jakiś ból tyłka z niezrozumiałymi "argumentami".

Co innego gdyby wykorzystywali swoje znajomości w Barcelonie i po kryjomu nachodzili Pedriego albo Araujo i namawiali do transferu.

0

@Gibbon_FCB Zakup czy mówimy o wypożyczeniu. Zakup Bernardo wypożyczanie Cancelo.

1

@BulaKG Jeszcze mi napisz że kimmich nie przyjdzie...

0

@escarabajo No mają zwłaszczaa zawodzeniaw europie.

0

@bartekvisca Pewnie te czopki połykał i dlatego tak długo trzymały.

0

@koziar Jedno trzeba mu przyznać jak na umiejętności to fanbase miał ogromny. Nie chcę też na niego jechać bo dostał szansę za późno, te kilka lat w Barcy to były lata zmarnowane.

2

@kibic1899 Jakoś nigdy nie widziałem żeby Kace wyrzucać nikły wkład w MŚ a Dembele sie to robi ciągle, a wkład w MŚ francuz miał większy.

0

@escarabajo No raków powinien się cieszyć i my jako Polacy z nim, wielkie polskie kluby to powinny się wstydzić ze tyle lat zawodziły.

0

@zadafcb Czyli wedle tego co podajesz CR pobił rekord Messiego z PSG tak.

28

a taki był ładny amerykański....

2

@Lisek Kiedyś to ty chyba pytałeś o osoby do wywiadu i podawałem ojca dzieciaków, działajcie.

0

@Tomo1989 No ok z Ukraińcami, ale to co sądzą Ukraińcy nie zawsze ma przełożenie na to co robią politycy i słusznie. Ich prezydent może po prostu grać dobrego glinę.

0

@marcin62 No bo to raczej divinity nazwane baldursami.

0

@Reviven To fajnie ale jak będę miał ochotę to będę płakał nad tym co mi się podoba.

1

@Zbyszard @messiiiiik Były po meczu z Realem.

1

@Kidd Najgorzej że za tym pompowaniem poszli włodarze i ansu dostał gwiazdorski kontrakt na jaki na pewno nie zasłużył.

1

@kuz Nie obmacuj druhen i będzie dobrze...

2

@Tomo1989 No ja bym nie szarżował z tą pro polskością, ukraińcy nas ogrywają politycznie od ponad 30 lat i to nie zależnie kto rządzi u nas i kto u nich.

No a to że pis teraz pręży muskuły to wręcz żałosne skoro najpierw obsłużyli ich wszystkim co mieli.

0

@Rewolucja123 Fati torres i lenglet to dopiero żart....

0

@Sawik_10 Może masz rację a może już nie może i rok pod opieką barcelońskich "specjalistów" też dołożyło swoje do metryki.

1

@RanDiFCB No poczekajmy na LM i silniejszych rywali, bo na LL obecnie to niewiele potrzeba.

0

@Barcasub On lubi tylko jednego skrzydłowego i wzmianki o każdym innym zaraz go grzeją.

2

@lucca87 Pprblem jest taki że Dembele był ponad francuską ligę już jako nastolatek.

0

@Messibestplayerintheworld Oczywiście ze lepiej a najlepiej dokładnie teraz czy w najbliższych dniach. Jak ma przyjść 31 sierpnia to będzie mu trudniej.

1

@Emhyr I elegancko reszta tylko kopiuje a my jesteśmy kreatywni.

0

@Cotutajsiedzieje No ja tam lubię Dembele ale Xaviemu wcale się nie dziwię że przeżywa, sporo w niego zainwestował i Francuz niezbyt ładnie się z nim żegna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?