3

@Emerald A dadzą mu gwiazdorską pensję bo o to się rozchodzi.

0

@BorzyKrzys Dom mu zabrali?

1

@HighestInTheRoom No i tak jest łatwiej :) konfa niby ma program obniżki cen mieszkań który z łatwością punktuje Ryszard VII.

0

@eckov Bardziej martwi że znów na orbitę wrócił cury.

0

@13th Ogólnie to większość partii ma grupę wyborców która jest przekonana że jest lepsza niż pozostali wyborcy, choć to własnie w konfie jest przekonanie o jakieś elitarności.

0

@PatrykBarca Pablo Martín Páez Gavira,Alejandro Balde Martínez.

0

@Barca_Big_Moment Jak zadłużają portfele polaków?

0

@GeneralXavi Ciekawe czy go "łykną" :)

0

@Kidd w drugim punkcie już błąd, w trzecim półprawda szkoda czasu na sprawdzanie reszty.

1

@Deviler No na pewno nie dał bym jej poniżej 30, a z każdą sekundą przyglądania się dokładniej to licznik rośnie :)

0

@Ghostface Oni maja i nie narzekają :)

1

@MichuZ44Barcelona SC Guayaquil


0

@krol211 A cury jest w ogóle jego agentem bo chyba tylko pomagał przy transferze.
No i jemu to tak nie wypada wierzyć :)

0

@Matej @Chlebek23391 Tak jak Garcia i odejść chciał również Ferran, pep nie trzyma nikogo na siłę, i paru fajnych grajków zmieniło MC na dobre kluby.

0

@Chlebek23391 No Gundogan szrotem nie jest.

1

Nie ufam żadnemu Josepowi Marii.

A czysto liczbowo to supertalent z Argentyny grający w MC na 9 tyłka nie urywa przy naszym podłamanym Ferranie który gra wszędzie.

0

@maroon "Niestety - tak newralgiczne działy nie mogą być puszczone na żywioł. Nie można wpuścić w ten system jakichś patologicznych spółek."

0

@maroon Kasa stefczyka :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ty a czemu nie przywołasz Balde? Przykład Pablo torre pokazuje tylko że kupowanie zawodników poza trenerem to debilizm w czystej postaci mając takie problemy finansowe.

0

@Witekk10 No z ikonicznych postaci masz jeszcze Johana i wariację jego nazwiska i parę lat temu były też wojny o obecnego więźnia Alwisa :)

2

@goryllo O arthurze też tak pisali :)

0

@Janas11224 Mają też kłopot bo jak zmieni się prezydent to wszystko może wyglądać inaczej, więc pchają się na siłę ale tak by tej cienkiej linii nie przekroczyć.

1

@Kidd A przynajmniej tak o sobie myśli, bo w wielkich klubach to raczej był kociakiem i to dość płochliwym.

1

@HighestInTheRoom Ja ogólnie uważam że Ukraina nas politycznie robi jak chce od ponad 20 lat ale z tymi 78 latami to ładnie odpłynąłeś i nie masz kompletnie pojęcia o historii.

1

@barcanawieki Dlatego mimo iż za nim nie przepadam jako typkiem to mam nadzieję że oskubie ten obskurny klub.

0

@Survier Doszedł :) Zwłaszcza w fazie grupowej jego wkład był kluczowy.

0

@MOLESTA Zgadzam się Neymar i Messi to dziwaczni piłkarze.

1

@bartulek98 No jak dla mnie krater na ŚO obok chimerycznego Pique i reszta obrońców słabo sobie radziła jeśli chodzi o bronienie: ).

0

@Faro No jest jeszcze bolesna dla ciebie opcja Gavi na LS.
A jeśli będzie 433 to gavi powinien grać dużo mniej w sam raz do rotacji. Osobiści to żaden na DP mnie nie przekonuje, zwłaszcza na najważniejsze mecze.

0

@sendesara Czyli czepiamy się o dni, albo o formalności a w rzeczywistości to Busquets miał więcej styczności z pierwszą drużyną niż Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?