Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Prawda jest taka że nie bardzo było komu ją dać, choć młody chyba jednak wyskoczył przed szereg.
0
@Faro Po problemach z rekonwalescencją dwa kwadranse potem trzy spotkania ponad 25 minut i koniec sezonu 21/22 nie ma się do czego przyczepić.
22/23 kolejno 30,26,29,16,18 więc ostrożnie wprowadzany problem w tym ze po dobrym starcie dzieciak gra coraz gorzej.
Nie wiem gdzie ty nie widzisz szansy, ja wiem że ty masz zboczenie na jego punkcie ale raz to tykająca bomba z kolanem dwa słabe chęci które nawet ty widziałeś i pokrętnie je tłumaczyłeś.
Był wprowadzany bardzo ostrożnie, czy słusznie oczywiście bo miał wielki potencjał i poważne problemy zdrowotne a to że potem nie dawał Xaviemu argumentów żeby dostawać wiecej minut regularnie to inna sprawa, to Barcelona i presja nie pozwala na puste przejazdy
0
@tristan87 Pewnie córeczkę chcieli zastąpić w tvpis więc trzeba fundamenty wzmocnić.
0
@Piernik Poparcie dla wojny w Rosji to ponad 70% dlatego się kłóci.
0
@MesQueUnClub_87 Widziałem gdzieś na ten temat badania i nie przekraczało 15 %
0
@TadeuszK No widzę fanboy fatiego i hejter ferrana jakby między nimi była jakaś przepaść na korzyść Fatiego, do tego jakieś śmieszne płacze o seniorów i bzdury że ściągający młodzierz real bryluje a Barca z seniorami dołuje. Tylko ze średnia wieku w Barcy dużo niższa niż w Realu, do tego dołujący wygrywają w brylującymi mistrzostwo Hiszapnii.
0
@David_Martin Ja tam jakiejś szczególnej linii porozumienia miedzy nimi nie widze na boisku.
1
@Piernik No wszystko fajnie tylko że kłóci sie to z tym co widzimy w transmisjach czy co organizowała LL po wybuchu wojny.
0
@Zdobywca A co ma dać wszystkim do zrozumienia że nikt nie jest potrzebny w kadrze tak sie nie robi interesów, tym bardziej że wszyscy wiedzą ze Barca musi sprzedawać a niektórych nawet oddawać.
0
@urbipl Jak sprawić by ktoś zdewastował ci grobowiec, dowiedz się jak....
0
@tomek8756 Czyli reklamy świąteczne już w październiku :(
0
@MalanFCB No jak spojrzysz na niego nie przez pryzmat tego sezonu to jak inaczej napisać o jego poczynaniach na ŚO, pomijam fakt że miał trudniej i ta pozycja wymaga zgrania ale walił takie wielbłądy że głowa mała, a z tego sezonu nie wiem czy można oceniać go po dwóch spotkaniach, jak lubisz to droga wolna.
0
@Rewolucja123 No tak z ciekawości zapytam ilu zawodników po takich ingerencjach chirurgicznych w kolanie znasz którzy po tych operacjach grali kilka lat na wysokim poziomie?
0
@michal1899 No jeśli nie jesteś jakimś fanboyem dzieciaka z BA którego chciałbyś widzieć w pierwszym składzie to się mylisz, bo to będzie osłabienie mając ŚO którzy co chwila mają jakieś problemy zdrowotne, właściwie to tylko Francuz jest zdrowy ale na ŚO radzi sobie przeciętnie.. PS nie jestem fanem ani erica ani marcosa.
0
@Kulakula Przybliżona ok 12 mln. No i jako 10 słabo koszulki sprzedaje a to też problem.
0
@AdiKingu96 Czyli taki coutinho nie miał talentu...
0
@pt9 Przecież bronił się na boisku i tylko głupia decyzja spowodowana chytrością skończyła jego przygodę z piłką. No i agentów też sobie dobrał nie najlepszych. Najpierw to trzeba ich sprawdzić u siebie dopiero kosić hajs, już pomijam że klub tak średnio chciał na nim ten hajs kosić.
1
@Kgorecki2500 Bo ludzie lubią jeden czy dwa cytaty Churchila a zapominają że on ma ich tysiace i wiele z nich jest absurdalnych.
1
@Encore Ciekawe muszą być kryteria że kaka sie załapał. Urus też tu pasuje jak pięść do nosa, no i ten Cannavaro na PO jakby Alves nie istniał.
0
@Kulakula Raczej jego absurdalna pensja mu nie pomaga.
0
@Kleps0n Wcale nie obrazuje, typ wykorzystał chwilę gdy te kobiety zdobyły olimp. Modelki są przygotowane na pewien kontakt zwłaszcza te które są przy wręczniu trofeów
1
@KamQiX Im po prostu lepiej wychodziło podbijanie wszystkiego :)
0
@panczo Być może tak mu doradził agent, trochę mnie zdziwiło że Feliks ma zwolenników przyjścia więc może liczyli na presję na klub.
0
@Serducho To ma być nasz nowy napastnik tak.
1
@GeneralXavi Lessi :)
0
@Vernon_Roche Tak pamiętam wczoraj nawet zażartowałem że zawieszenie i odblokowanie Yamala to jego najlepsza akcja....
0
@Toffik Jak go toksyczność nie wypali to małe szanse są że nie będzie z niego pociechy.
0
Anioł zamknął się w kościele też mi wydarzenie.
Strajk głodowy? Na ziemskim padole anioły nie mają co jeść, znów dziennikarze rozdmuchują pierdoły.
1
Ja tam go nie będę mieszał z błotem bo nie wiem co dokładnie mu Xavi obiecał, a i relacja o płacz po jednym meczu też wydaje mi się naciągana. Zresztą zalecam mu cierpliwość w końcu Xaviemu jego skończy się do ansu.
0
@DLFCB Dobrze że filmujący ma podzielną uwagę :)