Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Emerald A dadzą mu gwiazdorską pensję bo o to się rozchodzi.
0
@BorzyKrzys Dom mu zabrali?
1
@HighestInTheRoom No i tak jest łatwiej :) konfa niby ma program obniżki cen mieszkań który z łatwością punktuje Ryszard VII.
0
@eckov Bardziej martwi że znów na orbitę wrócił cury.
0
@13th Ogólnie to większość partii ma grupę wyborców która jest przekonana że jest lepsza niż pozostali wyborcy, choć to własnie w konfie jest przekonanie o jakieś elitarności.
0
@PatrykBarca Pablo Martín Páez Gavira,Alejandro Balde Martínez.
0
@Barca_Big_Moment Jak zadłużają portfele polaków?
0
@GeneralXavi Ciekawe czy go "łykną" :)
0
@Kidd w drugim punkcie już błąd, w trzecim półprawda szkoda czasu na sprawdzanie reszty.
1
@Deviler No na pewno nie dał bym jej poniżej 30, a z każdą sekundą przyglądania się dokładniej to licznik rośnie :)
0
@Ghostface Oni maja i nie narzekają :)
1
@MichuZ44Barcelona SC Guayaquil
0
@krol211 A cury jest w ogóle jego agentem bo chyba tylko pomagał przy transferze.
No i jemu to tak nie wypada wierzyć :)
0
@Matej @Chlebek23391 Tak jak Garcia i odejść chciał również Ferran, pep nie trzyma nikogo na siłę, i paru fajnych grajków zmieniło MC na dobre kluby.
0
@Chlebek23391 No Gundogan szrotem nie jest.
1
Nie ufam żadnemu Josepowi Marii.
A czysto liczbowo to supertalent z Argentyny grający w MC na 9 tyłka nie urywa przy naszym podłamanym Ferranie który gra wszędzie.
0
@maroon "Niestety - tak newralgiczne działy nie mogą być puszczone na żywioł. Nie można wpuścić w ten system jakichś patologicznych spółek."
0
@maroon Kasa stefczyka :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ty a czemu nie przywołasz Balde? Przykład Pablo torre pokazuje tylko że kupowanie zawodników poza trenerem to debilizm w czystej postaci mając takie problemy finansowe.
0
@Witekk10 No z ikonicznych postaci masz jeszcze Johana i wariację jego nazwiska i parę lat temu były też wojny o obecnego więźnia Alwisa :)
2
@goryllo O arthurze też tak pisali :)
0
@Janas11224 Mają też kłopot bo jak zmieni się prezydent to wszystko może wyglądać inaczej, więc pchają się na siłę ale tak by tej cienkiej linii nie przekroczyć.
1
@Kidd A przynajmniej tak o sobie myśli, bo w wielkich klubach to raczej był kociakiem i to dość płochliwym.
1
@HighestInTheRoom Ja ogólnie uważam że Ukraina nas politycznie robi jak chce od ponad 20 lat ale z tymi 78 latami to ładnie odpłynąłeś i nie masz kompletnie pojęcia o historii.
1
@barcanawieki Dlatego mimo iż za nim nie przepadam jako typkiem to mam nadzieję że oskubie ten obskurny klub.
0
@Survier Doszedł :) Zwłaszcza w fazie grupowej jego wkład był kluczowy.
0
@MOLESTA Zgadzam się Neymar i Messi to dziwaczni piłkarze.
1
@bartulek98 No jak dla mnie krater na ŚO obok chimerycznego Pique i reszta obrońców słabo sobie radziła jeśli chodzi o bronienie: ).
0
@Faro No jest jeszcze bolesna dla ciebie opcja Gavi na LS.
A jeśli będzie 433 to gavi powinien grać dużo mniej w sam raz do rotacji. Osobiści to żaden na DP mnie nie przekonuje, zwłaszcza na najważniejsze mecze.
0
@sendesara Czyli czepiamy się o dni, albo o formalności a w rzeczywistości to Busquets miał więcej styczności z pierwszą drużyną niż Pique.