Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Ale w Chelskim oprócz Hazarda to 10 nie ma jakiś kultowych nazwisk na koncie.
0
To już nie te czasy ale fajnie było by mieć w skałdzie Brunnera :)
0
@Wiktoria13 Prawdopodobnie przetrzymają go do 21 sierpnia i będą męczyć o lepszy podział kasy.
2
@arcziFCB Za małą maczetę zabrał a ty się śmiejesz.
0
A może by tak zarejestrować piłkarzy a nie myśleć o neymarach i Silvach tak tylko sobie pomyślałem.
1
@Ptasior Oddanie to nic jakim głąbem trzeba być żeby po oddaniu wsiąść z nim do samochodu jako pasażer.
0
@Kuba_1 Kolejna przegrana batalia sztabu medycznego z urazami.
0
@Uukasz_93 Jeszcze w międzyczasie wjedzie ojciec i powie że bardzo chcieli, próbowali bo kochają Barcę ale się nie dało ;)
0
@Hadim Gościu on ma 26 lat i jest brazolem jak do tej pory się nie nauczył to nawet jak odkopie szczątki Garrinchy i zrobi z nic talizman to nie zostanie dryblerem.
No i sam piszesz że talentu nie ma :O
1
@szkutnik91 Ale będzie zarabiać znacznie mniej niż w psg. No to zdanie to mnie aż zaskoczyło :)
0
@Hadim A no to po prostu bzdury piszesz. Myślałem ze tu coś fajnego napiszesz.
0
@armin84 Skoro z dobrego projektu to wiadomo że dla niego :)
0
@DaPidejpi Pierwszy lepszy bo sam robił co chciał, druga wersja jest bardziej zależna od kolegów czyli gorsza.
0
@Roobo Akurat z tego co pamiętam to Dembele i tak miał być na celowniku jako ktoś kto zagra na obu skrzydłach. No ale neymar rozwalił okienko bo nikogo potem się w normalnych cenach kupić nie dąło.
0
@Emhyr A dobry jest? Jak dobry to lepszy niż toksyczny portugalczyk
0
@Hadim No dalej nie rozumiem bo napisałeś "Pierwszy może w końcu nie miałby problemów z mijaniem chociaż 1 przeciwnika" co ma do tego neymar nauczy 26 letniego gościa dryblingu czy co?
1
@Kapitan hawk kanarzy niech się nie boją bo przy ostatnim pustym przelocie okienka transferowego sam miał kanarem zostać :)
14
@JohnB Opluł bo 8 dni wcześniej zapewniał że zostaje i śmiał się z plotek a potem okienko się posypało. A to że masz zaniki pamięci jak krytykował klub to inna sprawa.
0
@Alberto1031 W jakim sensie go piłkarsko wciąga? Talentem pewnie, karierą to już na pewno nie.
0
@Hadim Ale co ma mijanie rywali przez Raphninhe do Neymara.
1
@JohnB To niech nie zostaje ciamajda tylko też biegnie.
0
@ObiektywnyKibic121 No bo był pod opieką gwiazd futbolu z ułożonymi życiami, kto go teraz w tej barcy będzie strofował Gavi :O
0
@Bajson A teraz to nie gra komputerowa :) Bo z wcześniejszych postów to właśnie tak brzmiało.
Jest jak najbardziej celne bo wyciągasz Pepa gościa który od kilku lat jest ponad resztą i zestawiasz z Xavim, zestawiasz gościa który przychodzi do hegemonów i dostraja maszynę do kogoś kto łatał i sklejał na siłę bo miał szpital w drużynie i ciągłe problemy. No i z początkowo pisałeś tylko o Pepie skąd potem wyjaz z niemieckim zaciągiem. No i Pep też nie ze wszystkich robi graczy światowego poziomu.
Xavi decyduje bo Xavi stawia na tym swoją karierę i ma do tego prawo czy się to komuś podoba czy nie. No i jak dla mnie to szkółka to nie jest kopalnia bez dna, jakoś o Chadiego i Torre nie biły się w tym okienku najlepsze zespoły a to takie talenty.
Tak musiało się tak skończyć, bo tak się kończy większość transferów gdzie nie pyta się o zdanie trenera. Zresztą komentatorzy hiszpańscy sami mówili że mimo tego Xavi do niego podchodził z podekscytowaniem ale już w listopadzie inaczej reagował na Torre.
0
@Culers Nie wiem czy topem, ale dobrym graczem na pewno o ile w jego papierach medycznych wszystko gra.
1
@MrCental No gdyby gdyby, skąd przekonanie że jakby był zdrowy to rozwijał by się i został gwiazdą, akurat więcej mega talentów nie zostaje mega piłkarzami niż zostaje.
0
@Barcaa12 No różne się rzeczy dzieją w szatni ale mieli też swoje spinki jak przy celebracji.
0
@Maker0 No prawie Dembele nie ma siostry i nie wypada "przypadkowo" zawsze w jej urodziny :)
0
@Criss18Barca Ale to szatnia decyduje, a staż ma tam niebagatelne znaczenie, SR staż ma dłuższy no i jest z szatnią to nie to co powrót Messiego.
0
@Emhyr Oczywiście że tak, niechęć do przedłużenia umowy nie może być powodem sankcjonowania zawodnika a już napewno nie można mu przeszkadzać w trenowaniu i funkcjonowaniu w klubie.
0
@Bartas7VeB Na ile to kwestia wiary a na ile problemy zdrowotne uniemożliwiały sprzedaż Dembele.
Ale wiesz że ansu rozegrał tylko 1.824 minut i było na niego dmuchane i chuchane by sie nie rozleciał na co tu zresztą wiele osób tu rozwścieczało. No i najważniejsze widziałeś jego kartę medyczną i co z jego kolanem, za darmo za rok nie sztuka oddać.