0

@MesQueUnClub96 Ale w Chelskim oprócz Hazarda to 10 nie ma jakiś kultowych nazwisk na koncie.

0

To już nie te czasy ale fajnie było by mieć w skałdzie Brunnera :)

0

@Wiktoria13 Prawdopodobnie przetrzymają go do 21 sierpnia i będą męczyć o lepszy podział kasy.

2

@arcziFCB Za małą maczetę zabrał a ty się śmiejesz.

0

A może by tak zarejestrować piłkarzy a nie myśleć o neymarach i Silvach tak tylko sobie pomyślałem.

1

@Ptasior Oddanie to nic jakim głąbem trzeba być żeby po oddaniu wsiąść z nim do samochodu jako pasażer.

0

@Kuba_1 Kolejna przegrana batalia sztabu medycznego z urazami.

0

@Uukasz_93 Jeszcze w międzyczasie wjedzie ojciec i powie że bardzo chcieli, próbowali bo kochają Barcę ale się nie dało ;)

0

@Hadim Gościu on ma 26 lat i jest brazolem jak do tej pory się nie nauczył to nawet jak odkopie szczątki Garrinchy i zrobi z nic talizman to nie zostanie dryblerem.

No i sam piszesz że talentu nie ma :O

1

@szkutnik91 Ale będzie zarabiać znacznie mniej niż w psg. No to zdanie to mnie aż zaskoczyło :)

0

@Hadim A no to po prostu bzdury piszesz. Myślałem ze tu coś fajnego napiszesz.

0

@armin84 Skoro z dobrego projektu to wiadomo że dla niego :)

0

@DaPidejpi Pierwszy lepszy bo sam robił co chciał, druga wersja jest bardziej zależna od kolegów czyli gorsza.

0

@Roobo Akurat z tego co pamiętam to Dembele i tak miał być na celowniku jako ktoś kto zagra na obu skrzydłach. No ale neymar rozwalił okienko bo nikogo potem się w normalnych cenach kupić nie dąło.

0

@Emhyr A dobry jest? Jak dobry to lepszy niż toksyczny portugalczyk

0

@Hadim No dalej nie rozumiem bo napisałeś "Pierwszy może w końcu nie miałby problemów z mijaniem chociaż 1 przeciwnika" co ma do tego neymar nauczy 26 letniego gościa dryblingu czy co?

1

@Kapitan hawk kanarzy niech się nie boją bo przy ostatnim pustym przelocie okienka transferowego sam miał kanarem zostać :)

14

@JohnB Opluł bo 8 dni wcześniej zapewniał że zostaje i śmiał się z plotek a potem okienko się posypało. A to że masz zaniki pamięci jak krytykował klub to inna sprawa.

0

@Alberto1031 W jakim sensie go piłkarsko wciąga? Talentem pewnie, karierą to już na pewno nie.

0

@Hadim Ale co ma mijanie rywali przez Raphninhe do Neymara.

1

@JohnB To niech nie zostaje ciamajda tylko też biegnie.

0

@ObiektywnyKibic121 No bo był pod opieką gwiazd futbolu z ułożonymi życiami, kto go teraz w tej barcy będzie strofował Gavi :O

0

@Bajson A teraz to nie gra komputerowa :) Bo z wcześniejszych postów to właśnie tak brzmiało.

Jest jak najbardziej celne bo wyciągasz Pepa gościa który od kilku lat jest ponad resztą i zestawiasz z Xavim, zestawiasz gościa który przychodzi do hegemonów i dostraja maszynę do kogoś kto łatał i sklejał na siłę bo miał szpital w drużynie i ciągłe problemy. No i z początkowo pisałeś tylko o Pepie skąd potem wyjaz z niemieckim zaciągiem. No i Pep też nie ze wszystkich robi graczy światowego poziomu.

Xavi decyduje bo Xavi stawia na tym swoją karierę i ma do tego prawo czy się to komuś podoba czy nie. No i jak dla mnie to szkółka to nie jest kopalnia bez dna, jakoś o Chadiego i Torre nie biły się w tym okienku najlepsze zespoły a to takie talenty.

Tak musiało się tak skończyć, bo tak się kończy większość transferów gdzie nie pyta się o zdanie trenera. Zresztą komentatorzy hiszpańscy sami mówili że mimo tego Xavi do niego podchodził z podekscytowaniem ale już w listopadzie inaczej reagował na Torre.

0

@Culers Nie wiem czy topem, ale dobrym graczem na pewno o ile w jego papierach medycznych wszystko gra.

1

@MrCental No gdyby gdyby, skąd przekonanie że jakby był zdrowy to rozwijał by się i został gwiazdą, akurat więcej mega talentów nie zostaje mega piłkarzami niż zostaje.

0

@Barcaa12 No różne się rzeczy dzieją w szatni ale mieli też swoje spinki jak przy celebracji.

0

@Maker0 No prawie Dembele nie ma siostry i nie wypada "przypadkowo" zawsze w jej urodziny :)

0

@Criss18Barca Ale to szatnia decyduje, a staż ma tam niebagatelne znaczenie, SR staż ma dłuższy no i jest z szatnią to nie to co powrót Messiego.

0

@Emhyr Oczywiście że tak, niechęć do przedłużenia umowy nie może być powodem sankcjonowania zawodnika a już napewno nie można mu przeszkadzać w trenowaniu i funkcjonowaniu w klubie.

0

@Bartas7VeB Na ile to kwestia wiary a na ile problemy zdrowotne uniemożliwiały sprzedaż Dembele.

Ale wiesz że ansu rozegrał tylko 1.824 minut i było na niego dmuchane i chuchane by sie nie rozleciał na co tu zresztą wiele osób tu rozwścieczało. No i najważniejsze widziałeś jego kartę medyczną i co z jego kolanem, za darmo za rok nie sztuka oddać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?